Ana Sayfa Kısmet Duaları Kısmet Açma Duası

Kısmet Açma Duası

434
2

Kısmet Açma Duası

Kısmet Açma Duası
Kısmet Açma Duası

Cuma gecekeri Taha suresini okumaya devam eden kızların yada dul bayanların tez zamanda kısmetleri çıkar ve evlenirler.

Aşağıda yazan duayı yazıp gül suyu ile silerek sabah elini yüzünü silen kimse herkese şirin ve tatlı görünür, eğer bekarsa tez vakitte kısmeti çıkar ve evlenir güzel bir yuva kurar.

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.

Kısmet Açma Muskası

Hayatımızda en etkili olan faktörlerden bir tanesi şüphesiz ki şans faktörüdür. İş bulmamızda, evlenmemizde, para kazanmamızda büyük etkisi bulunan şans faktörü her insanın hayatında farklı oranda yer alır. Bazı insanlar çok şanslı olur ve hep dört ayak üzerine düşerler. Şans kelimesine aynı zamanda kısmet de denir.

Çok şanslı olan insanlar olduğu gibi bazı bireyler de elini neye atsa taşa dönüşür. Hiçbir işten verim alamayan, iş bulamayan, evlenemeyen insanların sayısı oldukça fazladır ve bu insanlara genel olarak kısmetsiz adı verilir. Kısmetimiz açık olmadığı takdirde ne kadar çalışıp çabalasak da bir türlü önümüz açılmaz ve istediklerimizi elde edemeyiz. Peki kısmetimizi açmak mümkün değil midir?

Kısmet açmak mümkün olan bir şeydir ve bunun için çok fazla metod bulunur. Bu metodların ilki üzerinizdeki nazarı kaldırmaktır. Hepimizin bildiği üzere nazar kötü bir enerjidir ve hayatımıza iyi şeyleri çekmemizi engeller. Eğer üzerinizde nazar olmamasına rağmen hala kısmetinizin kapalı olduğuna inanıyorsanız bu durumda dualara başvurmanız gerekir.

Ksımet açma duaları bu konuda oldukça etkili olan yöntemlerdir. Aynı zamanda evinize kısmet açma muskası yerleştirmek veya bu muskayı üzerinizde taşımak da üzerinizdeki kötü enerjinin kalkmasını sağlar. Bu sayede elinizi attığınız her işten verim alır bir hale gelebilirsiniz.

Denenmiş Şans Muskası

Şans faktörü hayatımızın birçok alanında etkili olan önemli bir detaydır. Çalışkan olmak, çabalamak ve gayret göstermek gibi eylemler de başarıya ulaşmanın anahtarıdır ancak şanslı olmadığınız sürece bunların hepsi boşa gidebilir. Bu sebeple şans faktörünü her zaman göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğer şanssız bir insansanız hayatınızda yolunda gitmeyen bazı şeyler olması çok doğaldır ve bu durumlar sizi olumsuz etkileyebilir. Peki şansımızın açılması için neler yapabiliriz?

Öncelikle şans açma konusunda etkili olduğuna inanılan duaları okumanız oldukça önemlidir. Bu dualar sizi kötü insanlardan ve enerjilerden koruyacaktır. Ancak daha etkili ve garantili bir yönteme ihtiyaç duyuyorsanız muska yazdırmayı düşünebilirsiniz. Daha önce Denenmiş Şans Muskası yazdırıp boynunuzda taşımaya başladığınızda kendinizdeki değişimi fark edeceksiniz. Aynı zamanda bu muskayı evinize koyarak evinizdeki kötü enerjileri de uzaklaştırabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nadide Y.

Arkadaşlarım ben çok şanssız bir insanım, Ne yapsam rast gitmez nedenini ise bilmiyorum. Şansım olsun benim de hep çalışmak hep uğraşmak istemiyorum. Şans dualarına başvurdum ali hocaya çok sabırlı biriymiş gerçekten de bahsedildiği kadar varmş.

Kanuni Süleymanşah

Nasibim kapanmış benim iş kısmetimi açmak ve ileriye dönük daha başarılı olabilmem içi ali hocaya başvudum iyikide başkasına şavurmamışım ne yaptı ne ettiyse 2 hafta sonra nasibim açılmış yeni bir iş buldum para kazandım para kazandıkça tekrar ali hocaya başvurmayı düşünüyorum