Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Karabiber İle Aşık Etme Duası

Karabiber İle Aşık Etme Duası

634
0

Karabiber ile Aşık Etme Duası

Karabiber İle Aşık Etme Duası
Karabiber İle Aşık Etme Duası

Karabiber İle Aşık Etme Duası! Ya Bedüh ismi şerifi geceleri bin altı yüz kere mum yada karabiber gibi şeylere okunup yakılmaya devam edilirse kısa zamanda niyet edilen kimselerin derin bir aşkla birbirlerini sevdikleri görülecektir.

Karabiberle aşık etme yöntemleri birden fazladır. Bu konuyla ilgili bir çok Dualara yer verilmiştir. Aşık Etme Duası geçmiş tarihten bu güne kadar bir çok kez tercih edilmiştir. Ayrılanı getirmek veya sevgisi az olan kocayı muhabbetle bağlamak içinde çok sık yapılır.

 

Erkeği Aşık Etme Duası

Kuvvetli bir celbiye için uygulamadır. Bizzat denenmiş bir uygulamadır, herhangi bir yapılış zamanı yoktur, önerilen okuma düzeni bir hafta boyunca günde 1 defa okumaya niyet etmektir fakat genel anlamda bir hafta dolmadan hacetimiz görülmüş olabilir. (14 gün okumada ise okumadan sonra 40 gün başka bir işlem ya da okuma yapılmaması önerilir.) Etki şu şekilde olur sevgisi için okunan kişide ilk günler bir bunalım hali meydana gelir, bu iyiye işarettir, uygulamaya devam ediniz.

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments