Ana Sayfa Aşık Eden Dua Kocayı Aşık Eden Dua

Kocayı Aşık Eden Dua

239
0

Kocayı Aşık Eden Dua

Kocayı Aşık Eden Dua
Kocayı Aşık Eden Dua

Evlenme yoluna girmiş her çift sevgilerinin sonsuz süreceğinin sözünü verse de evli çiftler arasına da bazen soğukluk girebiliyor. Sürekli tekrar eden tartışmalar, sonuca bağlanamayan anlaşmazlıklar, araya giren mesafeler ve kişiler sebebiyle birçok çiftin aralarındaki bağ güçsüzleşebiliyor.

Kocanızın size karşı hislerini artırmak, hanesine ve size daha bağlı olması için en etkili kocayı aşık eden dua ile yaratana sığınabilirsiniz. Nitekim duanın gücünü küçümsememek gerekir. İnanlar için her derde deva olduğu gibi Allah, kalpten ve masum emellerle ettiğiniz aşık etme dualarını da geri çevirmez.

Kocayı aşık eden dua tek başına bir seferde okunup etkisini gösterecek dualar arasında değildir. Bu bir süreçtir ve duanın etkisinin ömürlük olması için belli başlı tekrarlama sayıları veya okunma saatleri vardır.

Terkeden Kocayı Mecnun Gibi Aşık Eden Dua

İslam dininde eşlerin birbirlerine karşı sorumlulukları vardır. Kocalar da eşlerine saygı göstermek, sadık olmak ve hoşgörü ile yaklaşmak zorundalardır.

Peygamberimizin bu nadide tavsiyesini kulağına küpe eden eşlerin evlilikleri huzurlu olur. Terk eden kocayı geri döndürmek niyetinde olan eşlerin okuyabileceği birçok dua mevcuttur. Gözü dışarda olan, araya soğukluk koyan kocanızı kendinize kör kütük aşık etmek için edebileceğiniz en etkili dualardan birisi Saff Suresi’dir.

Bu duayı okumadan önce abdest alınmalıdır. Her sabah ve her akşam kıbleye dönük bir şekilde 70 defa Saff suresini okuduğunuz takdirde eşiniz çok kısa bir sürede evine ve size mecnun gibi geri dönecektir.

Kocayı Kendine Aşık Etme Duası

Kocayı aşık eden dua, okunurken ayrı bir özen ve saf niyet ister. Bu sebeple yalnızca bedeninizi değil ruhunuzu da temizleyen abdesti almayı unutmayın. Abdestsiz edilen duaların etkisi yeterli değildir. Abdestinizi aldıktan sonra eşinizin bir fotoğrafını alıp bu fotoğrafa Kuran-ı Kerim’deki dua ve sureleri okuyun. Bu dualar ile beraber tekrar edeceğiniz Allah (cc) 9 adet ismi ile eşiniz size haftalar içerisinde eğer ayrıysanız geri dönecektir.

Ayrı değilseniz de aranızdaki bağ kuvvetlenecek ve size karşı ömürlük bir sevgi besleyecektir. Ayrıca 1 hafta boyunca sabah ve akşam namazından sonra bu duaları okuyup haftanın sonunda en son 1000 defa Allah’ın 99 isimlerinden birisi olan “Ya Vehdud” esması okunursa kocanız size deli divane âşık olur.

Kocayı Tekrar Aşık Etme Duası

Kocayı Aşık Eden Dua

Yıllarca emek verilen evliliklerde sevginin gittikçe azalması, kocanın sizden soğuması durumlarını tersine çevirmek ve kocanızı tekrar size aşık etmek için okunacak etkili dualar vardır. Bu duaları okumadan önce zihni boşaltmalı, abdest almalı ve aşık etmek istediğiniz kocanızın ismini zikretmelisiniz.

Eşinizin fotoğrafına bakarak 7 gece boyunca Kafirun Suresi, Felak, Nas, Fatiha, İhlas ve Ayetel Kürsi surelerini okuyup sonraki 40 gün boyunca 70 kez “Ya Cami”, “Ya Vedud” ve “Ya Rahman” esmaları zikredilmeli. Daha sonrasında bu fotoğrafı bir türbe ziyaretinde bulunup orada su varsa suya atılabilir. Eğer su yoksa toprağa da gömebilirsiniz. Aynı zamanda 7 yoksulun karnını doyurmanın da duaya çok etkisi olacaktır. Sadaka vermek hayatınızda hayırlı kapılar açar.

Kocayı Aşık Etmek İçin En Etkili Dua

Birçok kişiye göre mutluluğun ve huzurlu yaşamın kaynağı saf sevgi dolu bir evliliktir. Evlilikte kocayı kendine aşık etmek için okunan dua için abdest alındıktan sonra 1 Fatiha 3 İhlas Suresi okunmalıdır. Daha sonra niyet edilmeli ve dua okunmalıdır. Duanın okunuşu: “Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym.”Sabah ve akşam namazlarından sonra tekrar edilmesi tavsiye edilir.

Eşler arası uyum ve huzur getiren bir duadır. En hayırlı ve en etkili dualardan birisi olarak bilinir. Aynı zamanda Bir mum üzerine 41 defa “ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” diyerek üflemek ve mumu bitene kadar yakmak, sonrasında yine sadaka vermek de çok etkilidir. Sadakanın önemi es geçilmemelidir.

Kocayı Karısına Aşık Etme Duası

Cuma günü İslam dininde önemli ve bereketli bir gündür. Bugünü hayatınızı birleştirdiğiniz karınızın size âşık olması için dualar ederek geçirebilirsiniz. Cuma günü edilen duanın yeri Allah katında ayrı bir yere sahiptir. Cuma günü 52 defa Fatiha ve 10 defa İhlas surelerini okuyup eşinizin size âşık olması ve aranızda hayırlı bir bağ oluşması için niyet etmeniz gerekir.

Bu duaları bir suya veya elmaya okuyup eşinize yedirir veya içirirseniz de daha etkili olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda okuyabileceğiniz bir başka dua örneği ise Salât-ı Tefriciye – Salât-ı Nariye dualarıdır. Bu dualar eşi aşık etme duaları olarak geçer ve sevdiğiniz kişinin size aşık olması için çok etkili dualar arasındadırlar.

 

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments