Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Sırıksıklam Aşık Etme Duası

Sırıksıklam Aşık Etme Duası

667
0

Sırılsıklam Aşık Etme Duası

Sırıksıklam Aşık Etme Duası
Sırıksıklam Aşık Etme Duası

Sırıksıklam Aşık Etme Duası! Bir kimse Nür ismi şerifini üzerine alarak, günde 256 defa Ya Nur şeklinde okumaya devam ederse sevdiği kimse kendisine ısınır muhabbetleri artar.

Diğer bir yöntem ise bir kimse Mümit ismi şerifinin vefkini yazıp üzerine alır ve günde Ya Mümit şeklinde okumaya devam ederse unutmak istediği kimseyi unutur. Kara Sevdayı kalbinden siler ve kişi sırılsıklam aşık olur.

 

Sevdiğini Sırılsıklam Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişinin aşık olması size sevgi ile ilgili davranması amacıyla yapılan Sırıksıklam Aşık Etme Duası yöntemlerin elbette birden fazla çeşitleri bulunur. Aşk Duası niyeti ne kadar salih ve temiz bir kalp ile yapılırsa etkileri de bir o kadar güçlü olmaktadır. Dua yöntemleri dışında da etkin Vefkler ile de istenilen niyete ulaşmak mümkündür. İşinde uzman ve doğru şekilde bu yönde çalışmalar yapan hocalar bulunur.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments