Ana Sayfa Sevgi Duası Sevgilinin Saçına Okunacak Dua

Sevgilinin Saçına Okunacak Dua

491
6

Sevgilinin Saçına Okunacak Dua

Sevgilinin Saçına Okunacak Dua
Sevgilinin Saçına Okunacak Dua

Sevgilinin Saçına Okunacak Dua! Sevdiğin bir kimsenin yada eşinin sana daha çok bağlanmasını, aradaki sevgi muhabbet aşk ve hasretin artmasını istiyorsan talep ettiğin kişinin saçının bir teline yirmi sekiz defa duayı muhabbete ait bir saatte güzel kokulu bir tütsü yakarak oku be kırk gün yanında taşıdıktan sonra niyetini söyleyip yak.

Hakkında bu terkibi uyguladığın kişinin sana karşı, muhabbet ve aşkının arttığını görürsün.

 

Sevgilinin Saçına Okunacak Dua! Hayatta herşey istediğimiz gibi gitmez ve üzüleceğimiz çok büyük olaylar yaşarız. Olayların büyüklüğü ne derecedeyse o derece üzülürüz. Ve olaylardaki kişilere ne kadar değer verirsek o kadar yara alırız. İnsan güvendiği ve sevdiği insanlardan daha büyük yaralar alır. Sevdiğiniz kişinin size yaptığı haksızlıklar size yaşattığı kötü şeyler ve en son olarak terk etmesi gitmesi sizi çok üzdüyse çok yaraladıysa bizimle iletişime geçerek sevdiğiniz kişiye kendinizi sevdirmenin onu size aşık etmenin yollarını öğrenebilirsiniz.

Etkili Geri Döndürme Uygulaması

Giden Kişiyi Geri Döndürme Terkibi:  Sizi Terk eden Eşiniz , Nişanlınız , Sözlünüz Sevgiliniz , Eski karınız , Eski kocanız Bu her kim olursa olsun kişiyi Geri Döndürmek  için uygulanacak etkili bir terkiptir. Eşleri evliliklerine devam ettirir ve sevgilileri barıştırmak ve ayrılan ve ciddi düşünen ama ayrılan Nişanlı veya sözlenmiş kişileri barıştırıp evlendirmek için kullanılır.

Yâ Vedûd, Yâ Bedûh, Yâ Celîl, Yâ Cemîl, Yâ Allâh İnna halaknel insâne min nutfetin emşâcin nebtelîhi kezâlike nebtelîhi emşâcin kezâ ilâ mehabeti kezâ el-acele es-sâate el-vâhan Bârekellâhü fîküm ve aleyküm sad sad sad sad sad sad sad ya vedud ya vedud ya vedud ya allah ya allah ya allah

votes
Article Rating
Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendini Sevdirmek İçin
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
isimsiz

nasıl yapılır dua yazmamışsınız ama

Lajbon^-^33

Okunacak Aşk Duası Varmı?? Kaç Kere Bide?

BALA-GIZ

SLM BEN ALİ HOCAYI BU SİTEDEN BULDUM. GOOGLEDEN ALDIM. ARADIM AŞK İLE KENDİME ÇEKME ÜÇÜN. GÖRÜŞTÜK ANLATTI NE YAPILACANI NASIL OLACANI KABUL ETTIM. BASLADIK DUALAR.A TAKMAM ÜÇİN MUSKA VERDİ Bİ DENE OKUNACAK DUA. YATSI EZANDAN SONRA HALEN OKUYOM BITINCE HABER ETCEM. DAHA YENI BASLADIM. ÜNŞALLAH İSTERM BENİM DE OLMASINI GÜVENEYRİM. HOCAMA ARAYINCA AÇİYOR YAZINCA CEVAP ALIYOM YANİ DÜRÜSTTÜR.

antalyalee

siz ne yaptrdnz

Alim&Ahmedim

Kocam benden ayrılmak istemiyor ben bıktım ondan soğutma duası gerçekleştirdik ali hoca ile çok mutluyum. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiyemm