Ana Sayfa Ayırma Duaları Kadına Yapılan Ayırma Duası

Kadına Yapılan Ayırma Duası

1113
0

Kadına Yapılan Ayırma Duası

Kadına Yapılan Ayırma Duası
Kadına Yapılan Ayırma Duası

Ayırma duaları günümüzde hem tüm dünyada hem de ülkemizde insanlar tarafından çok sık tercih edilip uygulanmakta olunan önemli dualar halindedir. Bu dualar sayesinde istenmeyen her türlü ilişki biçimi bir son bulur.

Eğer kişiler sevdikleri insanların bazı ilişkilerinden rahatsız durumda ise bu duayı yaparlar ve böylece o olumsuz ilişkiye bir ektide bulunup son verirler. Bu ayırma dualarının da kendi içlerinde belli türleri vardır. Bu türlerden en belirgin olanları da şunlardır:

Erkeğe yapılan ve kadına yapılan ayırma duası türleri. Biz bu yazı içerisinde kadına yapılmakta olunan bu dua türünü ele aldık. Eğer siz de ayırma duası yapmak istiyor ve doğrudan kadına yönelik bir dua uygulamak istiyor iseniz bu dua hakkındaki bilgileri almanız yararlı olacaktır. Yazıyı okumaya devam ederek bu konu hakkındaki en genel ve net bilgileri elde edebilirsiniz.

Kadına Yapılan Ayırma Duaları

Size ilk önce ayırma duasının bir türü olan kadına yapılan ayırma duaları hakkında, ne oldukları ile ilgili genel bilgileri verelim. Bu dua günümüzde çok sık yapılan bir dua türüdür. Duanın en ayırt edici, belirgin niteliği de sadece tek bir cinsiyete, sadece kadınlara uygulanabilmesidir. Bu dua hiçbir şekilde erkeklere yapılamaz.

 

Yalnızca kadınlar üzerine okunur ise dua geçerli olur ve tutar. Duanın tüm hazırlanışı, yöntemi ve de okunacak duanın niteliği kadına uygulanmaya uygun durumdadır. Buna dikkat etmeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Kısacası eğer bir kadına ayırma duasını uygulamak istiyor iseniz bu dua türü size gayet yardımcı olur. Kadına yapılan ayırma duası ile ilgili ilk vereceğimiz bilgiler bu şekildedir.

Sevdiğim Kadına Ayırma Duası

Şimdi de sizlere bu duanın hangi durumlarda genel olarak uygulanıyor olduğunu anlatalım. İnsanlar bu duayı şu tarz durumlarda yapar: Eğer kişi sevdiği kadın tarafından aldatılıyor ise, yani kadının başka bir ilişkisi var ise kadına bu dua uygulanır.

Kadının istenmeyen o yasak ilişkisi çok kısa bir zaman içinde bozulur. Kadın bir daha asla aldatma durumlarının içine girmez ve sadece eşine, sevgilisine ya da nişanlısına bağlı halde olur. Sevdiğim kadına ayırma duası yapılan bir diğer durum da şudur: Kişi bir kadını çok seviyor ise fakat o kadının bir ilişkisi var ise o kadını sevilisinden ya da eşinden ayırmak için bu duayı yapar. Bu dua sayesinde sevdiği kadının ilişkisi ir daha olmamak üzere son bulur.

Sevdiğim Bayanı Ayırma Duası

Peki, bu dua kimler tarafından yapılabilir? Kimler bu duayı uygulayabilir? Bu önemli soruların cevapları da şunlardır: Bu duayı yani sevdiğim bayanı ayırma duası türünü yapabilecek olan kişiler inançlı olan tüm insanlardır. Yani eğer kişi Allaha, yaratana iman ediyor ise, inanç duyuyor ise duayı pek ala kolay bir şekilde yapabilir.

Duanın tutması için de gereken şey budur. Kişinin imanı ne kadar çok yüksek ise o kadar çok duanın etkileri güçlü olur. Kadına yapılan ayırma duası kısacası her bir inançlı insan tarafından rahat bir şekilde uygulanabilir. Kısacası özetlemek gerekir ise; eğer Allaha inanıyor ve iman ediyor iseniz, inancınızdan bir şüpheniz yok ise, tam ve güçlü bir imana sahip durumda iseniz bu duayı yapabilirsiniz. Bu dua bu şekilde yapıldığı vakit kesikle tutacaktır ve ektilerini de kendiniz göreceksinizdir.

Kadına Okunan Ayırma Duası

Kadına okunan ayırma duası konusunda son olarak bize en çok gelen bir soruyu ele alacağız. Bu soru da bu duanın günah olup olmadığı konusudur. İnsanlar doğal olarak bunu merak edip buna göre adım atmak isterler.

Şunu diyebiliriz: Bu dua dahil olmak üzere hiçbir dua türü günah değildir. Dua yapmak zaten inançlı olan insanların yapması gereken normal bir şeydir. İnsanın isteğine kavuşmak için yaratandan yardım istemesi, dileklerini ona sunması çok normal bir durumdur. O yüzden eğer içinizde günah olduğuna dair bir kuşku var ise bu konudaki şüphelerinizi giderebilirsiniz.

 

Eğer bu ayırma duasına benzer olan diğer dua türleri hakkında da güvenilir ve net bilgiler almak istiyor iseniz hemen internet sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizdeki diğer yazıları okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments