Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Kendinize Aşık Etmek İçin

Kendinize Aşık Etmek İçin

642
0

Kendinize Aşık Etmek için

Kendinize Aşık Etmek İçin
Kendinize Aşık Etmek İçin

Kendinize Aşık Etmek İçin! Kendisine ilgi olduğu hissettiği halde aşkını ilan edemeyen kimse vefki miski-amber mürekkebi ile yazar ve üzerine de 570 defa Ya Bübdiü ismi şerifini okuyup nefes ederek üzerine alır ve sevdiği kimseden aşk teklifi alana kadar aynı ismi adetince zikretmeye devam ederse bir kaç gün içersinde beklediği teklifi ve müjdeyi alır.

Sevdiğin Adamı Kendine Aşık Etme Duası

Sevilen kişiye Aşk Duası yaptırmak için öncelikle bu işi itinalı şekilde yapılan kimselerden destek alınmalıdır. Çalışmalara başlayacak olan hoca özverili bir şekilde gerekli olan bilgileri veya fotoğrafları alır. Akabinde çalışmalara başlarken bakımı yapılır. Bakım için en uygun saat gece yarısından sonra olan zaman dilimidir. Hocalar veya medyumlar bu zaman dilimini bir şeyleri daha net görebilmek adına seçerler. Bu sayede çalışma daha etkin ve tesirli bir şekilde kendi etkisini gösterecektir.

Kendinize Aşık Etmek İçin! Elbette şunu unutmamak gerek takdir Allah’tandır. Buna vesile olan kul kimse hoca veya medyumdur. Dolayısı ile başarılı bir yol izlemek için seçtiğiniz hoca doğru kişi olmalıdır. Aksi halde kendini hoca diye tabir ederek insanların duygu ve ümitlerini sömüren çok fazla kimseler var.

O nedenle uzaktan bir hoca ile çalışacaksanız, ismiyle hesap numarasının aynı olup olmadığına dikkat ediniz. Malzemecinin asistanımın hesabı gibi terimler kullanan kimseler genellikle bu işten anlamayan ve bu tür durumdaki kişileri mağdur etmekten başka bir fayda getirmez. Aşk Duası konusunda daha detaylı bilgi almak için bizden ayrılmayın. Yeni yazılarımızda en ince ayrıntılarına kadar anlatacağız.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments