Ana Sayfa Bağlama Büyüleri Okumayla Bağlama Büyüsü

Okumayla Bağlama Büyüsü

684
6

Okumayla Bağlama Büyüsü

Okumayla Bağlama Büyüsü
Okumayla Bağlama Büyüsü

Büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilmekte olunan büyü şüphesiz ki bağlama büyüleridir. Hem bu konuyu araştıran insanların çok olması hem de bu büyüyü yaptıran insanların çok fazla olması sebebi ile günümüzde en sık merak edilen büyü türüdür.

Bağlama büyüleri ile kişi sevdiği birisini ya da herhangi bir insanı kendisine bir an önce bağlar. Bu işlem sayesinde yeni bir ilişki kurabilir ya da mevcut ilişkisini sağlıklı hale getirebilir. Özellikle gönül meselelerinde en sık tercih edilen büyü türü bağlama büyüsüdür.

Tabi bağlama büyüleri de kendi içlerinde bazı türlere ayrılır. Bunlar genel olarak yapılış yöntemleri ile alakalı durumdadır. Örneğin bazı bağlama büyüleri türlerinde fotoğrafla büyü yapma yöntemi kullanılır. Bazılarında ise nesne üzerine büyü yapılır. Bazı büyülerde ise bu yazıda da ele alacak olduğumuz yöntem, okumayla bağlama büyüsü yöntemi kullanılır. Yazı içerisinde bu büyü türünün ne anlama geliyor olduğunu, nasıl yapılıyor olduğunu, kimlerin bu büyüyü yapabildiğini, etkilerinin nasıl olduğunu size gösterdik.

Okumayla Bağlama Büyüsü Nedir, Ne Anlama Gelmektedir?

İlk olarak bu büyünün ne anlama geldiğini net şekilde size açıklayalım: Bu büyü genel bağlama büyülerinin bir türü halindedir. Yukarıda da bundan size bahsetmiştik. Bu bağlama büyüsü türü ile çeşitli nesnelere ve benzeri şeylere okuma yöntemi kullanılarak uygulama yapılır. Amaç kişinin bir an önce istediği kişiye ulaşması, kendisine bağlayabilmesidir.

En güçlü bağlama büyüsü türlerinden bir tanesidir çünkü etkileri oldukça kısa bir zaman içinde ve çok ama çok belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Okumayla bağlama büyüsü günümüzde pek çok insan tarafından güçlü etkileri sebebi ile tercih edilmektedir. Pek çok hoca ya da medyum da bu yöntemi kullanarak bu büyüyü uygular. Bu büyü türü kısacası bu anlama gelmektedir. Bu konuyu iyice anlattığımıza göre şimdi başka bir konuya geçelim. Sırada yeni bağlama büyüsü yöntemi olan bu büyünün nasıl yapılıyor olduğu konusu var.

Okumayla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Bağlama büyüleri nasıl yapılır sorusu ile çok sık karşılaşıyoruz ve bu büyünün nasıl yapıldığını şimdi size anlatacağız. Okumayla yapılan bağlama büyüsünün yapılışında en belirgin şey şudur: Bu büyü yapılır iken herhangi bir şeye ya da herhangi bir şey için okuma yapılır. Örneğin bazı hocalar ya da medyumlar bir resme okumayla bağlama büyüsü yapar iken bazıları da kişiye ait olan özel bir eşyaya okuma yapar. Bazıları hiçbir eşya kullanmaya gerek duymadan sadece okuma işlemini ve psişik yetenekleri kullanır.

Kısacası ana nokta okuma ve okunan duaların ne olduğudur. Bu yazı içerisinde size kesiklikle hangi duaların okunuyor olduğu bilgisini vermeyiz. Çünkü bu bilgileri yalnızca alanında uzman olan eğitimli kişiler, hocalar ya da medyum olan insanlar bilebilir. Bu bilgileri almak istiyor iseniz bu insanlardan bir tanesi ile görüşmeniz gerekir. Size bu konuda verebileceğimiz bilgiler büyüyü anlamanız için yeterli olacaktır. Peki, okumayla bağlama büyüsünü kimler yapar?

Okumayla Bağlama Büyüsü Yapan Kişiler

Okumayla bağlama büyüsü yapan kişiler diğer büyüleri yapan kişiler ile aynıdır. Yani bu büyüyü de yalnızca uzman yetenekli, özel insanlar yapabilir. Sadece bu tarz insanlar büyü yapabilecek güce ve bilgiye sahip durumdadır. Dolayısıyla sizin sıradan bir insan olarak bu büyüyü yapmanızın herhangi bir olasılığı yoktur. Kendi başınıza bu büyüyü yapamazsınız, uygulasanız bile asla gerçekleşmeyecektir.

Eğer bu büyüyü yaptırmak istiyor iseniz mutlaka güvenilir olan bir hoca ile ya da bir medyum ile görüşmeniz gerekir. Onlar eksiksiz ve doğru bir biçimde bu büyüyü yaparlar ve etkileri de en kısa zamanda görülür.

Büyünün Etkileri Ne Kadar Sürer?

Okumayla bağlama büyüsünün ya da en çok tercih edilen fotoğrafa okumayla bağlama büyüsü etkileri çok kısa bir zaman içinde ortaya çıkar. Genel olarak 15 – 20 gün içinde tüm etkiler görülür. Bu etkiler ortaya çıktığı ilk andan itibaren çok kuvvetli hale gelir. Etkileri hisseden kişi asla fani bir güç olarak kendi kendine etkileri ortadan kaldıramaz. Etkiler bu şekilde çok uzun yıllar boyunca sürer. Hatta bazı örneklerde bu büyünün etkilerinin ve belirtilerinin bir ömür kadar sürdüğü bile gözlemlenmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ebru Çelikkaya

ali hocaya bağlama celbi yaptırdım dua hazırladı bana ve 7 günde yaptı üzerimde taşıdım ve 23 günde sonuca gittik. çok sağolun yardımcıı birisidir.

Evren

Gerçekten harika bir yazı olmuş teşekkür ediyorum

Kukuman

Hocam işinde gerçekten uzman biri zaten konuşmasıyla insan anlıyor. O kadar yardımcı olduki çalışanlar bilir anlatmaya gerek yok.

Tahsin ali

Çok etkili dua yaptırdım. faydalarini gostetdi ali hocam tesekkur ederim.

Mutliş

Gerçekten ellerine sağlık ali hocam dualar çok iyii

Eterwomen

Ali Hoca yardımcı oldu kısa sürede etkili oldu