Ana Sayfa Şirinlik Büyüsü Sevdiğiniz İnsana Güzel Görünmek İçin

Sevdiğiniz İnsana Güzel Görünmek İçin

575
0

Sevdiğiniz İnsana Güzel Görünmek için

Sevdiğiniz İnsana Güzel Görünmek İçin
Sevdiğiniz İnsana Güzel Görünmek İçin

Sevdiğiniz İnsana Güzel Görünmek İçin Özel hazırladığımız azimeti muhabbete dair eşref bir saatte yazıp, sağ solda taşıyan kimse herkesin gözüne çok şirin ve sevimli görünür. Eğer talep edilen kimsenin ismi azimete ilave edilirse özellikle o kişinin de gözüne sevimli ve tatlı görünür.

Temiz kalp ve sıdkı hulüs ile her gece en azından Cuma günleri bin defa Ya Allah ismi celalini zikretmeye devam eden kimseler herkes tarafından sevilip sayılırlar.

 

Kocama Kendimi Sevdirme Büyüsü

Sevdiğiniz İnsana Güzel Görünmek İçin! Her insan evlenip kendi yuvasını kurmak ister. Evlilik gibi önemli bir kararı vermeden önce birçok insan aşık olacağı kişi ile tanışmayı bekler ve aşk evliliği yapmak ister. Sevmek ve sevilmek çok güzel duygular olduğu için çoğu insan bu duyguları yaşayarak evlenmek ister ve eşini bir ömür sevmeyi hedefler.

Ancak bazı durumlarda insanlar aşk yerine mantık evliliği yapmayı veya görücü usulü ile evlenmeyi tercih eder. Böyle durumlarda her ne kadar yuva kurulmuş olsa da eşler arasındaki sevgi bağı çok kuvvetli olmaz. Hatta bazen eşlerden biri diğerini çok severken diğerinde hiçbir duygu belirtisi yoktur.

Sevilmeyen kişi için çok zor ve üzücü olan bu durum karşısında vakit kaybetmeden müdahalede bulunmak gerekir. Karşıdaki kişinin duygularına etki etmek için en etkili yollardan biri şüphesiz ki büyü yaptırmaktır. Kendini Sevdirme Büyüsü, oldukça etkili ve sık kullanılan bir büyü çeşididir. Günümüzde çok sayıda insan eşine veya sevdiğine büyü yaptırarak kişinin ömür boyu kendine sadık kalmasını sağlıyor.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments