Ana Sayfa Sevgi Duası Kendini Çok Sevdirmek için Yapılan Dua

Kendini Çok Sevdirmek için Yapılan Dua

750
5

Kendini Çok Sevdirmek için Yapılan Dua

Kendini Çok Sevdirmek için Yapılan Dua
Kendini Çok Sevdirmek için Yapılan Dua


Kendini çok sevdirmek için yapılan dua! İnsanlar pek çok konuda sevgi, saygı ve mutluluğa muhtaçtırlar. Çoğu zaman bu yönden eksik hisseden kişiler çareyi insan ilişkilerini düzeltmekte bulurlar. Ancak kimi zamanlar ne yaparlarsa yapsınlar yeteri kadar sevip sevilemeyebilirler. Özellikle başka insanların da sevgisizlikten yana dertli oldukları görülebilir.

İşte bu ve benzer zamanlarda kullanılan yöntem ise, yüce Allah’ın huzuruna çıkıp ondan rıza istemektir. Dua ederek sevgiye gömülen ve hayatına renk getiren insanlar bu şekilde çok daha güzel ve çok daha mutlu yaşarlar. Çünkü sevgi beraberinde saygı ve hoşgörüyü de getirir. Hayatında sevgi ve aşk olan her insan çok güzel duyguları da içlerinde bulurlar. Yüzyıllardır elleri göğe açıp Allah’tan yardım dileyen insanlar, bu bakımdan da Sevgi Duası ederek gönüllerini iman ve sevgi ile doldurmak isterler.

 

Birini Sevdirme Duası – Kendini çok sevdirmek için yapılan dua


Sevgi denildiği zaman illa ki belli başlı aşk olayları ya da bunlara benzer durumların yaşanması gerekmez. Örneğin insanlar sadece sevdiklerine kavuşmak için sevgi duası etmezler. Kimi zaman Allah için, kimi zaman büyükler için, kimi zaman evlatlar için sevgi duası edilebilir. Dini konuda alim kişilerin de duaları arasında sevgiyi anması, insanlığın çok daha güzel ve çok daha hoş zamanlar yaşayacağına delalettir.

Siz de dilerseniz Kuran okuyarak, sevgi konusunda indirilenleri ve söylenenleri tekrar ederek rahatlayabilir, dualarınızda sevdiklerinizi anarak çok hoş sedaları göklere bırakabilirsiniz. Sevgi Duası yaptırmak istiyorsanız iletişim kurarak daha geniş ve kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Medine

Slm ben eşimin beni çok sevmesini istiyorum acaba yaptıran var mı nasıl oluyor iletişim nasıl oalcak

Sedat 33

Merhabalar ben sedat ali hocayı buldum bu siteden. Bana vefk yaptı Allah bin kere razı olsun çok etkili dua 9 günde fayda görmeye başladım. Normalde sevdiğimle ayrı idik barıştık. İnşallah daha iyi olur tavsiye ederim hepinize.

seda alyuvar

ali hoca dogru biridir konyada biliyorum benim halam enişteme dua yaptırmıştı çok fayda gördü vefk duası

Tulin k.

Bende eşim için başvurdum seda. Gerçekten çok iyi biine benziyor konuştum telefonda çok detaylı anlattı Vefk duası çok etkiliymiş duydum dha önce. Yaptırcam bende bakalım.

Ant-Erkal

Selamın Aleyküm ben antalyadan yazıyorum 24 yaşındayım 2 yıldır evliyim ve kocam şimdikten başka kadınlarla görüşmeye başlamıştı kocamı geri kendime bağlamak köpek gibi bağlamak istiyordum böyle birşeyin mümkünlüğünü düşünmemiştim fakat kocam hafta geçtikçe beni daha çok seviyor sahipleniyordu eski günlerimiz gibi olmuştuk artık işinizin ehlinde birini bulmanız çok önemli, ali hocaya gğvenebilirsiniz arkadaşlar.