Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Kevser Suresi İle Aşık Etme

Kevser Suresi İle Aşık Etme

675
0

Kevser Suresi ile Aşık Etme Duası

Kevser Suresi İle Aşık Etme
Kevser Suresi İle Aşık Etme

Kevser suresi,sevgi ve muhabbete ait bir saatte şeker veya tatlı bir şeye yada meyve üzerine yetmiş yedi defa okunur ve sevgi ve aşkı istenilen kimseye yedirilirse kısa zamanda aralarında sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Namaz sureleri arasında yer alır hepimiz biliriz. Bazı sure ve duaların çok etkili dönüşümleri olabilir. Yüce yaradan dua edin kabul edeyim buyurmaktadır.

 

Eşimi Kendime Aşık Etme Duası

Sevdiğinizi kendinize Aşık Etme Duaları arasında yer alan bir çok uygulama ve okuma vardır. Vefkler Ayni toplami ya da ayni anlami veren, birçok karelerden meydana gelmiş, tek bir büyük karenin içinde, sayılar yani (Sayı Vefki), veya harflerin oldugu ( Harf Vefki) bulunur. Bunların çok türleri vardir. Altılı vefkler karesinin içinde 36 küçük kare mevcuttur. Buna altılı (müseddes) denir. Yedili bir vefk karesinin içinde ise, 49 küçük kare vardır. Buna da yedili (müsebba) denir. Amaç dogrultusunda bu vefk karelerinin içine yazılan sayı ya da harflerin bir yerlestirme düzeni vardir. Bu, dileğe göre belirlenir. Mesela dilek, iyilik ya da hayır için tutulmuşsa, çift olan sayılar veya bunların karsılığı olan harfler, büyük karenin dört bir köşesinde bulunan küçük karelere yazılır.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments