Ana Sayfa Bağlama Duaları Kocama Bağlama Duası

Kocama Bağlama Duası

981
2

Kocama Bağlama Duası

Kocama Bağlama Duası
Kocama Bağlama Duası

Her birimiz ilişkilerimizin oldukça uzun yıllar boyu sürmesini dileriz. Çünkü sevilen, aşık olunan bir insan ile bir ömür geçirmek kendimizi güvende hissetmemizi, en önemlisi de mutlu bir hayat sürdürmemizi sağlar. Özellikle de evlilik hayallerimiz bu konuda kendisini gösterir. Her bir insan evliliğinin uzun ve mutlu bir şekilde sürmesini hayal eder.

Kimse hayatında sorunlar yaşamak, sürekli diken üstünde olmak gibi durumlar için evlenmez. Fakat ne yazık ki çoğu evlilikte eşlerden kaynaklı büyük sorunlar yaşanır ve eşlerden biri her ne kadar bu ilişkinin bitmesini istemese dahi bitirmek zorunda kalabilir. Böyle durumlar olduğu zaman insanlar yeni bir çözüm yolu ararlar.

Bu çözüm yollarından bir tanesi de bu yazıda da göreceğiniz üzere dualardır. Kocama bağlama duası bu konuda bilinen en iyi dua türüdür. Eğer siz de eşinizden kaynaklı olarak evlilik içinde büyük sorunlar yaşıyor ve ilişkinizin bitmesini istemiyor iseniz bu yazıyı okuyarak bu önemli dua türü hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Yazıyı okuduktan sonra da diğer benzer dualar hakkında bilgi almak adına hemen sitemize girip ilgili içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Kocamın Aldatmaması İçin Bağlama Duası

Kocama bağlama duası yapılmasının başlıca sebebi sadakatsizlik yani aldatma gibi olumsuz olaylardır. Pek çok insan bu sebep ile bu duayı yapar. Bu yüzden bu duayı kocamın aldatmaması için bağlama duası olarak da söyleyebiliriz. Bu dua sayesinde ilişkideki, evlilikteki aldatma olayları birden bire son bulur.

Duanın etkileri sadece 10 gün içerisinde ortaya çıkar ve dua yapılan eş aldatma olayını bir anda bırakır. Aldatmaktan büyük pişmanlık duyar ve sadece eşine bağlı hale gelir. Gözü artık eşinden başka kimseyi görmez hale gelir.

 

Yanında sadece eşi olsun ister. Bu etkiler çok uzun yıllar boyu sürer ve eşlerin arasına bir daha hiçbir şekilde başka bir kadın, başka bir üçüncü şahıs giremez. Bu dua kısacası bu anlama gelmektedir ve günümüzde de pek çok eş bu duayı uygulayarak amaçlarına ermektedir.

Eşime Bağlama Duası

Eşime bağlama duası yapılır iken çeşitli yöntemle ve tarifler kullanılır. Bunun sebebi de her bir hocanın ya da medyumun kendisine has özgün dua yapma yöntemleri ve tarifleri olmasıdır. Bunların her biri güvenilirdir çünkü bu alanda uzman olan kişiler tarafından uygulanıp denenmiştir. Dua yapılır iken bazen çeşitli nesneler kullanılır iken bazen de bu nesnelerin hiçbirine ihtiyaç duyulmaz.

Kişiler sadece duayı doğru bir ritüel ile birlikte okuyarak uygulayabilir. Etkilerinde hiçbir değişim olmaz. Dua çok güçlü haldedir ve ektileri de doğru uygulandığı zaman en belirgin şekilde ortaya çıkar. Duanın yapılması için gereken başlıca şey ve olmazsa olmaz olan şey imandır. Kişi buna dikkat etmeli ve imanı tam bir biçimde duayı uygulamalıdır. Aksi halde asla bu dua tutmaz.

Kocama Bağlama Duaları

Kocama bağlama duaları binlerce yıldır yapılmakta olunan bir dua türüdür. Evliliklerin en iyi şekilde yürütülmesi için çoğu zaman bu duaya ihtiyaç duyulur. İnsanlar kocama bağlama duası sayesinde ilişkilerini, evliliklerini bitme tehlikesinden kurtarırlar. İlişkiye zarar veren her bir olumsuz husus bu dua ile birlikte silinir gider.

 

Örneğin eğer evlilikte eşlerden biri diğerini aldatıyor ise bu dua yapılır ve aldatma işi birden bire son bulur. Sadakatsizlik olayı bir daha kesinlikle görülmez. Örneğin eğer eşlerden biri diğerine karşı artık sevgi bağını hissetmiyor ise dua sayesinde sevgi bağı çok güçlü şekilde kurulur. Evlilikte yeniden aşk ve arzular ön plana çıkar. Aynı şekilde ilişkideki tüm kavgalar ve huzursuzluk veren olaylar da son bulur. Kısacası duanın etkisi çok ama çok güçlü haldedir.

Eğer siz de evliliğinizde böyle sorunlar yaşıyor iseniz, kocanız şile olan ilişkiniz gerçekten de kötü durumda ise bu duayı uygulayabilirsiniz. Duayı yapabilmeniz için sadece imanlı ve inançlı bir insan olmanız şarttır.

Eğer imanı ve inancı tam olan bir insan iseniz duayı doğru ve eksiksiz bir şekilde okuyarak duanın gerçek hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Duanın etkilerini okuduktan veya uyguladıktan yalnızca birkaç gün sonra mutlaka görürsünüz. Etkiler kendisini birden bire gösterir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
MELİHA ÇOKPEK

KOCAM BENİ ALDATIYOR. NE YPPMAK LAZIM ??