Ana Sayfa Muhabbet Duaları Mucize Muhabbet Duası

Mucize Muhabbet Duası

728
0

Mucize Muhabbet Duası

Mucize Muhabbet Duası
Mucize Muhabbet Duası

Mucize muhabbet duası kişilerin istediği kişiyle arasındaki iletişimi artırmak için yaptığı duadır. Bu duayı okuyan kişiler istedikleri kişinin kendilerine daha yakın olmasını, o kişiyle daha çok konuşur duruma gelmeyi isterler.

Bu yüzden de mucize muhabbet duası okurlar. İki kişi arasındaki muhabbeti artırmak için okunan birçok dua vardır, bu duaları okuyarak istediğiniz kilitle muhabbetinizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Muhabbet Duası Neden Okunur? 

Muhabbet duası okuyanları bazı amaçları vardır, adından da belli olduğu gibi bu dua muhabbeti artırmak amacıyla okunur. Peki hangi durumlarda mucize muhabbet duası okunur.
Eşler arasına soğukluk girmişse soğukluğu ortadan kaldırıp muhabbeti artırmak için okunabilir.
Sizi sevmeyen ve sizden uzak duran birisiyle yakınlaşmak için okunabilir.
Ailedeki huzuru sağlamak için okunabilir.
Bekar kişilere eş bulmak için okunabilir.
Bu gibi durumlarda muhabbet duası okunarak kişiler arasındaki iletişimin artması sağlanabilir.

Muhabbet Duası Okunurken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Muhabbet duasını okurken dikkat etmemiz gereken bazı şeyler vardır. Öncelikle bu duayı okurken inanarak yapmalısınız ve Allah inancınız olmalı.
– İnanarak okunmalı.
– Besmele çekerek başlanmalı.
Muhabbet duası okuyan kişiler sabırlı olmalı ve bunu iyi niyetle yapmalıdır. Dua okunduktan bir süre sonra duanın amacına göre istenilen kişilerle iletişimin artmaya başlayacaktır.

Muhabbet Duası Nedir? 

“Bismillahirrahmanirrahim. Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na ‘anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.” üç kez okunur.
“Ya Rahman. Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil ard ve kefa billahi vekıla.”
“Ya Rahim. Fatırus semavati vel ard ceale leküm min enfüsiküm ezvacev ve minel en’ami ezvaca yezraüküm fıh leyse ke mislihı şey’ ve hüves semıul besıyr.”
“Ya Vedud, Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.”
“Ya Lâtîf,İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda.”
“Ya Mücîb. Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm. Ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.”
Bismillahirrahmanirrahim
“El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanirrahim. Maliki yevmiddin. İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve laddallin.” amin.
Bu duaları okuyarak istediğiniz kişiyle muhabbetinizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Muhabbet Duasında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

– Dua okunmadan önce abdest alınması gerekir. Çünkü duanın sözleri Kuran’ı Kerimde geçen ayetlerden oluşmaktadır. Bundan dolayı muhabbet duasını okumaya başlamadan önce abdest alınması çok önemlidir.
– Muhabbet duasını okuduktan sonra bunu çok fazla paylaşmak doğru değildir. Özel hayatla ilgili olduğu için gizli tutulması daha doğru olacaktır. Bu yüzden muhabbet duasını okuduğunuzu insanlarla paylaşmaktan kaçınmalısınız.
– Duayı okuduktan sonra sadaka vermek önemlidir. Bunu yapmak zorunlu değildir ama dua okuduktan sonra sadaka vermeniz sizin için iyi olacaktır. Çünkü sadaka vermek duaların kabul edilmesini sağlamaktadır.
– ​​​​​Dua ederken odaklanmanız açısından sakin ve sessiz bir ortam tercih edilmelidir.
– Dua edeceğiniz yerin temiz olmasına özen göstermelisiniz.
– Duayı ederken gerçekten olacağına inanarak tüm kalbinizle ve içten bir şekilde dua etmelisiniz. Bu duaların kabul olması için çok önemlidir.

Muhabbet Duasını Kimler Edebilir? 

Muhabbet duasını herkes edebilir çünkü bunun için özel bir yetenek ya da tecrübeye ihtiyaç yoktur. Dua eden kişilerin dikkat etmesi gereken şeylerin başında imanlı ve inançlı olması gerekir. Eğer inancınız varsa dua edebilirsiniz, sonra sabırlı bir şekilde olmasını beklemelisiniz. Ayrıca muhabbet duası uzun bir dua olduğu için ezberlemesi zor olacaktır bundan dolayı yazılı bir şekilde de okunabilir.

Muhabbet Duası Ne Zaman Okunmalı? 

Her ne kadar duanın saati zamanı olmasa da özel hayatla ilgili duaların akşam ezanından sonra okunmasının daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Eğer akşam ezanından sonra zamanınız olmazsa sabah erken saatlerde de okuyabilirsiniz. Ayrıca alimler muhabbet duasının bir hafta sürmesinin, hatta cuma gecesi başlanıp perşembe bitmesinin daha hayırlı olduğunu söylemektedirler.

Muhabbet Duası Günah mıdır? 

Muhabbet duası günah değildir çünkü siz bunu Allahtan istersiniz. Muhabbet büyüsü günahtır ama muhabbet duası etmek günah değildir. Çünkü insan dua ederken isteğini Allahtan ister.

Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.
5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments