Ana Sayfa Aşk Duaları Tatlıya Okunan Özel Aşk Duası

Tatlıya Okunan Özel Aşk Duası

636
0

Tatlıya Okunan Özel Aşk Duası

Tatlıya Okunan Özel Aşk Duası
Tatlıya Okunan Özel Aşk Duası

Aşağıda gelen ayetler, tatlı üzerine yetmiş bir defa okunup dargın kimselere yedirilirse aralarındaki soğukluk kalkar yerini sıcaklık ve muhabbet bırakır. Çok etkili bir aşk duası olmakla beraber nicelerce kez denenmiş ve tecrübe edinmiştir.

Fe sübhanellezi bi yedihi melekutü kül-li şey’iv ileyni türceun iz temşi uhtüke fetekulü hel edüllüküm ve katelte nefsen fenecceynake minel ğammi ve fettennake fütuna

Resme Okunan Aşk Duası

Okuma veya yakma ile yapılabilecek bir çok Aşk Duası vardır. Kişinin resmine okunarak sahih ve temiz bir niyetle yapılan Aşk Duaları amacına hizmet eder ve Allah’ın izniyle bu durumdan galip gelinebilir. Yapılması gereken etkin duaların seçilmesi ve okuma zamanlarını bilebilmektir. Bazı medyum ve hocalar da bu konuda uzmanlaştıkları için hangi duanın neye daha iyi geldiği konusunda kendisini ispatlamış ve bu bilgiler sayesinde çoğu insana vesile olmuştur. İşini düzgün yapan ve mesleğini layığı ile yerine getiren çok hocalar bulunur. Ancak bu kimseler dışında art niyete sahip hocalar da bulunmaktadır. O yüzden seçeceğiniz medyum veya hocayı özenle araştırmalısınız.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments