Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

226
0

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nedir?
Kadını Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Kadını kendine aşık etme duası nedir kısmı son zamanlarda erkekler tarafından bir hayli araştırılan ve detayları ile yer alan konular arasında olmaya da devam ediyor.

Bu yüzden de birçok kişinin dikkat etmesi gereken birçok adım bulunuyor. Herkes kendisi için en uygun olan adımları da rahat bir şekilde bulabilirler.

Kim karşısında olan kişi kendisine aşık olsun isterse sadece aşağıda derlediğimiz dualara ve adımlara çok dikkat etmesi gerekir. Bu sayede istenilen aşkı elde etmek bir o kadar kolay ama bir o kadar emekli olacaktır.

Bir Kadını Kendine Aşık Etmek İçin Hangi Dua Okunur?

Bir kadını kendine aşık etmek için hangi dua okunur kısmında okunması gereken dua; Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti olarak yer alır.

Eğer yukarıda olan dua okunursa kadınların aşık olması bir o kadar daha kolay olacaktır.

Bir Kadını Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Bir kadını kendime nasıl aşık edebilirim kısmında dualar her ne kadar çok etkili olsa bile bir yandan da onları etkilemek için birçok adımın ön planda yer alması gerekir.

Ne kadar etkili olan adımların olmasına özen gösterilirse işte her şey çok daha kolay olacaktır. Bu yüzden de her bir adım çok daha iyi belirlenmeli ve buna bakılarak yer alınmasına da dikkat edilmelidir. Daha çok yapılması gereken adımlar arasında;

 1. Çocuklar ile iyi geçinmek
 2. Kendilerine güvenmek ve gerektiği her an dalga geçmekten korkulmaması
 3. İnsanlara karşı saygılı davranmaya özen göstermek
 4. Beklenmedik anlarda dahi kahve, kahvaltı hazırlama gibi birçok adımın yer almasına da dikkat etmek gerekir. Bu yüzden de birçok adımın gün yüzüne çıkarılarak hazırlanması her bir adım için çok etkili olarak da yerini alacaktır.

Bana Aşık Olması İçin Ne Yapmalıyım?

Bana aşık olması için ne yapmalıyım kısmında kişilerin belirli adımları her zaman ön yüzeye alması da gerekir. Bu anlarda yapılacak  birden fazla adım da yer alıyor. Daha çok kişilerin yapmaları gereken adımlar arasında;

 1. Aşık etmek için ilk kuralık kişilerin kendisi olması gerektiğini bilmesi gerekir. Bu yüzden de doğal davranmak her şeyin başında gelir.
 2. İyi bir öz güvene sahip olmak gerekir.
 3. Abartılı olan davranışlardan uzak kalmaya da özen göstermek gerekir.
 4. Harika görünümler olmasına özen gösterilmelidir.
 5. Samimi olarak gülümsemek ve iltifatlar etmek gerekir.
 6. Dinlemeye özen gösterilmelidir.
 7. Zorlamaya biraz da olsa baskı kurmaya dikkat edilmelidir.
 8. Karşıda olan kişileri tanımak her zaman daha iyi olan adımların gelmesin de olanak sunar.

Bir Kadın Erkeği Kendine Nasıl Bağlar?

Bir kadın erkeği kendine nasıl bağlar sorusu da bir hayli merak edilen konular arasında yer almaya da devam ediyor. Bu noktada genel olarak bakılacak olduğu zaman birden fazla detay da yer almaya devam ediyor. Genel olarak bir erkeğin kadına aşık olması için dualardan yardım almak gerekir.

Bir insan ne kadar çok dualardan yardım alırsa o kadar rahat edecek ve ona göre kendisine bir yol belirleyecektir. Her bir adım için dikkat edilmesi gereken süreçler vardır ve buna göre yol belirlenmesi de dikkat edilmesi gereken en uygun olan adımlar arasında yerini alır.

 1. Onu merak etmek
 2. Anlatmaktan en çok keyif aldığı her ne varsa o konularda konuşmaya özen göstermek
 3. Eksik olan zayıf yönleri tamamlamayı tercih etmek
 4. Şefkat ile ilgilenmek
 5. Daima doğal olmaya özen göstermek
 6. Sıkıcı değil de heyecan verici konumda olmak
 7. Belirsizliklerin oluşmasına izin vermek
 8. Özel ve güçlü bir his vermek

Gibi yukarıda olan adımlar ile hareket etmek aslında insanların yaşadıkları birçok sürecin daha rahat meydana gelmesine de olanak sunar. Bu yüzden de birçok adıma iyi dikkat etmek öncelikli olarak yer almalıdır.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments