Ana Sayfa Bağlama Duaları Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Dua

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Dua

768
0

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Dua

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Dua
Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları Dua

Eğer eşiniz sizinle yeteri kadar ilgilenmiyorsa ya da size bağlı değilse birazdan söyleyeceğimiz adımları izleyerek bu durumu değiştirebilirsiniz.

Kocanızı kendinize bağlamak için birçok yöntem vardır. Bunlar büyü, ritüel ve dua yollarıyla farklı şekillerde yapılabilir. Bunlardan en etkili olanı ve en hızlı sonuç vereni büyüdür ama büyü yapmak istemiyorsanız dua ederek de eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendinize Bağlamak İçin Dua

Kocanızı kendinize bağlamak istiyorsanız bunun için okuyabileceğiniz bazı dualar vardır. Bu duaları okurken inanarak ve doğru bir şekilde yapmanız çok önemlidir. Bu dualar aşağıdaki gibidir.

 • Bu dualardan birisi şudur “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”. Bu duayı kocanızı kendinize bağlamak için okuyabilirsiniz. Bunun için yedi tane küp şekere ihtiyacınız var. Yedi tane küp şekerin her birine bu duayı tek tek okuduktan sonra küp şekerleri eşinize yedirmeniz gerekmektedir. Eşiniz küp şekerleri doğrudan yerse daha iyi olacaktır ama öyle yapamazsanız içeceğine ya da yiyeceğine katarak şekerleri yemesini sağlayabilirsiniz. Bu duayı okuduğunuz küp şekerleri aynı anda yedirmek zorunda değilsiniz. Bir hafta içinde küp şekerleri eşiniz yedikten sonra, yedi gün sonra dua etkisini göstermeye başlayacaktır.
 • Tebbet suresi okuyarak da kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz. Tebbet suresi de yine yukarıdaki dua gibi eşinizle aranızdaki bağları güçlendirecektir. Bunun için bir suya tebbet suresinin tam kırk bir kez okunması gerekir. Kırk bir kez tebbet suresi okuduğunuz sudan önce siz bir yudum almalısınız sonra suyun geri kalanını da eşiniz içmeli. Tebbet suresini okuyup eşinize içirdikten bir süre sonra eşiniz size bağlanmaya başlayacaktır.
 • Bir diğer dua ise şudur. Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun. Rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbınehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.” bu duayı okuyacağınız yiyeceğin tatlı olması gerekir ve tam yedi kez okunmalıdır. Duayı tatlı yiyeceğe yedi kez okuduktan sonra eşinize yedirmelisiniz.

Bu şekilde kocayı kendine bağlamanın yolları dua okuyarak olabilir. Bu sayede eşinizin size daha bağlı ve sadık olmasını sağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Neden Yapılır?

Bu duanın asıl amacı eşinizin size daha yakın ve daha bağlı olmasını sağlamaktır. Hangi durumlarda kocayı kendine bağlamak için dua okunur?

 • Eğer kocanız size mesafeli duruyorsa
 • Kocanız sizden ayrılmak istiyorsa
 • Kocanızla aranıza başka insanlar girmişse
 • Kocanız size eskisi kadar yakın değilse

Bu dualar okunabilir. Bu durumlarda kocanızı kendinize bağlamak için okunacak olan duaları uygun bir şekilde yerine getirirseniz bu durumu düzeltmeniz mümkündür.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Etki Eder mi?

Eğer duayı yapmanız gerektiği gibi eksiksiz ve doğru bir şekilde yaparsanız evet dua etki eder. Duanın gerçekleşmesi, hızlı ve doğru sonuç vermesi için bazı şartlar vardır. Bunlar şöyledir;

 • Duayı okuyan kişinin imanlı olması,
 • Duayı okuyan kişinin inançlı olması,
 • Duayı doğru bir şekilde okuması,
 • Yapması gerekenleri doğru ve eksiksiz bir şekile yapması,
 • Duayı okuyan kişinin ettiği duanın olacağına inanması, içinde şüphe olmaması.

Eğer kişi bunlara uyarak yapıyorsa duası gerçekleşir ve kısa süre sonra sonuç vermeye başlar.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Günah mıdır?

Hayır kocanızı kendinize bağlamak için dua okumak günah değildir. Çünkü bu Allaha dua etmek, Allahtan bir şeyin olmasını istemektir. Bunu yaparken ruhani varlıklarla iletişime geçmezsiniz, sizin duayı yaptığınız kişi Allah’tır. Bundan dolayı bu günah değildir.

​​​​​​Kocayı Kendinize Bağlama Duasının İşe Yaradığını Nasıl Anlarız?

Bu duanın işe yaradığını anlamak kolay olacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken eşinizin davranışlarını incelemektir. Eğer size duadan önceki hâlinden daha samimi ve sıcak davranıyorsa bu duanın işe yaradığını gösterir.

Bağlama Duası Ettikten Sonra Neler Değişir?

Bu dua işe yaradığı zaman eşinizde gözle görülür farklılıklar olacaktır. Bunlar onun davranışlarını etkiler. Size daha yakın ve sıcak davranmaya başlar. Sizinle daha çok zaman geçirmek ister, sizi kırmamaya daha çok özen gösterir. Eğer dua işe yaramışsa eşinizin size yakınlığını kesinlikle fark edebilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlama Duasının Etkisi Geçer mi?

Hayır, eğer dua okuma işlemini eksiksiz ve doğru bir şekilde yaptıysanız bu böyle devam eder. Eşiniz size olan uzaklığını bırakır daha yakın davranır. Bunu eşinizin davranışlarından da takip edebilirsiniz. Dua işe yaradıktan sonra eşinizin size olan yaklaşımı olumlu yönde değişecektir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments