Ana Sayfa Soğutma Duası Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü

Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü

482
0

Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü

Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü
Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü

Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü : Aşk büyüsü ritüelleri ve uygulamaları yüz yıllardır insanlar arasında yaygın olan ve aynı zamanda gerçek anlamda çok sık bir şekilde uygulanmakta olan aşk büyüsü ritüelleri uygulamaları arasında yer almaktadır. Bununla birlikte aşk büyüsü ritüellerinin uygulanma amacı oldukça basit ve masumane amaçlar olmakla birlikte aynı zamanda mutluluk açısından önemli bir araç olarak görülmektedir.

İnsanlar birbirlerine karşı olan duygularını hissetmeye başlamalarının ardından bu duygularına eğer bir karşılık alamıyorlar ise bu karşılığı alabilmek için pek çok yöntemi denemiş ve böylece kadim büyü kitaplarının içerisinde yer almakta olan aşk büyüleri meydana gelmiştir.

Bu kadim büyü kitaplarının tamamı günümüz dünyasına ulaşmayı başaramasa da büyü uygulamasını gerçekleştiren ve bu konunun gerçek anlamda hakimi olan kimseler tarafından bu büyüler başka bir insana öğretilmiş ve onun aracılığı ile günümüze kadar taşınmıştır. Yani aşk büyüleri günümüze nesilden nesile aktarılarak ulaşmayı başarmıştır. Bu aşk büyülerinden en etkili olarak bilinen aşk büyüsü olan karabiberle yapılan aşk büyüsüne dair bilgi ve detayları öğrenmek için yazımızın devamında bizlere eşlik edebilirsiniz. Keyifli okumalar! Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü

Karabiber Büyüsü Ne Anlam İfade Eder?

Karabiber büyüsünün yapılması ile birlikte evli olan çiftlerin ya da sevgili olan çiftlerin arasında yaşanmakta olan soğukluklar birden yok olacaktır. Bu büyünün yapılma amacı çiftler arasındaki soğuklukları gidererek birbirlerine deliler gibi aşık olmalarını sağlayabilmektir. Bununla birlikte söz konusu bu karabiber ile yapılan aşk büyüsünün ritüelinin uygulanması ile beraber uygulanan ilişkiler eskisine nazaran çok daha kuvvetli olacak ve aynı zamanda çiftler arasındaki sevgi bağları da oldukça fazla düzeyde gelişmiş olacaktır. Karabiber büyüsünü yaptırmak isteyen kimselerin kesinlikle bir medyum hocasının yardımını alması tavsiye edilir ve önerilir.

Karabiber büyüsünün ritüelinin uygulanmasının hemen arkasından aralarında sıkıntı ya da sorun olan evlilik müesseseleri ya da ilişkiler çok daha düzenli olarak devam edecektir. bu büyünün uygulanması sayesinde dağılmış olan evlilikler bir an önce toparlanır ve de bir türlü düzene girmemiş ve iyi bir şekilde ilerleme imkanı bulamamış olan ilişkiler mutlu bir şekilde ilerlemeye devam ederler.

Karabiber ile uygulanacak olan büyünün yapılmasının ardından daha sonrasında aynı zaman içerisinde gelin olan kişilerin kayınvalideleri olan kişiler ile aralarındaki buzlar da hızla erimeye başlarlar. Tüm bunlar ile birlikte evli olan çiftlerin başka aile fertleri ile aralarındaki yaşanan sorunlara da çok rahat bir şekilde çözüm bulunur.

Karabiber Büyüsü Tarifi, Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü

Karabiber büyüsü uygulamasının icra edilebilmesi için bir medyum hocasının yardımına büyük bir şekilde ihtiyaç duyulmaktadır. Büyü icrası esnasında kullanılması düşünülen ve kullanılacak olan malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi de çok büyük önem arz etmekte olan bir husustur.

Bu malzemelerin ve de icra tekniklerinin tam olması ve eksiksiz bir şekilde her şeyi ile yerine getirilmesi durumunda karabiber büyüsü uygulaması etkisinin çok fazla bir şekilde kısa sürede göstermeye başlayacaktır. Karabiberle Yapılan Aşk Büyüsü

İlk olarak yirmi bir ya da kırk bir adet karabiber tanesi alınır, karabiberlerin alınmasının ardından bu karabiberlerin üzerine medyum hocasından alınan tılsımlı sözcükler söylenir, ayetler okunur. Ayetlerin okuma işleminin sonrasında ise okunmuş karabiber parçaları bakır ya da gümüş tava aracılığı ile üç gün üç gece ateşte kavrulur. Üçüncü gece ise karabiberler yakılır. Bu yakılma işlemi esnasında kendinize aşık etme amacında olduğunuz kişi ya da eşiniz hakkında iyi niyetlerde bulunmanız çok önemli olan bir husustur.

Ayrıca Tuz İle Büyü Bozmak yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments