Ana Sayfa Büyüler Kıyafete Büyü Nasıl Yapılır ?

Kıyafete Büyü Nasıl Yapılır ?

1533
0

Kıyafete Büyü Nasıl Yapılır ?

Kıyafete Büyü Nasıl Yapılır ?
Kıyafete Büyü Nasıl Yapılır ?

İnsanlık var olduğundan beri doğayı kontrol etme isteğine sahip olmuştur. Bu isteğin yoğunluğu sebebi ile çeşitli yollar geliştirmişler ve bu geliştirilen yollar günümüzde kullanılmaya devam etmektedir. Büyü, insanın fiziki özelliklerinin üstünde para normal, metafizik alanlarından yararlanarak gizemli yöntemler eşliğinde doğayı kontrol etmesidir. Birçok büyü çeşidi bulunsa da bunlardan en çok kullanılanı ve talep edileni bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsünün konusu insanın kontrol etmek istediği doğa değil bir başka insandır.

Artık hayatından çıkmış olan, kendisini sevmediğini düşündüğü ancak hala kaybedilen kişiyi yanında tutma amacıyla yapılan bağlama büyüsü konusunun insan olmasından ötürü yapılır iken en çok kıyafetler kullanılır. Kıyafetler bir insanın gün içerisinde vücudu ile en çok temas eden ve vücudundaki enerjiyi en çok üstünde toplayan eşyalar olarak kabul edilir. Bu nedenle kıyafetler bağlama büyülerinde oldukça yer almaktadır.

Eşyaya Dokunmanın Enerjisi

Kıyafetlerden ziyade kişinin herhangi bir eşyaya dokunmuş olması bile bu enerji akışına yetiyor iken bağlama büyüsünde etkisinin arttırılması ve büyünün güçlü olması amacıyla kıyafetler bu bağlama büyüsü türünde daha çok tercih edilmektedir. Yazımızda kıyafete nasıl büyü yapıldığını ve kıyafetin büyü üzerindeki etkisinden bahsedeceğiz.

Kıyafete Bağlama Büyüsü

Kıyafetler bağlama büyüklerinde yer alsalar da her bağlama büyüsünde kıyafet kullanılmaz. Kıyafetler iki birey arasında özellikle de söz konusu çiftlerin ayrılığı olduğunda aralarındaki cinsel bağın zayıflaması ile birlikte gelişen büyük ayrılık sinyalleri alınması sonucunda kullanılır. Bunun sebebi ilişkinin artık güçlü bağlarını kaybetmiş olmasıdır.

 

Kişinin en çok temas ettiği eşyalarından bir tanesinin yanında büyüyü güçlendirmek adına kişinin saç teli gibi kendi vücudundan da eklenebilecek bileşenler mevcuttur. Kişinin bir adet fotoğrafı, kıyafeti, daha önce büyü yapılacak kişiye işlem uygulanıp uygulanmadığı gibi detaylı bilgiler toplanmalıdır. Sonrasında büyü adımları atılmaya başlanabilir.

Kıyafet kullanılan bu büyü tipi oldukça etkili olsa da sabır isteyen zor ve hassas bir süreçtir. Toplanan materyallerin yanı sıra ilişki dinamikleri de göz önüne alındığı takdirde büyü işlemi bir süreç olacağı unutulmamalıdır. Zira bu süreç günlerce sürebilir. Hazırlanan tılsım sadece soyut bileşenlerden oluşmaması sebebi ile oldukça güçlü olacaktır fakat güçlü olmasının bir başka etkeni de büyü yapan kişinin bilgisi de önemlidir. Kıyafete nasıl büyü yapılır denildiğinde en iyi bilenler medyumlar olacaktır.

Tüm bunlar birleştiğinde bile uzun sürebilen bu büyü çeşidi getirilen kıyafetlerin niteliği kişi ile olan bağı ve kıyafetlerin sayısı baz alınarak büyünün etkisi de aratabilmekte fakat tam tersine zayıflatabilmektedir keza büyü yapılacak olan kişinin büyü ile olan bağı oldukça önemlidir ve bu teması bağlama büyüsünde sağlayan şey kıyafetlerde.

5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments