Ana Sayfa Kısmet Duaları Şirinlik ve Sevgi Duası

Şirinlik ve Sevgi Duası

417
0

Şirinlik ve Sevgi Duası

Sevgi ve muhabbete ait bir saatte ayetler miskli amber mürekkebi ile yazılır. Aynı ayetler bu yazının üzerine üç yüz on üç defa nefes edilir. Ayrıca hergün bir defa okumak suretiyle, taşımaya devam edilirse, herkesin gözüne oldukça sevimli ve şirin görünür.

Tesirli Kısmet Duası

Şirinlik ve Sevgi Duası
Şirinlik ve Sevgi Duası

Kısmetimizin kapalı olması evlenmemizi, iş bulmamızı ve hayatımızdaki birçok şeyi olumsuz etkiler. Yaşamımızın iki temel unsuru olan iş bulmak ve aile kurmak, eğer kısmetimiz kapalı ise zor gerçekleşecek olan eylemlerdir.

Bu sebeple kısmetinizi açtırmanız ve kendi önünüzü açmanız gerekir. Dualar ve muskalar bu konuda oldukça etkili olan yöntemlerdir. Ancak gerçekten çok şanssız olduğunuzu düşünüyor ve daha etkili bir yol arıyorsanız o zaman büyü yaptırmanız gerekebilir. Tesirli kısmet büyüsü sayesinde şanssızlığınızdan kurtularak önünüzü açabilir ve isteklerinize kavuşabilirsiniz. Duadan istediğiniz etkiyi alabilmek için bu konuda deneyimli bir hoca ile iletişime geçmelisiniz.

Gerçek Kısmet Açma Duası

Kısmet açmak için çok sayıda yöntem bulunur. Eve muska asmak bunların arasında en bilinenlerden biridir. Birçok insan tarafından kullanılan bu yöntemin etkili olduğu söylenir ancak bu herkes için geçerli değildir. Eğer gerçekten şanssız bir insansanız daha garanti bir yola başvurmanız gerekebilir.

Dua yaptırmak, kısmetinizi açmak için başvurabileceğiniz en garanti ve etkili yollardan biridir. Gerçek Kısmet Açma Duası hakkında bilgi sahibi olmak ve bu duayı yaptırmak için ilgili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Eğer yaptırdığınız dua doğru bir şekilde yapılmışsa kısa süre içinde etki eder ve şansınız açılır. Bu sayede de hayatınıza mutlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments