Ana Sayfa Kısmet Duaları Kısmet Açma Duası Nedir, Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

Kısmet Açma Duası Nedir, Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

195
0

Kısmet Açma Duası Nedir, Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

Kısmet Açma Duası Nedir, Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?
Kısmet Açma Duası Nedir, Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

Kısmet açma duası nedir ya da kısmet açma duası nasıl yapılır gibi birçok soru son zamanlarda en çok merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Evlilik ya da iş gibi birçok alanda kısmetlerinin kapalı olduğuna inanan kişilerin kesinlik ile okuması gereken dualar arasında yer alıyor.

Bu tür duaların okunması için de her istek için özel olarak farklı zaman dilimleri yer almaya devam ediyor. Bu noktada insanlar en etkili kısmet açma dualarının hangisi olduğu, ne zaman ya da hangi şartlarda okunması gerektiğini araştırmaya devam ediyor.

Kısmet açmak için dua kısmında birçok farklı dua yer almaya devam ediyor. Fakat bunların tamamı direk olarak yer almıyor. İnsanlara doğru olarak ya da suya doğru okunan dualar daha hızlı ve pratik bir şekilde kabul olabiliyor. Bu yüzden de kısmet açma duaları hakkında detaylı bilgi araştırmaları ön planda yer almaya da devam ediyor.

Kısmet Açma Duası Nedir?

Kısmet açma duası nedir gibi sorular da en çok araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Kısmetlerin açılması için birçok farklı dua yer alıyor. Bu dualar genel olarak belirli günlerde okunması gerekiyor.

Bu dualardan bir tanesi de; Rabbi inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru. (Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım.) anlamı ile yer alıyor. Bu dua her Cuma günü Cuma vakti gelmeden sela ile Cuma namazı arasında okunur. İki rekat tövbe namazının kılınmasının ardından bu duanın okunması etkili olacaktır.

Perşembe günleri okunabilecek dualardan bir tanesi olarak da; ‘’Rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ.” Olarak yer alıyor. Bu dua sayesinde istenilen tüm dualar çok kısa sürede kabul olabilecek olduğu gibi birçok farklı seçenek ile de yer alıyor.

İnsanlar hayallerine kavuşmak için de bir yandan da 21 gün boyunca günde 101 kere aralıksız bir şekilde suyun içerisine ‘’İnnâ Fetahnâ Leke fethan-mübina. Ve fütihatis-semâiü fekânet ebvabâ.’’ Duasını okuması gerekir. Bu dua sayesinde insanlar evlenme gibi durumları da çok rahat bir şekilde elde edebilir.

Su içerisine her gün düzenli olarak okunması ve bu suyun da içilmesi gerekiyor. Ardından evlenme gibi ne tür hayaller yer alırsa herkes hayallerine de çok rahat bir şekilde erilebilir.

İş İçin Kısmet Açma Duası

İş için kısmet açma duası genel olarak incelenecek olduğu zaman birçok farklı dua da yer alıyor. Bu dualar sayesinde insanların istekleri de çok rahat bir şekilde yerine gelebiliyor.

Okunabilecek dualar sayesinde; Vel Arda Medednaha Ve Elkayna Fiha Revasiye Ve Enbetna Fiha Min Külli Şeyin Mevzun Ve Cealna Leküm Fiha Meayişe Ve Men Lestüm Lehu Birazikin. Âmin. Duası da geliyor.

Kısmeti Kapalı Olanlar İçin Kısmet Açma Duası

Kısmeti kapalı olanlar için kısmet açma duası genel olarak incelenecek olduğu zaman birçok farklı dua da yer almaya da devam ediyor. Bu kadar farklı dualar içerisinde herkes kendisine en uygun olan duaları bularak da a dan z ye kadar ne gibi hayalleri varsa da rahatlık ile erişebilirler.

İnsanlar yaşanılan en zorlu günler içerisinde ne gibi muratları olursa olsun sadece Allah’a yönelerek ondan istemeyi tercih ederlerse de her bir süreci çok daha rahat bir şekilde geride bırakabilirler.

Dualar kısmında birçok farklı detay yer almasından ötürü de herkes kendisi için en uygun olan seçenekleri bulabileceklerdir. Dualar insan hayatına çok farklı yön veren bir yapısı olurken hayatlarda çok farklı konumların olmasına da olanak sunacak. Bu kadar farklı duaların yer alması o an insanların ne gibi muratları var olursa olsun bulmasına ve hayatlarına odaklanmasına da olanak sunacak.

Bir yandan da insanlar ister iş ister evlilik ister evlat gibi hangi konularda kısmetlerinin kapalı olduklarına inanırlarsa da onun için uygun olan duaları okumayı da tercih edebilirler. Bu kadar farklı alternatifler yer almasından ötürü de herkes kendisine en uygun olan durumları tercih ederek de dualar ile hayatına yön verebilir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments