Ana Sayfa Sevgi Duası Nefreti Aşka Dönüştürmek İçin

Nefreti Aşka Dönüştürmek İçin

600
0

Nefreti Aşka Dönüştürmek İçin

Nefreti Aşka Dönüştürmek İçin
Nefreti Aşka Dönüştürmek İçin

Sevgilisi yada bir yakını kendisini terk eden kimse aşağıda gelen tılsımı eşref bir saatte yazarak seher vakitlerinde akar suya atmaya bir kaç gün deval ederse sevdiği kimse kısa zamanda geri kendisine döner.

 

Sevmeyen Birine Sevgi Duası

Size karşı sevgi göstermeyen bir erkek ya da kadının muhabbetli olması amaçlı yapılan dualardır. Sevgi Duası ilmi becerilere sahip hocaların yapacağı görkemli bir iştir. Her hoca bu ilmi layıkı ile yapamayabilir. Elbette kesin olanı Allahtan başkası bilemez. Sevgi Büyüsü ile garanti vererek insanların duygu ve ümitlerini çalan kendilerine medyum hoca diyerek reklamlar yapan hocalıkla alakası olmayan kişiler de çok fazla türemiştir. Bu tip insanlar garanti ve kesin çözüm adı altında çok kardeşlerimizi mağdur etmiştir ve etmeye devam etmektedir. Bu kimselerin tuzağına düşmemek için çalışma yaptıracağınız hoca ve medyumları özenle seçmeniz gerekir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments