Ana Sayfa Aşk Büyüsü Tesirli Aşk Büyüsü

Tesirli Aşk Büyüsü

321
9

Tesirli Aşk Büyüsü

Tesirli Aşk Büyüsü! Her şey çok güzel başlasa da aşkın çiftlerden birisinde azalmaya başlamasıyla; kavgalar da, huzursuzluklar da yaşanmaya başlayacaktır. Sıkıntılar her ilişki de olsa da, ilişkiyi dengede tutan ve olayların alttan alınmasını sağlayan güçlü duygulardan birisi de aşktır. Aşkın yoğunluğunun geçtiği azalmaya başladığı anlarda ise çiftler için tehlike çanları çalmaya başlar.

Aşık olan kişi ise aşkını kaybetmemek, aradaki soğukluğun giderilmesini sağlamak amacıyla aşk büyüsünden faydalanır. Aşk büyüsü içerisinde duruma, etkisine ya da kullanılan malzemeye özel yüzlerce farklı aşk büyüsü vardır. Halk arasında araştırılan aşk büyüleri arasında tesirli aşk büyüsü, kuvvetli aşk büyüsü, tesir eden aşk büyüsü, güçlü aşk büyüsü ve etki eden aşk büyüleri vardır.

Tesirli Aşk Büyüsü! Aşk büyülerinin çeşitli olmasının bir sebebi vardır. Bu nedenle de büyü yaptırmak isteyenler kendilerini anlattığında medyumlar, kendisi için en doğru büyüyü seçecektir. Ayrıca büyülerin ana hatları aynı olsa bile her büyünün kişiye özel olduğu da unutulmamalıdır. Büyü yaptırmak isteyenler önceden bilgi sahibi olmak için araştırma yapsa da, büyü bir ilim olması ve özel bir yetenekle birlikte maneviyat istemesi medyumların önemini açıkça ortaya koyar.

Tesirli Aşk Büyüsü

Kuvvetli Aşk Büyüsü

Aşkın yakıcılığına daha fazla katlanmak istemeyen ancak aşkından da vazgeçmek istemeyen kişiler kuvvetli aşk büyüsüyle isteklerine ulaşabilirler. Kuvvetli aşk büyüsü evliliğinde kıvılcım kalmayan, ilişkileri monotonlaşan çiftler için kullanılabileceği gibi aşkına karşılık bulamayanlar için de kullanılır. Kuvvetli aşk büyüsünün başarıyla uygulanması sonrasında büyü yapılan kişi de aşağıdaki etkiler görülmeye başlar.

  • Büyü yapılan kişi sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünür.
  • Hayatta tek düşündüğü büyü yaptıran kişidir.
  • Çevresindeki herkese büyü yaptıran kişiye olan aşkından bahseder.
  • Uykularında bile tek gördüğü kişi büyü yaptırandır.
  • Büyü yaptıran kişiyle iletişime geçmek ve onun hayatında var olmak tek amacıdır.
  • Hedefleri de, istekleri de sadece büyü yaptıran kişiye çıkar.
  • Hayatta mutlu olmak için sadece büyü yaptıran kişiye ihtiyacı vardır.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Eşinizi Geri Getirmek İçin Okunacak Dua

Tesirli Aşk Büyüsü! Kuvvetli aşk büyüsü sonucunda ayrılan kişiler birleşirken, tek taraflı aşk yaşayanlar da çift olur. Büyü yapan da büyü yapılan da birlikte olmaya başladıktan sonra farklı sıkıntıları olsa bile birbirlerine sahip oldukları için mutlu olurlar.

bolu medyum

Tesir Eden Aşk Büyüsü

Tesir Eden Aşk Büyüsü, sevdiği adamı / kadını ne yaparsa yapsın bir türlü elde edemeyen kişiler için kullanılır. Aşkını yoğun olarak yaşayan kişi aşık olduğu kişiyle birlikte olmak için her yolu denese de sonuç hüsran olmuştur.

Aşkından vazgeçmek istemeyen kişiler de kalp yorgunluklarına çare bulmak için tesir eden aşk büyüsü sonucunda aşklarını elde etmeyi amaçlar. Tesir eden aşk büyüsü, aşk acısı çeken kişi tarafından uygulanabileceği gibi sevdiği kişinin acı çekmesine daha fazla dayanamayan ebeveynler, arkadaşlar ya da ailenin diğer üyeleri tarafından yapılabilir.

Büyünün kimin tarafından yapıldığından daha çok kim için ve neden yapıldığı önem taşır.

Etki Eden Aşk Büyüleri

Etki Eden Aşk Büyüleri kategorisinde birçok farklı aşk büyüsü vardır. Aşk büyüsünün etkili olmasında büyünün tam olarak uygulanması etkili olduğu kadar doğru büyü seçimi de büyük önem arz eder.

Böyle olunca aşkına kavuşmak isteyen kişiler için doğru adres medyum olacaktır. Medyumlar özel bir yeteneği olmakla birlikte büyü ilmine de sırlarına da vakıf olan insanlardır. Yeteneklerini ve tecrübelerini kullanabilmek için gerekli soruları sorup; bilgileri aldıktan sonra büyü seçimiyle süreci de başlatırlar.

Sonrasında tek yapmanız gereken medyumun söylediklerini iyi dinleyerek, ne dediyse onu yapmanızdır.

Güçlü Aşk Büyüsü

Dünyanın en güçlü duygusu olan aşk acısına denk çok az acı vardır. Bu nedenle de aşk acısı yaşayan kişiler sorununu çözmek için güçlü aşk büyüsünü tercih ederler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Eşinize Güzel Görünmek İçin Okunacak Dua

Tesirli Aşk Büyüsünün amacı aşk acısını dindirirken, kişinin aşık olduğu kişinin aynı şekilde büyü yaptırana aşık olmasıdır. Büyü süreci adım adım takip edilip; başarıyla uygulandığında büyü yaptıran kişi de aşkına kavuşmuş olur.

Bir önceki yazımız olan Basit Aşk Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Salih

Yaptığım bağlama celbi işimi gördü ellerine sağlık hocam

Dam-Dam-

Yazi icin tesekkur ediyorum ellerine saglik yasin hocam

fulya

Bende korktuğum için hocama bir muska yazdırmıştır halen daha üzerimde tasiyoruk çok teşekkür ederim

GüneşOğlan

Tesirli aşk vefki yaptırdım 7 gün dua hazırladı yasin hocam çok yardımcı oldu bana işime yaradı dualar üzerimde taşıdım sağolsun işimi gördü

uysal kız

Banada yaşın hoca dua hazırladı evin huzuru ve bereketi için herkese tavsiye ederim

Esila

Yasin hocama gittim korkuyordum rüyamda geceleri bana dua yaptı o duayı 1 ay üstümde taşıdım korkularım gitti çok memnun kaldık hocam elinize sağlık

Kerem

Aşk celbi süper ya yazdığın yazılar çok iyi teşekkür ederim yasin hocam

Ecrin K.

Yasin Hoca yardımcı oldu çok işime yaradı

Ethem P.

Gercekten de asik edici dualar sevgilim bana asik oldu ellerine saglik yasin hocam.