Ana Sayfa Aşk Duaları Sevgiliyi Daha Çok Aşık Etme

Sevgiliyi Daha Çok Aşık Etme

658
0

Sevgiliyi Daha Çok Aşık Etme

Sevgiliyi Daha Çok Aşık Etme
Sevgiliyi Daha Çok Aşık Etme

Çoğumuz sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyarız. Bu duygularımızın ihtiyaçlarını gidermek için ise sevgiliye ihtiyaç duyarız. Sevgiliyi daha çok aşık etmenin başlıca unsurları vardır. Sevgiliyi kendine daha çok aşık etmek için onu candan anlamak gerekir. Bir hatasından dolayı beni sevmiyor veya bana aşık değil gibi düşüncelere kapılmamak gerekiyor.

İlişkilerde yaşanılan en büyük sorun güvensizlik karşı tarafa gerekli güveni duymadığın için sürekli olarak bana aşık değil beni sevmiyor gibi düşünceler kafamıza sokulur. Güvensizlik sorununu aşıp sevgilinizi kendinize daha çok aşık edebilirsiniz. İlişkilerde birçok sorunlar karşımıza çıkar net bir sonuca varmadan hareket etmemeniz gerekiyor.

Olayları bir de sadece kendi bakış açınızdan bakmayınız karşı tarafla empati kurup olaylara bakarsanız sizin için daha sağlıklı olur. Bir diğer yöntemlerde dualar, ritüeller, büyüler vb. bu tür yöntemlerin insan üzerindeki etkisi bir hayli büyüktür. Fakat etkisini hemen göstermediği için bu yönteme başvuran insanların sabırlı olması gerekir.

Sevgi Arttırma Duası

Sevginin olduğu her yerde duygusal anlamda her şeye sahip olursunuz. Sevgiyi artırmak için yapılması gereken birçok davranış türü vardır. Bu davranışları yaşamımıza ilave edersek sevgide oluşan artışı siz de fark edeceksiniz. Eskisinden daha çok mutlu olabilme şansına sahip olmak sevgi ve güvene bağlıdır. Hayatımızın her yerinde karşımıza çıkan sevgi bizi pozitifliğe ve mutluluğa yönlendirir.

Sevgiye sahip olmadığımızda ise kişisel sorunlarımızda artış görülür. İnsanlar bu sorunu çözmek için sevgi arttırma duası gibi duaları ararlar ve kullanırlar. Kişisel hayatımızda büyük bir yeri olan sevgi insanlarla olan duygularımızı ve iletişimimizi büyük ölçüde etkiler. Sevgi problemi yaşayan insanlar genelde depresif bir hayata sahip olurlar. Negatif düşüncelerine kapılırlar. Bu negatiflik eğer sorun çözülmez ise kişiyi daha çok kendine çekip içinde kaybolmaya sürükler.

Duaların yanı sıra bazı davranışlar ve düşünceler sevgisini istediğimiz kişinin bizim hakkımızda olumlu düşünmesine de neden olabilir. Hatta dış görünüşümüz, bakış açımız veya düşüncelerimiz bunlara örnektir. İnsanlar bu konuda eksik kaldığında yeni değişiklikler yapmaya yönelirler.

Bir İnsanı Kendine Aşık Etmek

Bir insanı kendine aşık etmek için bilinmesi gereken konular vardır. O konulardan birazına giriş yapalım. İnsanı kendine aşık etmek o kadar kolay bir şey değil onu anlaman gerekir. onu tanıman gerekir. Bir söz vardır bilir misiniz hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa anlaşır. tam da burada konumuz devreye giriyor. Bir insanı kendine aşık etmek için konuşa konuşa onu tanıyıp anlaman gerekir.

O konuşmayı içten içe yaptığın müddetçe zamanla o insanın da sana isteği varsa sana aşık olmuş olur. Eğer bir insan sizden etkilenecekse kendiniz olun. Eğer olmadığınız biri gibi davranırsanız o insanın size aşık olmasının önemi yoktur. Çünkü aslında aşık olduğu kişi siz olmayacaksınız.

Sırılsıklam Aşık Etme

İnsanlar hayatlarında gerekli olgunluğa geldiğinde bazı duygular yaşarlar. Bu duyguların temeli her ne kadar güvene dayansa da genel olarak sevgi bağlarına dayanır. Başka biri ile aramıza kurduğumuz bağın iyi veya kötü olması o kişiyi ne kadar tanıdığımıza veya o kişiyle ne kadar uyumlu olduğumuza bağlıdır. Bir diğer duygu ise sevginin bir üst duygusu olan aşktır. Aşk nadir, ve yoğun hissedilen bir duygudur.

Fakat bazılarımız bu konuda şanssız olabilirler. Karşılıksız kalmak veya reddedilmek gibi durumlarla karşılaşabilirler. Böylelikle işleri daha çok zorlaşır. Sevgisini istedikleri kişiyi sırılsıklam aşık etmek onlar için ilk olarak güvenden geçer. Güven, tüm duyguların kapısıdır. Ancak güveninde karşılıklı olması gerekir. Bu nedenle daha sabırlı ve daha istikrarlı olmalıyız. 

Kocayı Köpek Gibi Aşık Etme Duası

İnsanlar birlikte oldukları kişilerin bazı yönlerini zaman geçtikçe fark ederler. Bu nedenle hayatımıza aldığımız veya hayatımızdan çıkardığımız insanları iyi tanımamız gerekir. Aramızda olan bağı güçlendirmekte karşılıklı olarak iki tarafa bağlıdır. Bu bağ sorunu her ilişkide olduğu gibi evlilikte de bulunur. Kişiler bu sorunu fark ettikleri zaman genelde karşı tarafa mutluluğu, güveni, sevgiyi eksik yansıtırlar.

Bu da farklı bir soruna neden olur. Çoğu insan bu tür sorunlarını dua ile çözmeye çalışır. Aramalara bakılınca bazı insanların bu duaları ararken kocayı köpek gibi aşık etme duası diye aradıkları görülür. Bu tür dualara böyle yanlış ulaşmak zor olsa da dualar en kullanışlı ve en çok kullanılan yöntemlerdir.

Bağlama Duası Bozma yazımızı da okuyabilirsiniz.
0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments