Ana Sayfa Aşk Büyüleri Zilzal Suresi İle Aşık Etmek

Zilzal Suresi İle Aşık Etmek

865
0

Zilzal Suresi İle Aşık Etmek

Zilzal Suresi İle Aşık Etmek
Zilzal Suresi İle Aşık Etmek

Günümüzde bazı sorunlarımızı dualarla halledebiliriz. Onlardan şifa alırız. Bu durum artık sıradanlaşmıştır. Kişisel bağlar, karşılıklı duygular bunların hepsi artık dualarla da elde edilebilir bir hal almıştır. Öncelikle bilmeliyiz ki duaların insan üstünde büyük etkisi vardır. Zira duaları bu özellikleri yöntem haline getirmiştir. Karşılıksız kaldığımızda okuyacağımız dualar, sureler bizi istediğimize götürebilir.

Fakat dualar da veya bu tür okunacak sureler de etki biraz fazla zaman içinde oluşur. Yani hemen görülmez. Bu durumda olan kişiler bu yöntemleri Zilzal suresi ile aşık etmek veya Aşık etme duası olarak aramış ve bulmuşlardır. Sevgisini istediğimiz kişinin de zaman içinde nasıl bir duruş sergilediğini anlamalı ona gör dualara devam etmeliyiz.

Birini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim

Kurduğumuz hayat düzeni her insan için elbette sevgiye bağlıdır. Sevginin bir sürü tonu vardır. Yeni dostlar, yeni arkadaşlar, yeni çevre ve insanlar bunlar sevginin farklı tonlarıyla yapılır. Sevginin en hissedileni aşktır. Aşk her insanın yaşaması gereken bir duygudur. Çocukluğumuzdan beri bizimle olan bir duygudur.

Bu duygu sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir ancak en mutsuz insanı da yapabilir. Başlangıç sürecinde sevgisini istediğiniz kişiyi ne kadar tanıdığınızdan emin olun. Basamakları yavaş yavaş ve sağlam bir şekilde çıkın. Kendinize birini kendime nasıl aşık ederim diye sorduğunuzda ilk cevabınız güven kazanmalı ve bunu asla kaybetmeyecek şekilde saklamanız önemlidir. Yaşanılan her karşılıklı duygu muhakkak güvene dayanır.

Bir Kişiyi Kendine Aşık Etme

Bizler hissettiğimiz duyguların karşılıklı olmasını isteriz. Karşılıklı olması da gerekir.  Karşılıklı olan bağlar genelde bizleri düşüncesiyle bile mutlu ederler. Bazılarımız bu kadar şanslı olmaz.  Âşık oldukları veya sevgisini istedikleri kişiler onları sevmezler. Bu durumun karşı cinste oluşturacağı sorun her ne kadar büyük olsa da günümüz dünyasında bu konuları da çözebilecek birkaç yöntem vardır.

Bunlardan ilki tabi ki de inançtır. Yapacağınız şeye, hissettiklerinize ve neyi istediğinize olan inancınız sizi iyi bir yerlere ulaştırabilir. Bir kişiyi kendine aşık etmenin bir sürü yolu vardır. Bunlardan bazıları dualar, ritüeller, esmalar ve benzeri şeylerdir.  Dualar etki edecektir fakat bu tür yöntemler biraz fazla zaman isteyen yöntemlerdir.

Fotoğrafa Okunacak Aşk Duası

Hayatlarımız boyunca hayatın her evresinde sevgiye rastlarız. Sevginin tonları vardır ve bir tonu akılda kalıcıdır. Aşk adıyla bilinen bu duygu genelde hissettiğimiz kişiyi gözümüzde kusursuz kılar. Mutluluğun tam anlamıdır. Böyle olsa da eğer durum terse giderse üzgün olmanın da tam anlamı olabilir. Bizi kötü etkilemekle kalmaz, bu kötülük hayatımızı ele geçirebilir bile.

Bu süreçte hayatlarımızda ki en değerli şeyin bizler olduğunu unutmamalıyız. Fotoğrafını sakladığımız veya kaydettiğimiz kişilerin bizle aynı duyguları hissetmediği zamanlar olabilir. Kişiler bu sorunu çözmek için fotoğrafa okunacak aşk duası arayabilirler. Bu tür aşk duaları vardır. Söylemeliyiz ki zaman içinde dua sayesinde etki göreceğiz. Duaların insan üstünde ki etkileri büyüktür.

Sevgili Olma Duası

Hissettiğimiz bazı şeyler karşılıklı olmayabilir, görülmüyor olabilir veya duyulmuyor olabilir. Bazen cidden çaresiz hissettiğiniz olabilir. Bu tür duygularımız sayesinde bazen hata yapabiliriz. Bu hata bizi hedefe yakınlaştırabilir de uzaklaştırabilir de. Bilmeliyiz ki artık böyle şeyler çaresizlik olmaktan çıktı.

Bu sorunlar için bazı yöntemler artık gündemde ve mevcuttur. Bunlardan birisi ve en çok uygulananı dualardır. Genelde insanlar sonuç bulabilmek için sevgili olma duası olarak ararlar. Dualar niyete göre işler ve biraz zaman ister. Etkisi büyüktür. Bu tür durumlar artık sorun olmaktan kalktığından bu tür aramalar artık sık sık görülebilir. Dualar ve biraz sabır sizi sonuca oluşturacaktır.

Aşık Eden Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments