Ana Sayfa Muhabbet Duaları Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

548
2

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Yakarak Yapılan Muhabbet Duası
Yakarak Yapılan Muhabbet Duası

Muhabbet duaları arasında birçok dua vardır. Bu dualar ise bulunduğunuz duruma göre veya isteyişinize göre değişir. Bu dualardan bir tanesi ise Yakarak Yapılan Muhabbet Duası olarak geçmektedir. Birçok kişi ne yapıldığını bilmemektedir bu muhabbet duasında. Öncelikle hoca ile iletişim kurduktan sonra ve bu muhabbet duasını yaptırmaya karar verdiğinizde bir malzeme belirlenir.

Belirlenen bu malzeme yakılarak muhabbet duası yapılır. Özünde çok kuvvetli bir dua olarak geçen yakarak yapılan bu muhabbet duası yapılışı bakımından ise kolay bir muhabbet duasıdır. En çok talep gören dualar arasında bulunan bu muhabbet duası etki bakımından diğer dualara göre daha fazla ve daha etkilidir.

Ateşe Okunan Dua

Muhabbet duası yaptırmak isteyen birçok kişi Ateşe Okunan Dua ile birlikte muhabbet duası yaptırmak isterler. Bunun nedeni ise hem bu duanın çok talep görmesi hem de etkisinin aşırı fazla olmasıdır. Kişiler ise etkisinin bu kadar çok olduğunu gördükleri ve duydukları zaman bu muhabbet duasını yaptırmak isterler.

Yakma İle Muhabbet Duası

Çok eski zamanlarda yapılmaya başlanılan Yakma İle Muhabbet Duası günümüzde hala yapımına devam edilmektedir. Çok uzun zamanlarca yapılmış ve hala yapılmakta olan bu muhabbet duası birçok kişi tarafından tercih edilmiştir. Araştırdığımızda ise muhabbet duaları arasında en çok tercih edilen muhabbet duası olarak önümüze çıktığını görmekteyiz.

Keskin Muhabbet Duası

Muhabbet duaları arasında Keskin Muhabbet Duası vardır. Bu muhabbet duası ise gerek etki bakımından, gerekse tutması bakımından çok iyi neticeler vermektedir. Bu muhabbet duası, muhabbet duası yaptıracak olan kişilerin ilk tercih ettiği dualardan bir tanesidir. Sizlerde eğer keskin muhabbet duası yaptırmak istiyorsanız güvenilir bir hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Ömürlük Muhabbet Duaları

İnsanlar muhabbet duaları yaptıracakları zaman Ömürlük Muhabbet Duaları ararlar. Çünkü yaptıracakları muhabbet duasının bir ömür boyu sürmesini ister. Yapacağınız veya yaptıracağınız muhabbet duaları arasında hangi muhabbet duası olursa olsun bir ömür boyu sürecektir.

Tabii bazı durumlar hariç. Bu durumlar ise sahtekar bir hocaya denk gelmeniz durumunda çok kısa sürecektir hatta tutmayacaktır bile. Fakat diğer her durumda muhabbet duası etkisini ömür boyu sürdürecektir.

Ayrıca Birinin Aşık Olması İçin Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Doğan

Kız arkadaşımla yaşadığımız bazı sorunlar nedeniyle Ali hocadan muhabbet duası için destek aldım. İster inanın ister inanmayın, 2 günde etkisini gösterdi. İlmi kişiliği kesinlikle tartışılmaz.

Huriye

Selamünalyküm ben huriye ben oğlm içn yaptrdm knusmayı pek sevmz içini hiç açmazdı knusmazdı ali hocamm allahraazı olsunn naptysaa oğlm kendne geldi artk benmle knusyo size teşkr etmek için cicek göndrmek istyrm hocam içim yanıydu sizin saynizde oğlm bnmle her syi paylşıyo konusyr