Ana Sayfa Şirinlik Büyüsü Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik Büyüsü Nedir?

916
5

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik Büyüsü Nedir?
Şirinlik Büyüsü Nedir?

Aşk büyüleri yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık göstermektedirler ve her aşk büyüsünün etkisi kişi üzerinde farklı olmaktadır. Bu yüzden büyünün yapım şekline göre büyünün gücü farklılık gösterir. Şirinlik büyüsü güçlü etkileri olan bir aşk büyüsüdür. Şirinlik Büyüsü ile aşık etme için medyuma gittiğinizde medyum kişiye ait olan herhangi bir eşya üzerine bu büyüyü yapacaktır.

Kişinin eşyası üzerine yapılan bir büyü olduğu için gücü de büyük olacaktır. Bu büyülü eşyanın tekrar kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyülü eşya kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar gücü büyük olacaktır. Bu şekilde şirinlik büyüsü tamamlanır ve kişi üzerinde etkileri görülecektir. Bu büyü ile rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de kısa zaman da size karşı hisler beslemesini sağlayacaksınızdır.

Şirinlik Büyüsü Nedir

Şirinlik Büyüsü Kişi Üzerindeki Tesiri

Şirinlik büyüsü yapıldıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girmeye başlar ve sürekli olarak artık sizi düşünecektir. Özellikle büyü kişini evinde olduğu için kişi her eve girdiğinde siz aklına geleceksinizdir. Bu şekilde büyü kişin duygularını ve davranışlarını değiştirmeye başlar. Kişi kısa zaman içerisinde size karşı hisler beslemeye başlayacaktır ve kısa sürede bu duygularını size açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü ile aşık etme yöntemi güçlü bir yöntem olsa da dinimizce büyü yapmak çok büyük günahtır. Bu yüzden sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşamaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimizce mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden sizlere kesinlikle büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz.

Büyünün Tesir Etme Süresi

Şirinlik büyüsü güçlü bir büyü olduğundan dolayı kısa sürede etkisi görülür ve uzun süreli olarak bu etki sürecektir. Şirinlik büyüsü ile aşık etme tesir süresi yeniletildiği sürece kişi üzerinde kalıcı olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini arada sırada kontrol etmeli ve bu süre bitmeden önce mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Büyü gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yapılarak yeniletilmelidir. Bu şekilde büyünün etkisi altındaki kişi de sizi sevmeye devam edecektir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Fisun

Bende. şirinlik. için. dua. yptırmak. istiyorm. kim. yardmci. eder. bna. acep.

Misafirperver

Slm benim arkadaşım şirinlik kısmet açma Vefki yaptırmış ali hoca’ya memnun da kalmış. Benim sorunu bu değil ama eşimle ilgili. Bayramdan sonra iletişim geçeceğim. Coronasız Günler dilerim..

kiki^*

numr vami

Misafirperver

0 536 698 80 20

nurten

selamlar Ali homa celb yaptırdım bende onun okumalrı daha etkili olduğu için birde ben alkol kullanıyorum sağolsun ali hocam herşeyi en iyi şekilde yaptı sevdiğim kız engelimi kaldırdı şimdilik 11 gün oldu başlayalı yazmak istiyom ama hocam bekleyelim o yazsın dediği için bekliom. inşallah yazacakta hissediyom. allah razı olsun hocam bin kere