Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Kendine Aşık Etme Duası

Kendine Aşık Etme Duası

552
0

Kendine Aşık Etme Duası

Kendine Aşık Etme Duası
Kendine Aşık Etme Duası

Kişiyi kendine aşık etmek istiyorsunuz ama o hep belli olmayan hareketler içinde bulunuyor.Aşk acısı çok kötü bir şey . Merak etmeyin doğru yerdesiniz.Hocamızın uygulayacağı terkipler ile sizde istediğiniz kişiyi kendinize bağlama ve kendine aşık etmeyi başaracaksınız.Bu kesinlikle büyü değildir ve herhangi bir günahı yoktur.İster bayan için yapılsın İster erkek için yapılsın.Eğer işlem yapılırsa o kişi size deli divane aşık olur.

Kendine Aşık Etme Duası! Aşık etme ve celbi muhabbet terkipleri için yapılan işlemlerden öncesi abdest almak gerekmektedir bunu siz yapacaksanız 7 gün riyazet orucu tutmalı ve bazı tütsü malzemeleri almalısınız kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin ismi ile niyet edilip yapılmalıdır. Yapılan işlemin sonunda 40 gün içinde tesir eder ve 40 günün sonunda kişi size aşık olur. 

3 günlük aşk duası

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments