Ana Sayfa Soğutma Büyüleri Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

421
0

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Tarihin ilk zamanlarından beri var olan ve insanlar tarafından çeşitli amaçlar uğruna kullanılan büyüler, bugün dahi varlıklarını sürdürürler. Bu büyüler arasında en çok bilinenlerden olan soğutma büyüsü, pek çok kimsenin hayatını değiştirmiştir.

Peki, Soğutma büyüsü tarifi nedir? Soğutmak için yapılan büyüler hangileridir? Soğutma büyüsü kaç günde tutar? Etkili soğutma büyüsü nelerdir? Soğutma büyüsü nasıl yapılır? Bunlar ve benzeri merak edilen tüm soruları, sizler için tek bir yazıda birleştirdik. İşte, sizler için hazırlanan tüm detaylar.

Soğutma Büyüsü Tarifi

Günümüzde de varlığını sürdüren büyüler, çok çeşitli amaçlar uğruna kullanılırlar. Soğutma büyüleri, bir kimsenin başka bir kimseden soğuması, onunla muhabbete girmekten kaçınması, onunla beraber olunca bir acı ya da ıstırap hissetmesi gibi amaçlarla yapılan bir büyüdür. Soğutma büyüsü tarifi, kısa sürede etkisini gösterirler.

Özellikle aldatan erkekler, yanlış ilişkiler gibi bazı durumlarda kişiler, kısa sürede evlerinde vakit geçirir hale gelir ve bu aldatmadan vazgeçerler. Ayrıca kişilerin yine bazı yanlış ilişkilere girmesi sonucunda, onların aile fertleri tarafından geliştirilen istenmiyor olabilir ve bu şekilde onları bu dertten kurtarabilirsiniz. Böyle bir sıkıntıda olan kişiler, iyi bilindik ve güvenilir bir hoca ya da medyuma başvurabilirler. Bu sayede, büyü işleri başlamış olur ve kısa sürede etkisi gözlenir. Ayrıca; Ayırma Büyüsü başlıklı videomuza göz atabilirsiniz.

Soğutmak için Yapılan Büyüler

Pek çok büyünün gerçekleşmesi için belirli bir zaman gerekir. Soğutma büyüleri, yapıldığı kişinin hareketleri ve düşüncelerine etki eder. Soğutmak için yapılan büyüler sorusuna net bir cevap, büyüyü yapan kimselerde saklı olsa bile, doğru yapılan bir büyü birkaç gün içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Ardından güçlenerek etki eden büyü, kısa süre sonra tam tesir eder ve ne amaç ile yapıldı ise inanç ile o hedefe ulaşılır. Her büyüde olduğu gibi inanç, çok özel ve önemli bir yere sahiptir. Gerçekleşmesi amacı ile yapılan bir büyü, sizin inancınız olmadan asla tesir edemez. Bu büyülerin asıl yapılış amacı, iki kişinin arasını açmaktır.

Açılan bu ara, kolay bir şekilde düzeltilemez. Bu yüzden kişiler, iyi düşünerek hareket etmeliler. Aksi halde, geri dönülmesi zor bir sürece girebilirler. Büyü yapmak ne kadar faydalı olabilirse o kadar da zarar verebilir. Bunun bilincinde olmak gerekir.

Kaç Günde Tutar?

Pek çok büyüde olduğu gibi Soğutma büyüleri de belirli bir zaman içerisinde gerçekleşir. Büyüyü yapan kişi, Soğutma büyüsü kaç günde tutar soruna net bir cevap verebilir. Ancak büyünün tutması, ona olan inancınız ve büyünün doğru şekilde yapılmasına da bağlıdır.

İyi bir medyum ya da hocanın seçilmesi, büyünün gerçekleşmesi için ilk ana gerektir. Bunun ile birlikte sizin büyüye olan inancınız ve onun gerçek olmasını yürekten istemeniz de büyük bir etkendir. Büyüler, ancak ona gerçekten inanılır ve istenir ise gerçek olurlar. Aksi halde çok iyi bir medyum dahi o büyünün tutması için bir şey yapamaz.

İnanç, büyünün en temel ihtiyaçları arasında yer alır. Her büyünün kendine özgü yapışma şekli vardır. Soğutma büyüleri de kendine özel bazı yapılış tarzları bulundurur. Bu nedenle büyüyü yapmak, onu doğru bilmek ile doğru orantılıdır. Bir büyünün gerçek olması ve istenilen sonuca ulaşılması, onu yürekten istemekle de ilişkilidir. Soğutma büyüsü kaç günde tutar sorusuna yanıt ise yine bu inanca bağlıdır. İnanmadan bir büyünün gerçek olmasını beklemek, büyük yanlıştır.

Büyünün tutması için inanmak gerekir. Ayrıca büyünün yapılış şekli ve uygulanan doğru metot da bize büyünün tutması için gerekenlerden birisini verir. O da elbette doğru uygulamadır. Doğru uygulama için bu işi iyi bilen, tecrübeli ve güvenilir bir medyum ya da hocaya başvurmak gerekir.

Etkili Soğutma Büyüsü

Büyüler, pek çok kişinin hayatında var olan ve pek çoğunun hayatını değiştiren şeylerdir. Soğutma büyüleri, belki de en sık rastlanan büyülerden birisidir. Onu yaptıran kimseler, sevdikleri kişinin kendilerine dönmesini arzularlar.

Sevgi ve inanç ile yapılan büyüler, çabuk tesir ederler ve daha etkili olurlar. Bu bakımdan Etkili soğutma büyüsü, hayatlarında olumlu değişiklikler olan insanlar ile doludur. Doğru şekilde yapılan bu büyüler, arzulanan hedefe kısa sürede ulaşırlar ve kişilerin hayatlarında büyük değişiklikler meydana getirirler. Başkası ile ilişkisi olan kocasına yaptırdığı büyü, bir kadının evliliğini geri alması ve kocasının evine dönmesinin sağlayabilir.

Nasıl Yapılır?

Her büyü, alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu anlamda soğutma büyüsü, ancak onu iyi bilen ve daha önce tecrübe etmiş bir kimse tarafından yapılır. Soğutma büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı olan büyü yapan medyum hocalar, bu işte kendilerini geliştirmiş, eğitim almış ve tecrübeli kişilerdir.

Bu sorunun cevabını ancak, onlar bilebilirler. İnternette verilen bazı tarifler ve yöntemler, gerçeğini yansıtmayan bilgilerdir. Bu yüzden, iyi bir medyumlar ya da hocadan yardım isteyerek, isteğinize ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments