Ana Sayfa Sevgi Büyüsü Sevdiğin Kişinin Daha Çok Sevmesi İçin

Sevdiğin Kişinin Daha Çok Sevmesi İçin

595
0

Sevdiğin Kişinin Daha Çok Sevmesi için

Sevdiğin Kişinin Daha Çok Sevmesi İçin
Sevdiğin Kişinin Daha Çok Sevmesi İçin

Sevdiğin kişinin daha çok kendine ısınmasını, seni dinlemesi, sevip saymasını istiyorsan gelen tılsımı yazıp sağ kolunda  taşıman yeterlidir.

Diğer bir formül temiz bir kağıda bir daire çizilir ve bu dairenin ortasına sekiz defa beslemeyi şerife yazılır. Sonra bu dairenin çevresine aşağıda ayeti kerime ilave olunur. Kim! Hazırlanan bu terkibi üzerinde taşırsa herkesin gözüne oldukça şirin ve sevimli, muhabbetli görünür. Herkesten saygı ve hürmet görür dilediği kişi aşık olur.

 

Sevdiğim Kadına Bağlama Büyüsü

Aşk duygusunun etkisi altına girdiğinizde yapamayacağınız şey ve denemeyeceğiniz yol yoktur. Aşk öyle bir duygudur ki insanın gözlerini kör eder ve sadece aşık olduğunuz kişiyi düşünmenizi sağlar. Böyle bir durumda karşınızdaki insanı etkilemek için yapacağınız şeylerin sınırı yoktur. Ancak gerçekten etkili bir yol arıyor ve zaman kaybetmek istemiyorsanız büyü yaptırmak gibi garanti yollara başvurabilirsiniz.

Bağlama büyüsü, en etkili aşk büyülerindne bir tanesidir ve karşıdaki kişiyi size körkütük aşık eder. Alanında uzman kişiler tarafından yapılması gereken bu büyünün istenen etkiyi vermesi için dikkatle ve özenle yapılması gerekir. Sevdiğiniz kadının da size aşık olmasını ve kendini size adamasını istiyorsanız başvurmanız gereken ilk metod Bağlama Büyüsüdür.

 

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments