Ana Sayfa Bağlama Duaları Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin

Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin

796
3

Sevgiliyi Kendine Bağlamak için

Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin
Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin

Perşembe günü müşteri yıldızına ait eşref bir saatte Yüce Mevla’nın Muhyi ismi şerifinin vefki yazılır ve üzerine 680 defa aynı isim okunduktan sonra huysuzluk yapan sevgiliyi yola getirmek için talip sağ kolunda taşıdığı taktirde kısa zamanda niyet ve maksadına ulaşacaktır.

 

Kendine Bağlama Duası

Sevgili veya eşinizi kendinize bağlamak için yapılan yöntemlerdir. Bağlama Duası uzman ve işini iyi yapan medyum hocalar tarafından yapılınca etkileri Allah’ın izniyle ömür boyu sürmektedir. Vefk işlemleri veya farklı rahmani yollar ile yapılan bu uygulamalar başarı oranları oldukça yüksek seviyelerde seyreder. Büyü işlemleri arasında da yapılan bir takım işlemler olduğu söylenir. Ancak Bağlama Büyüsü adı verilen çalışmalar vardır fakat bu büyü işlemleri doğru olmayan ve sonu kötü olan çalışmalar olarak bilinir. Büyü şeytan işi pislik bir iştir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Rukiye

Dualar gösterilmiyor

Sinem

Sevgilimi kendime daha çok bağlamak ve sonunda evlenmek istiyorum. Sevgiliyi kendine bağlamak için bu dua oldukça tesirliymiş. Bir arkadaşım da yaptırmıştı. Detaylar hakkında bilgi alabilir miyim?

Berra

Benm sevgilim aşırı sorunlu biriydi öncelkle ahlakının güzellşmesini istiyodum bu yüzden başvurmustum ali hocaya ondan ayrılmak istemiyordum. Onun düzelmesini istiyordum bunun içinde herseye hazırdım ve iyikide ali hocaya denk gelmişim şuan sevgilim melek gibi sıradaki işlemim bana daha cok asık olmasını baglanmasını sağlamam bunun içinde sizi aryaacagm hocam