Ana Sayfa Bağlama Büyüleri Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

697
12

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü
Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

Büyüler insanların geçmişten bu yana ihtiyaç, istek ve arzularını karşılayabilmek adına, uygulanan çeşitli ritüellerin belirli malzemeler ile desteklenip doğa üstü güçler ile iletişim kurularak gerçekleştirilen birtakım aktivitelerin bütünüdür. Ve insanlar bu büyüleri kendi korkularını yenmek ve onlardan kurtulmak amacı ile de yaparlar. Kadına yapılan bağlama büyüsü de bunlardan bir tanesidir.

İnsanların korkuları bazı noktalarda o kadar tehlikeli ve büyük bir yer kaplar ki hayatlarında işte o korkular insanın hayatına yön vermeye ve insanın hayatını şekillendirmeye başlar. Bu korkuların bizleri daha fazla yiyip bitirmesine izin vermeden korkuları kökünden yok edebilmek bizlere çok farklı bakış açıları sağlayacak ve aynı zamanda da hayatımızı daha rahat ve düzgün bir şekilde devam etmemize olanak tanıyacaktır.

Bu korkuların çözümleri ise bazen büyülerde saklı olabilir. Bu büyüler korkularımızı yok ederek istediğimize kısa yoldan ulaşabilmemizi sağlayabilir. O neden ile büyüler hem bizlerin ihtiyaçlarına, istek ve arzularına çözümler sunar iken hem de korktuğumuz şeylere karşı bizi koruyabilecek kadar güce de sahiptirler. Bu bağlamda şunu söyleyebiliriz ki büyüler kötü niyet içermeden gerçekleştiriliyor ve insanın hayat kalitesini arttırıyor ise bu büyünün bize işlevli yönünü gösterir.

Şimdi yazımızda ise eşini, karısını, kız arkadaşını kaybetmekten korkan insanların yaptırmak istediği kadına yapılan bağlama büyüsü hakkında bilgi vereceğiz. Kadına yapılan bağlama büyüsü ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyor iseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Karıma bağlama büyüsü

Karıma bağlama büyüsü son zamanlarda en fazla aratılan büyü çeşitlerinden bir tanesi olmuştur. İnsanlar partnerlerinin kendinden kopuşundan korkarak hareket etmeye başlamışlardır. Ancak bu durum son derece normal bir durum olarak kabul edilmelidir.

 

Sevilen, duygusal bir gönül bağı kurulmuş bir kişinin size karşılık vermesi ve sizin ile birlikte olması insanı dünyada en çok mutlu eden şeylerden bir tanesidir. Bu neden ile de insanlar eşlerinin her daim onlar ile beraber olması, onlar dışında başka bir insan ile ilişki yaşamaması ve daima ilgilerinin üstünde olmasını istemesi üzerine bağlama büyüleri yaptırmaktadır.

Kadına yapılan bağlama büyüsü

Kadına yapılan bağlama büyüleri diğer bağlama büyülerinden çok farklı değildir. Neticede işin özüne inerek inceleme yaptığımızda bağlama büyüleri alt başlıklara ayrılsa dahi hepsi temelde bağlama büyüsüdür. Ve bu neden ile yapım mantığı, yöntemleri genellikle birbirine benzer olmakla beraber bu küçük farklılıkları da içerisinde barındırabilir. Bu farklılıklar da ortak alanda uzman olsalar bile her birinin kendine göre bir yöntemi olmasından kaynaklanan farklı medyumların çalışma tarzıdır.

Sevdiğim kadına bağlama büyüsü

Sevdiğim kadına bağlama büyüsü her erkeğin hayatının bir döneminde düşünmüş olduğu ve sevdiği kadına kavuşma yolunda atacağı büyük adımlardan bir tanesi olarak gördüğü bir şeydir. Sevdiği insanlar birlikte olabilmek insan hayatında oldukça büyük bir önem taşır. Ve bu yolda insan, sevdiğinin ona bağlanabilmesi için büyüye baş vurarak kesin bir çözüm bulmuş olur.

 

Bağlama büyüsü sonuç vererek sevdiğiniz insanın size karşı duyduğu, ilgisini, arzularını, sevgisini ve aşkını beslemeye başlayarak size yakınlaşmasını sağlayacak güçtedir. Bu durum hemen gerçekleşmese de yavaş yavaş zaman içerisine yayılmış bir şekilde size kendini belli eder. Bu yavaş değişimlere siz de şahit olacak ve istediğiniz sonucu tam anlamıyla aldığınızda o zaman büyünün gücüne tam anlamı ile tanıklık etmiş olacaksınız.

Sevdiğim bayana bağlama büyüsü

Kadına yapılan bağlama büyüsü Sevdiğiniz kadının size yaklaşmaya başladığını ve sonunda da sizden başka bir insanı görmediğini anladınız zaman amacınıza ulaşmış olacaksınız. Bu sayede sevdiğiniz kadın ile mutlu bir ilişkiye başlayabileceksiniz. Sevdiğim bayana bağlama büyüsü her zaman aynı vakit içerisinde etkisini göstermese de doğru bir şekilde uygulandığında ve doğru malzemeler bir araya getirildiğinde uzman medyum tarafından yapıldığı takdirde mutlaka etkisini gösterecektir.

Bu neden ile büyüyü yapar iken mutlaka bir uzman medyuma başvurunuz. Bu uzman medyum sayesinde yapılan büyü tam etkisini gösterecek ve etkisi kaybolmayacaktır. Etkisini yavaş yavaş gösteren bir bağlama büyüsü yapıyor iseniz umudunuzu kesmemenizi öneririz. Kadına yapılan bağlama büyüsü, uzmanlık ve sabır isteyen zorlu bir işlem zinciridir. Bu zincirin de doğru başlanması ancak ve ancak danıştığınız uzman medyum tarafından gerçekleştirilebilir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sedat

Eşim bana Daha da bağlandı gerçekten ellerine sağlık ali hocam süpersin ya

Arda

Vefk icin tesekkur ederim sizletde yaptirmak istiyorsaniz bu duayı tercih ediniz.

emret komtanim

Aşk duası çok iyi ya faydasını gördüm ben gerçkten ellerine sağlık hocam

Kemalettin

Ali hocam cok tesekkur ediyorum vefk etkisini gosterdi

Ahmet

Bağlama duası yaptırdım ali hocam ilgilendi benle sağolsun bu işi biliyor tecrübesini konuşturdu teşekkür ederim yaptığı duayı bir süre taşıdım üzerimde teşekkür

Funda uysal

Kadına bağlama duasini benim anneme yaptirmistik alihocam çok ilgilenmisti sağolsun

Esila

Rüyalarımda baya korkuyordım ali hocama gelip anlattım bana bi çare bul dedim hocamdan allah razı olsun dua yaptı onu üstümde taşıdım 2 hafta korkularımı yendim onun sayesinde allah razı olsun

yiğitcan

Kadına yapılan bağlama duası çok faydasını gördü kardeşim teşekürler ali hoca

Didem

Kısa sürede etkili oldu çok işime yaradı teşekkürler

Abdurrahman Damar

ali Hocaya yaptırdım iyi geldi sizde yaptırın kolay gelsin Allah Yardımcın ız olsun

Hüsnü

Bağlama duası sayesinde hocamla tanıştık. Yalan yok ilk başlarda böyle şeylere inanmazdım. Fakat hocam öyle ilmi bir kişilik ki zaten ilk saniyeden bunu anlıyorsunuz. Allah binlerce kez razı olsun sizlerden

Zana-demirel

Bana büyü yaplmştı ben onu bozdurmak için hocayla konustum ali hoca allah razı olsn büyünün üstümdeki tesirini bozdu delirmek üzereydim artık o kadar doktorlara bosuna gitmişim benim işim hocalıkmıs iyileştim resmen