Ana Sayfa Muhabbet Büyüleri Uzaktan Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzaktan Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

496
0

Uzaktan Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzaktan Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır
Uzaktan Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle insanlar hayatlarının her anında konuşmak, muhabbet etmek ve birbirlerini anlamak için iletişim kurmaya ihtiyaç duymuşlardır. İlişkilerde muhabbet, bir başkasına ne yaşadığınızı ve ihtiyaçlarınızın neler olduğunu açıklamanıza olanak tanır. İletişim kurma eylemi yalnızca ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer kişiyle bağlantı kurmanıza da yardımcı olur.

İnsanlar bir kişiyle konuşmaya başlamadan önce (bu erkek veya kadın için fark etmeksizin) seçeceği kelimeleri ve konuları akıl süzgecinden geçirerek karşı tarafa aktarır. Tabii bu kişiden kişiye değişebilir çünkü çoğu insanın arzusu farklıdır. Bazı insanlar dualarla veya büyülerle olacak veya olabilecek durumları kontrol altına almaya hatta tabiri caizse garantilemeye çalışırlar. Uzaktan muhabbet büyüsü nasıl yapılır? buna örnektir.

Uzaktaki Sevdiğime Muhabbet Büyüsü

Bahsedilmesi gereken diğer bir konu ise uzaktaki sevdiğime muhabbet büyüsü, Her ilişki benzersizdir ve insanlar birçok farklı nedenlerden dolayı bir araya gelirler. Sağlıklı bir ilişkiyi tanımlayan asıl şey ilişkinin tam olarak ne olmasını istediğiniz gibi nereye gitmesini istediğinize ilişkin ortak bir hedefi paylaşmaktır ve bunu partnerinizle derinden ve dürüstçe konuşarak çözebileceğiniz bir şeydir. Bununla birlikte, çoğu sağlıklı ilişkinin ortak olduğu bazı özellikler de vardır.

Bu temel ilkeleri bilmek, birlikte çalıştığınız hedefler veya karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun birlikteliğinizi sınayan ve sizi daha tatmin edici, heyecanlı bir ilişkiye hazırlayan hadiselerdir.  İnsanlar kendilerini psikolojik olarak zayıf, özgüvensiz ve yorgun hissedebilir ki bu günümüzde çok normal ve çoğu zaman karşısındaki insanla konuşmaktan bu sebeple çekinirler. Bu sebeple çeşitli dualar ve büyüler ile bu eksiklikleri kapatmak gerekir, önemli ölçüde efektif olup çoğu zaman kesin sonuç alınabilir.

Birini Kendime Muhabbetle Bağlama ve Aşık Etme

Çoğu insan için âşık olmak genellikle kendiliğinden olmuş gibi görünür. Yine de her şey göz önüne alındığında çabaya değer. Sağlıklı, romantik bir ilişki iyi ve kötü zamanlar boyunca yaşamınızda devam eden bir destek ve mutluluk kaynağı olarak görev görebilir ve refahınızın tüm yönlerini güçlendirebilir. Birçok insan partnerini kendine sadık olmasını ve kendinden başkasını düşünmemesini ister. Bu durumda insanın aklına birini kendime nasıl muhabbetle bağlarım ve aşık ederim? Sorusu gelir ve insanlar partneriyle yaşadığı sıkıntılarda, en ufak sorunlarda bir yol arayışına koyulur.

Muhabbet Büyüsü Uzaktan Olur mu?

Birçok insan uzun mesafeli ilişkilerin asla yürümeyeceğine inanır. Cesaretinizi kırabilir ve en iyi arkadaşlarınızdan bazıları, kalbiniz kırılma ihtimaline karşı bunu fazla ciddiye almamanızı tavsiye edebilir. Kimse kolay olacağını söylemiyor, fazladan mesafe birçok şeyi ulaşılmaz kılıyor. İşler karmaşıklaşabilir ve zaman zaman üzgün ve yalnız olabilirsiniz. Ancak uzun mesafe aynı zamanda en basit şeyleri de en tatlı kılıyor, karşınızdakinin elini tutabilmek, birlikte aynı masada yemek yemek, birbirinizin dokunuşunu hissetmek, birlikte yürüyüşe çıkmak vb. çoğu detay yaşadığınız anları kıymetli kılar.

Uzak mesafe ilişkileri zor olabilir ama onların da kendi sürprizleri var. İnsanlar uzak mesafe ilişkilerini ve birlikteliklerini güçlü tutabilmek için muhabbet büyüsü uzaktan olur mu? Gibi sorular sorar.

Muhabbet Büyüsü Sonrası İlişki

Sevginin kendisinin tarafsız olduğunu belirtmekte fayda var. Bir başkasını neden ve nasıl sevdiğinize ve başkası tarafından sevildiğinize bağlı olarak hem sağlıklı hem de sağlıksız, yararlı veya zararlı olabilen bir şeydir. Tek başına aşk, bir ilişkiyi sürdürmek için asla yeterli değildir.

Bu nedenle doğru nedenlerle birlikte olmanın her iki taraf için de faydalı olacağı tartışılmaz bir gerçektir. Bir ilişkiyi “sürdüren” her şey (sürdüren derken, ilişkinin içinde olan her iki insan için de mutlu ve sürdürülebilir olduğunu kastediyorum) birbirlerine karşı içten, derin bir hayranlık gerektirir. Bu karşılıklı hayranlık olmadan, diğer her şey çözülecektir. Canlı olan bir aşk da sürekli evrilmektedir. Genişler, büyür, yumuşar ve derinleşir.

Eskisi gibi olmayacak ve olmamalı. Eğer bir şeylerin eskisi gibi olmadığını düşünüyorsanız veya mental olarak kendinizi sağlıklı hissetmiyorsanız bu tamamen ilişki içerisinde partnerinizle yaşadığınız ortak problemler veya çalıştığınız işe bağlı olarak stres vb. günümüzde insanların psikolojisini önemli ölçüde değiştirebilecek ve çıkmaza sokabilecek olaylar yaşadığınız anlamına gelir.

Muhabbet büyüsü sonrası ilişki denildiği zaman insanların aklına partnerinizle yaşadığınız her şeyin aynı kalacağı gelir, ama bu tamamen yanlıştır. Eğer bir şey her zaman aynı kalırsa bir süre sonra hayat monotonlaşır ve kendinizi yorgun, bitkin hissedebilirsiniz.

Aşk ve Mutluluk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments