Ana Sayfa Soğutma Duası Soğutma Duası Bozulur Mu

Soğutma Duası Bozulur Mu

804
0

Soğutma Duası Bozulur Mu

Soğutma Duası Bozulur Mu
Soğutma Duası Bozulur Mu

Soğutma duası bozulur mu sorusu soğutma duası yaptıran ya da soğutma duasına maruz kalan kişilerin sorduğu ve öğrenmek istediği konulardan bir tanesidir.

Günümüzde pek çok kişi bireylerin birbirlerinden soğumasını sağlamak amacı ile çeşitli soğutma büyüsü, soğutma duası gibi yöntemlere başvurabilmektedir. Bu doğrultuda siz de soğutma duası ve soğutma büyüsü gibi yöntemlerden birine başvurduysanız ya da size soğutma duası yapıldığını düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Kişilerin bireylerin birbirlerinden soğumasını sağlamak amacı ile söz konusu duayı yaptırabilmektedir. Ancak bu duanın çeşitli etkileri olduğu gibi duanın bozulabilmesi için de farklı yöntemlerin denenmesi gerekmektedir. Duanın bozulması sanıldığı kadar kolay olmayabilmektedir.

Soğutma Duası Bozulur Mu

Soğutma Duası Bozulur Mu
Soğutma Duası Bozulur Mu

Birine aşık olduğunuzda ve onun size çok fazla bağlı olmadığını hissettiğinizde, ona sabırsızlıkla ihtiyaç duyduğunuzda ve onsuz yaşayamadığınızda. Bu durumda, sevgiliniz başka biriyle ilişki kurmadan önce anında sonuç üretebilecek bir aşk büyüsü dökümüne ihtiyacınız vardır.

Belki arkadaşınız herhangi bir web sitesinden bir sihirbazlık numarası öğrenmenizi ve evde kendi başınıza denemenizi öneriyor ve bazen de yapmayı düşünüyorsunuz. Ancak, aşk büyülerini unutmayın.

Tek başınıza doğru bilgi olmadan evde denemeyin. Bu kapsamda kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Soğutma duasının bazen yapılan hoca tarafından bozulması gerektiği gibi bazı durumlarda farklı bir hocanın da bu duayı bozabilmesi mümkündür. Bu nokta da eğer kendi yaptırdığınız bir soğutma duasını bozdurmak istiyorsanız kendi hocanız ile iletişime geçmeniz daha doğru olabilir.

Soğutma Duasının Bozulduğu Anlaşılır Mı?

Bu soruya net bir şekilde evet cevabını verebilmek mümkündür. Ayırma duasının kesinlikle bozulabilmesi mümkündür.

Farkındalık ve zorlama arasında ince (ama inanılmaz derecede kritik) bir çizgi vardır. Büyülü niyetinizi bıraktığınızda, hedefine ulaşmak için en iyi rotayı kullanacaktır, ancak bu rota ille de en hızlı olmayacaktır. Enerjiniz engelleri aşma gücüne sahiptir, ancak evrenin işini yapması için ona zaman, alan ve güven vermeniz gerekir. Büyünün sonucunu saplantı haline getirdiğinde, bu enerjisel akımı çaresizlik, korku ve şüpheyle aşılarsın.

Bu enerji, tezahürlerin etkililiğini karıştırır, bu yüzden onu sakinleştirin ve büyülü oluklara izin verin.

Ayrıca Adım Adım Muhabbet Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments