Ana Sayfa Aşık Eden Dua Ömürlük Aşık Eden Dua

Ömürlük Aşık Eden Dua

254
0

Ömürlük Aşık Eden Dua

Ömürlük Aşık  Eden  Dua
Ömürlük Aşık Eden Dua

Ömürlük aşk, birçok kişinin en büyük hayalidir. Gerçek bir aşk kişinin mutlu bir hayat sürmesi için en güzel yoldur. Yine bu aşk karşılık alıyorsa kişi, dünya üzerinde maldan, mülkten daha büyük bir mutluluğa erişmiş olur. Fakat öyle durumlar olur ki kişilerden biri uzaklaşır. Böyle durumlarda ömürlük aşık eden dua okunarak kişiler, eski huzuruna kavuşmak ister.

Çiftler arasında yaşanan ayrılıklarda genelde biri çok daha fazla üzülür. Biri, hala aşkından yanıp tutuşur. Ancak ona ulaşmak için bir yol bulamaz. Bunun için dua ederek Allah’a sığınmak en güzelidir. Allah, eğer kişi de aslında onu seviyorsa kişinin gözünü açar. Mutlu bir hayata birlikte el ele gitmeleri olanaklı hale gelir.

Ömürlük Aşık Eden Dua Nasıl Yapılır?

Kişiler, eşini kendine deli divane aşık etme duası okuyarak eşini veya sevgilisini kendisine aşık edebilir. Özellikle zaman geçtikçe kişiler arasında azalan sevginin tekrar inşa edilmesi bu dua ile sağlanabilir. Böyle sıkıntılı zamanlarda en güzel yol Yaradan’a sığınmaktır. Çünkü Allah hayırlıysa o kişinin gözünü açarak size âşık olmasını sağlayacaktır.

Ömürlük aşık eden dua için ilk olarak eşin veya sevgilinin fotoğrafına ve bir kilide ihtiyaç vardır. Ardından şu aşamalar takip edilmelidir:

  • Fotoğrafın ve kilidin üzerine 41 defa Ayet’el Kürsi okunmalıdır.
  • El-Vedud ismi söylenerek üfürülmeli ve kilit açılmalıdır.
  • Düzgün bir ritüelle uygulanan dua, kısa süre içinde kişide etki gösterecektir. Eşine, sevgilisine bağlanacaktır.

Ömürlük Aşık Eden Dua İşe Yarar mı?

Aşık etme duaları doğru şekilde uygulandığında kısa sürede etkisini gösterir. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak duanın okunacağı ortamın temiz olması önemlidir. Dua okunmadan önce kişi, abdest almalıdır. Beden ve ortam temizliği sağlandıktan sonra duaların etkisi daha hızlı olacaktır.

Tüm bunların yanında dua ve esmanın doğru okunması gerekir. Yapılan yanlışlıklar yüzünden bazen duanın tesiri olmayabilir. Bundan tedirgin olan kişiler, tecrübeli bir hocaya gidebilir. Çünkü işinde alim bir hoca hem duayı eksik olmadan okur hem de gerekli ritüelleri uygular. Böylece dua kısa sürede etki gösterir. Sevilen kişi, sevene deli divane aşık olur.

Ömürlük Aşık Eden Dua Yaptırmak Günah Mı?

İnsanlar, müşkül durumda kaldığında en doğru ve güvenli yol Allah’a sığınmaktır. Dinimizde dua etmenin herhangi bir günahı yoktur. Kötü bir niyet olmadığı takdirde Allah, kişinin duaları için hayırlısıyla cevap verecektir. Burada önemli olan kişinin isteğinde net ve içinde iyi niyetin olmasıdır.

Dualar, büyüler gibi günah değildir. Büyüler, yıldızları hareket ettirerek doğal yolla olmayanı hayata geçirir. Ancak dualar da böyle bir şey söz konusu olamaz. Kişi, aşık etme duası ettiğinde aşık olmasını istediği insan hayırlıysa ona aşık olur. Daha doğrusu kişi, içten içe dua edene aşıktır. Dualarla bunu fark etmesine olanak tanınır.

Aşık Eden Dua Yapan Hocalar

İnsanlar, kesin aşık eden dua için kendinden emin olamayabilir. Böyle durumlarda profesyonel bir medyuma gitmek gerekir. Ancak medyum konusunda dikkatli olunmalıdır. Günümüzde kendini medyum hoca olarak tanıtan çok sayıda kişiye rastlamak mümkün. Hocadan emin olmak için iyi bir araştırma yapılması gereklidir.

İşinde uzmanlaşmış bir medyum duaları kişi için okur. Gerekli ritüelleri gerçekleştirir. Doğru olarak uygulanan dualar, çok daha kısa sürede etki gösterir. Ancak kişi, medyumla iletişim kurduktan sonra onun dua için istediklerini getirmelidir. Bu sayede dua, doğru bir uygulamayla gerçekleştirilebilir. İlerleyen zamanda da duanın etkileri Allah’ın izniyle görülmeye başlayacaktır.

Aşık Eden Dua Yaptıranlar ve Yorumları

Aşık etme duaları, çok eski zamanlardan beri okunur. Kişi, sevdiğinden ilgi görmek için Allah’a sığınarak yardım ister. Kişinin iyi niyetiyle edilen dualar, kısa zaman içinde tesir eder. Yüzyıllardan beri bu dualar sayesinde birçok çift mutlu bir yola çıkmıştır. Aralarında bulunan problemleri çözerek ömür boyu sürecek olan evlilik adımlarına ulaşmıştır.

Duaların etkisi için önemli olan bir diğer nokta ise medyumun alimliğidir. İşinde deneyimli bir medyum tarafından edilen dualar, daha etkili olur. Ancak günümüzde tecrübesi olmayan ve kendini hiç geliştirmeyen medyumlar da bulunur. Kişi, işinde iyi olmayan bir medyum hocayla çalıştığında anında aşık eden dua için herhangi bir tesir görmez.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments