Ana Sayfa Bağlama Duaları Kocayı Kendine Bağlamak için Tesirli Dua

Kocayı Kendine Bağlamak için Tesirli Dua

1045
7

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocayı Kendine Bağlamak için Tesirli Dua
Kocayı Kendine Bağlamak için Tesirli Dua

Evlenmek demek karşı cinsten biri ile hayatını birleştirmek ve ömrünün sonuna kadar onun sorumluluklarına, mutluluğuna ve üzüntüsüne ortak olmak demektir. Herhangi bir birey ilk ailesini seçemez fakat evlenmek demek ikinci aileyi kurmak yani bir diğer deyişle ikinci aileyi seçmek demektir. Evlilikler bir kadın ve erkeğin hayatı paylaşması anlamına gelir. Toplumumuzda yaygın ve karakteristik eş tanımları bellidir. Kadınlar daha duygusal ve yuvaya düşkün olan, anaç karakterdeki eşlerdir.

Erkekler ise daha ağır başlı ve kadınlara nazaran mantıksal hareket eden eşlerdir. Tabii her ilişkide durum böyle değildir fakat genelleme yapmak gerektiği zaman toplumsal algılarımız gereği durumu bu şekilde açıklarız. Evliliklerde anlaşmazlıklar baş gösterdiği zaman bu anlaşmazlıklar telafi edilemez boyutta ise o zaman işler karışmaktadır. Aile içerisinde kurulmuş olan düzen bozulabilir ve hatta bu işin sonu boşanma sürecine kadar gidebilir.

Boşanma Sürecinde Kadınların Tutumu

Boşanma sürecinde kadınlar erkeklere nazaran çok daha duygusal davranabilirler. Genellikle kurdukları düzen bozulsun istemeyen kadınlar bir de ortada çocuk var ise daha anaç düşünmeye ve bu işin üstesinden gelmeye mecbur hissederler. Sadece çocuk için değil kendisi ve kocası için de büyük emek sarf eder.

Boşanma Nedenleri Nelerdir?

Bir adamın boşanmak istemesinin çok sayıda nedeni vardır. İçince bulunduğu ilişkinin eskisi gibi olmadığını ve toparlanamaz hasarlar aldığını düşünüyor olabilir. Karşısındaki kadın ile kendini artık mutlu hissetmiyor olabilir. Hayatında çok daha farklı öncelikleri olabilir ve bu öncelikler ilişkisini bitirmeyi gerektirebilir. Evlilik şiddetli geçimsizlik ile sonuçlanıyor olabilir. Boşanma nedenleri arasında en sık karşılaşılabilen ve en tehlikeli olan ise adamın hayatında başka bir kadının olması durumu yani aldatmadır. Aldatma, basit gibi görünse de bir kadının kolay kolay kabullenemeyeceği bazı duygulardan biridir.

Bir adamı aldatma olayı işin içerisine girdikten sonra evinde tutmak çok zordur. Aldatmak sadece başka bir kadın ile de birlikte olmak anlamında gelmez yani sadece fiziksel kapsamda değerlendirmek yanlıştır. Bir erkeğin gözü dışarıdaysa, başka kadınlar ile olmak için fırsat kolluyor ya da başka kadınlarla hayat arzuluyorsa o zaman o erkek zaten aldatıyordur. Bu durumda da yapılacak başka bir şey yoktur. Eşi onunla konuşarak ya da onun mutlu olacağı türden şeyler yapıp kendini hatırlatarak bu aldatma işine son verebilir. Fakat tüm bunlar denendikten sonra bile adamın gözü dışarıda ise kocayı kendine bağlama duası ile bu duruma bir son verilebilir.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Nedir?

Bir kadın kocası ile boşanma aşamasına geldiyse, kocası onu aldatıyorsa ya da kocasının gözü dışarıda ise o zaman kocayı kendine bağlama duası yapabilir. Bu duanın diğer dualardan fazla bir farkı yoktur. Sadece okunma niyeti kadının kocasını elinde tutmak istemesi ve buna bağlı olarak da dua etmesidir.

Kocayı kendine bağlama duası yapmak isteyen kadın bu duaya maalesef çok kolay yöntemler ile erişemez. Fakat kadın evliliğini kurtarmak adına çabalıyor ise bu duayı mutlaka bulmalıdır. Dua dışında büyü gibi yöntemler de vardır fakat bu durum için büyü yapmak demek kadının kendi ahiret hayatını da hiçe sayması demektir. Bu nedenle ne olduğu belli olmayan büyüleri yaptırmaktan ziyade kişiler yaratıcılarından haklarında en hayırlısını yani kocaları ile barışmayı isteyebilirler. Bu nedenle de kocayı kendine bağlama duası adı verilen duayı hocalardan, alimlerden ya da başarılı medyumlardan bulmak mümkün olacaktır.

Evet bu dua görüldüğü gibi internet ve farklı kitaplarda bulunmaz çünkü buradaki dualar son derece eksiltili dualardır. Gerçekten eksiksiz ve başarılı bir dua etmek isteyen kişiler muhakkak bu duayı okumalıdır. Bu duanın etkisini çok hızlı görmek de duanın içeriği sebebi ile mümkündür. Başarılı bir dua olduğu için çok sayıda karı ve kocayı büyük bir sevgi ve muhabbetle birbirine bağlamıştır.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Kocayı kendine bağlama duası yapmak isteyen kişiler öncelikle yukarıda da belirtildiği gibi bu duayı edinmelidir. Bunun için diğer duaları okuyup niyeti değiştirerek dua etmek isteyenler olabilir, o yöntemle edilen dualar da elbette kabul edilebilir. Ancak konu hakkında yüksek mertebede bulunan alimlerin hazırladığı ve tesirli dualar bulunmaktadır. Bu duaları okumak çok daha faydalı olabilecektir. Bu nedenle de duaların bulunması gerekmektedir. Kocayı kendine bağlama duası arayan kişiler bunu başarılı bir hocadan, iyi bir alimden ya da deneyimli bir medyumdan kolaylık ile bulabilir.

Aynı zamanda çok tesirli olduğu için hemen etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu dua tek bir tane değildir, birden fazla çeşidi vardır. Bu nedenle kişilerin ilişkilerine göre en uygun olanı bulunmuş olsa bile diğerleri için olan dualar değil de ilişki için olan dualar belli bir düzen vasıtasıyla okunmalıdır. Belli bir düzenden kastı kişilerin biraz geniş içeriklidir.

Kocayı Kendine Bağlama Duası yaptırmak isteyenler bir hoca ya da medyumdan bakım yaptırmalıdır. Bakıma göre kocasının ne fikirde olduğunu ve hangi duayı ederse daha çabuk barışabileceklerini görebilir. Bu dualar sayesinde barışmaları daha yüksek ihtimal ile ve daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Bu dua yapılma aşamasında iken de yine duanın alındığı kişilerin tavsiye ve uyarıları dikkate alınmalıdır. Ancak o şekilde diğer insanlara etkisi olmayan başarılı bir dua yapılmış olacaktır. Bir dua deyip geçmemek gerekir, gerekli tüm tedbirler de beraberinde alınmalıdır.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Tesirli Midir?

Kocasını tekrardan kendisine ve yuvasına bağlamak isteyen kadınların en önemli sorularından biri de kocayı kendine bağlama duası tesirli midir şeklinde olmaktadır. Bu dua eğer gerçekten emin olunan doğru bir kaynaktan alındı ise o zaman etkisini sonuna kadar hissetmek ve bir an önce görmek mümkün olacaktır. Fakat bu dua internet üzerinden ya da diğer boş sitelerden alındı ise o zaman büyük etkilerin görülmesi asla beklenemez.

Kocayı Kendine Bağlama Duasının Başka Etkileri Bulunmakta Mı?

Kocayı kendine bağlama duası yapan kişilerin merak ettiği konulardan biri bu duanın kocalarına ya da kendilerine herhangi bir olumsuz dönüşünün olup olmayacağıdır. Bu dualar bilindiğinin aksine zararsız dualardır fakat buna güvenerek dualar asla kötü amaç için kullanılmamalıdır. Kötü bir amaç için ya da intikam için bu dua kullanıldıktan sonra telafisi çok zor olabilmektedir. Dua kötü bir şekilde kötü amaçla eden kişiye dönmektedir.

Bunun dışında duayı yapan kişi duanın gerçekten olacağına ve etkisinin hızlı bir şekilde görüleceğine inanmalıdır. Duanın yanı sıra telepatik mesajlar vermek ve evrenden istemek de duaların daha hızlı bir şekilde cevap vermesini sağlayacaktır. Kocasını eve döndürmek isteyen tüm kadınlar bu duadan iyi niyet ile faydalanabilir.

Bu duayı okumak günah değildir. Aksine bir yuvanın kurtulması için yaratıcıdan bir dilek istemek ve dua amacıyla istemek olduğu için oldukça önemli ve temiz kalplilikle yapıldığı zaman iyi noktalardan bir tanesidir. Bu dua sayesinde kocasını düzelten çok sayıda eş bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Suela

Ali hocam Allah sizden bin kere razı olsun sayenizde kocam yeniden evine çocuklarının başına döndü. önce Rabbim sonra siz hocam burdan da tereddüt edenler olursa diye teşekkür etmek istedim. vefkim 25nci günde tesirini göstermeye başladı ama ben okumayı bırakmadım tamamladım. Allah razı olsun sizden

tekin

ali hoca antalyadaki bucaklı olan hoca değilmi??

TUFAN SERANOY

EVET BENDE SORDUM. ASLEN ELAZIĞ AMA KONYADA YERİ VARMIS. GERCEKTEN DURUST BİRİSİ. TELEFONDA KONUSTUK 20 DK YAKIN SAGOLSUN BIKMADAN USANMADAN SABIRLA YANITLADI.

Bahar

Mrb dua mı yaptırdınız acaba sizler

ef-elf

aynen bende vekif calismasina baslycaz cok sukur umidim var Allah razı olsun ali hocadan dogurlari anlatiyor ve maliyetine yapiyor

İsim Yok

Benim Farklı bir şehirde yaşayan aşkıma aşık etme duası yaptırmak istdim fakat diğer hocalarda başarı bulamadım ilerleme katedemedim ali hoca ile herşeyi ayrıntılı kouştukdan sonra denedik ve ondan sonra aşık olduğum erkek şehrime taşındı .