Ana Sayfa Bağlama Duaları Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Özel Dua

Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Özel Dua

204
0

Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Özel Dua

Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Özel Dua
Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Özel Dua

Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Özel Dua okumak isteyen kişiler farklı dualar arasından istediklerini okuyabiliyorlar. Bu dualar ile birlikte Allah’ın da izni ile birlikte kocaları ile aralarının çok daha iyi hale gelmesini sağlıyorlar.

Özellikle de insanlar bunun için belirli duaları okudukları zaman etkileri çok daha iyi hale geliyor. Böylelikle de kadınlar kocalarının kendileri ile çok daha iyi bir biçimde ilgilenmelerini de sağlıyorlar.

Kocayı kendine bağlamak için Ayetel Kürsi suresi pek çok kişi tarafından okunmaya devam ediyor. Bu surenin yanı sıra özel bir dua daha bulunuyor. İnsanlar eşlerinin kendilerine bağlanmasını istedikleri zaman Kıyamet suresinin 5. Ayetini de okuyorlar.

Bu ayeti okumalarının ardından dua etmeleri ile birlikte dualarının çok daha iyi etki etmelerini sağlıyorlar. Özellikle de şu adımların eksiksiz biçimde uygulanması gerekiyor;

 • Abdest almak
 • 2 rekat namaz kılmak
 • Kıyamet suresinin beşinci ayetini okumak
 • Allah’a dua etmek

Tüm bu adımları eksiksiz bir biçimde yerine getiren kadınlar, kocalarının kendilerine daha bağlı olmasını sağlıyorlar. Hem eve hem de kendilerine bağlayarak eşleri ile aralarındaki iletişimin daha güçlü olmasına yardımcı oluyorlar.

Eşini Kendine Bağlamak İçin Hangi Esma Okunmalıdır?

Eşini kendine bağlamak için esma okumak isteyenler de bunun için hangi esmaları okumaları gerektiğini merak ediyorlar. İnsanlar özellikle de belirli esmaları okudukları zaman etkilerini oldukça yüksek bir biçimde görüyorlar. Eşlerinin kendilerine bağlanmasını isteyen kişilerin özellikle de okumaları gereken esmalar şu şekilde sıralanıyor;

 • Ya Cami
 • Ya Hafız
 • Ya Allah

Bu esmanın gün içerisinde sürekli olarak okunması gerekiyor. Özellikle de abdestli olarak okunduğu zaman etki gücü de çok daha yüksek hale geliyor. İnsanlar en çok da kalpten inanarak bu esmaları okumaları ve Allah’a inanarak dua etmeleri durumunda Allah’ın da izni ile birlikte duaları kabul ediliyor. Böylelikle de eşlerinin kendilerine çok daha bağlı ve çok daha yakın hale gelmesini sağlıyorlar.

Kocanın Karısına Bağlanması İçin Hangi Dua Okunmalıdır?

Kocanın karısına bağlanması için dua okumak adına da farklı dualar bulunuyor. İnsanlar özellikle de dua uygulamalarını yapmak istedikleri zaman bunun için sabah namazını tercih ediyorlar. Duaların en etkili oldukları anlar, uykudan uyanılan sabah namazı anları olarak karşımıza çıkıyor.

Kocalarının kendilerine daha iyi şekilde bağlanmasını isteyen kişilerin özellikle de sabah namazına kalkmaları ve namaz ardından Allah’a dua etmeleri gerekiyor. Böylelikle de edecekleri duaların tesir gücünün de çok daha yüksek hale gelmesini sağlıyorlar.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua Nedir?

Kocayı kendine bağlamak için dua okumak isteyenler özellikle de suya okunana duayı sık bir biçimde yapıyorlar. Bunun için gerekli olan tüm adımların eksiksiz bir biçimde uygulanması gerekiyor.

Özellikle de Ayetel Kürsi suresi ile yapılan bu dua uygulaması ile birlikte kadınlar eşlerinin kendilerine çok daha bağlı ve ilgili hale gelmesini sağlıyorlar. Bunun için uygulanması gerekli olan adımlar ise şu şekilde sıralanıyor;

 • Abdest almak
 • İçi su dolu bir bardak almak
 • Suyun içerisine 41 defa Ayetel kürsi suresini okumak
 • Surenin okunması ardından suyun içerisinde dua ederek üflemek
 • Okunan suyu besmele çekerek tam 3 yudumda içmek

Suya okunan duanın tamamlanması ardından kadınlar kocalarının Allah’ın izni ile kendilerine çok daha bağlı hale gelmesini sağlıyorlar. Bu uygulamanın özellikle de Cuma günleri sala okunmadan önce yapılması etki gücünün daha da yüksek hale gelmesini sağlıyor.

Böylelikle de insanlar Allah’a sığınıp ona inandıkları zaman kocaları ile araları düşündüklerinden bile çok daha iyi bir hale gelebiliyor.

Eşini Kendine Bağlamak İçin Hangi Dua Okunmalıdır?

Eşini kendine bağlamak için hangi dua okumak isteyen kişiler bunun için çeşitli dua uygulamalarını yapabiliyorlar. Seçecekleri dua uygulaması ile birlikte eşleri ile aralarındaki sorun her ne ise bu sorunun ortadan kalkmasını da sağlıyorlar. Özellikle de eşlerinin kendileri ile çok daha iyi bir biçimde ilgilenmesini isteyen kadınlar sık bir biçimde bu uygulamaları yapmayı tercih ediyorlar.

Yapılan dua uygulamalarında etki gücünü en iyi şekilde artıran şey ise duaların gerçekleşeceğine gerçekten de inanmak oluyor. İnsanlar bu duaları kalpten inanarak okudukları zaman genellikle gerçekleşiyor.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments