Ana Sayfa Aşık Etme Büyüleri Sevgiliye Kavuşmak İçin

Sevgiliye Kavuşmak İçin

878
1

Sevgiliye Kavuşmak için

Sevgiliye Kavusmak Icin Sevdiği bir kimse ile arası açılan yada ayrılan bir kimse sevgiliye kavuşmak için boy adbesti alıp temiz bir elbise giyip temiz ve tenha bir mahalde araya dünya kelamı karıştırmadan dörtyüz altmış defa aşağıda gelen ayeti okumaya ve buna birkaç gün devam ederse sevdiği kimseye kavuşur.

Ve man kaderullahe hakka kadrihi vel erdu cemian kabdatühü yevmel kiyameti ves semavatü matviyyatüm bi yeminih sübhünehu ve teala amma yüşrikün.

 

Kocamın Aşık Olması İçin Büyü

Sevgiliye Kavuşmak İçin! Görücü usulü evlilik, ülkemizde oldukça yaygındır. Birbirlerine uygun oldukları düşünülen iki insan aileleri aracılığı ile tanıştırılır ve izdivaç gerçekleşir. Çok mutlu örnekleri olan bu evlilikte ön planda olan genellikle aşk değil mantıktır. Bazı durumlarda ise eşlerden birinin duyguları oldukça güçlüyken diğer taraf aynı duyguları beslemez. Bu durum oldukça zorlu ve yıpratıcıdır. Sevilmeyen bir kadının duyguları boşa gidecek ve kadın istediği ilgiyi göremeyecektir.

Bu gibi durumlarda eşinizi kendinize bağlamanız için gerekli hamleleri yapmanız gerekiyor. Güzel görünmek, etkili konuşmak gibi yöntemler böyle zorlu durumlarda çok da fazla etkili olmayabilir. Bu sebeple karşı tarafın duygularını hareket geçirmek ve size aşık olmasını sağlamak için daha garanti ve etkili yöntemler kullanmanız gerekir. Bu yöntemlerin başında hepimizin bildiği üzere büyü yaptırmak geliyor. Karşı tarafı kendinize aşık etmek için yaptıracağınız bu büyüler doğru yapıldığı takdirde etkili olacak ve kocanız size kör kütük aşık olacaktır.

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Dua,

2 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Rabia karadağ

Merhaba hocam iyi günler bu uygulamada tılsımlarıda bilmek istiyoruz acaba aşk tılsımlarını yayınlar mısınız zahmet olmazsa