Ana Sayfa Büyüler Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü

145
0

Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü
Kabala Büyüsü

Eski çağlardan günümüze dek insanların isteklerine ulaşmaları için kullandıkları yöntemlerden biri de büyü olmuştur. Farklı türlerde her alanda sonsuz sayıda ve çeşitte büyü bulunur. Farklı amaçlar için kullanılan büyülerin kendi aralarında alt kategorileri vardır. Kabala büyüsü yorumları ile sık sık kendinden bahsettiren bir büyü çeşididir.

Neredeyse dört bin yıllık bir Yahudi öğretisi olan kabala, “gelenek” anlamına gelir. İnsanın manevi dünyasını, yaratılışını, metafizik dünyasını, insan duyularının ötesindeki gizli alemi ve insanın elde etme arzusunu konu alan eski bir öğretidir. Gizli ve ulaşılması zor kaynakları bulunan bu öğretinin kaynaklarına erişebilen kişi, kabala öğretisinin gücünden faydalanır.

Kabala Büyüsü Nedir? Ne İşe Yarar?

Dünyada çok az kişi tarafından kabala öğretisi kaynaklarına erişim bulunur. Bu kaynaklara erişen kimseler tarafından öğrenilen bilgiler ile kabala büyüleri yapılır. Kabala büyüleri, metafizik dünyanın devreye sokulduğu güçlü ve etkili bir büyü çeşididir.

Osmanlı zamanında önemli rütbelere gelmiş Yahudiler, kabala öğretisinin ülkemizde yayılmasına neden olmuştur. Sabatay Sevi, 17. yüzyılda Osmanlı’da yaşamış ve öğretilerini kullanarak bir tarikat kurmuştur. Bu tarikatın etkisi ile pek çok kabala öğreti kaynağı, ülkemizde yer edinmiştir. Söz konusu olan bu kaynaklara ise çok az sayıda medyum hoca erişebilmektedir.

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala büyüleri yapılması için kişilerin ismi, anne adı, doğum tarihi ve fotoğraf bilgilerine ihtiyaç vardır. Büyü yapılırken, Kabala büyüsü yaptıranlar şu adımların sırasıyla izlendiği görebilirler:

 • İsim bilgileri alındıktan sonra bu isimlerin analizi yapılır.
 • Kişilerin adları öncelikle İbranice yazılır.
 • Ardından kabala ilminde her harfin bir sayısal değeri bulunur.
 • Bulunan sayısal değerlerin toplamı bize Tevrat’tan bir şifre verir. Bu şifreyi bulabilmek için ise “Gematria” adı verilen bir ilme başvurulur. Gematria ilmi Tevrat’ın içerisinde barındırdığı gizemlere ulaşmak amacıyla Kabala ile yapılan hesaplamaların rakamsal değeri karşılığında gelen Tevrat kısmının yorumlanmasıdır.
 • Şifre bulunduktan sonra ise Tevrat’taki ilgili bölüm yorumlarıyla kişinin yaşam şifresine yani hayatının özüne ulaşır.

Kabala büyüsünde büyüden çok büyü yapan kişinin önemli olduğunu unutmamak gerekir.

Kabala Büyüsü Yapan Hocalar

Bu büyüyü diğer büyülerden ayıran en önemli unsur, büyüyü yapan kişinin kim olduğudur. Diğer büyüler; büyü yaparken kullanılan materyal, edilen dua ya da uygulanan ritüele bağlıyken kabala büyüsü, yapan kişi ile alakalıdır.

Kabala büyüsü ancak doğru kişinin doğru uygulaması ile etki eden özel bir büyü çeşididir. Bu büyüyü yaptıracağınız hocanın gizli kabala öğretisi kaynaklarına ulaşmış nadir medyum hocalardan biri olması önemli bir detaydır. Kendini şu alanlarda geliştiren hocalardan Kabala büyüleri ritüellerini yapmasını isteyebilirsiniz:

 • Havas ilmi
 • Hüddam ilmi
 • Astroloji
 • Yıldız name
 • Büyü
 • Gizli ilimler

Kabala büyüsü yapacak olan hocanın bilgi olmasına dikkat ediniz.

Kabala Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Alanında profesyonel ve bilgili bir medyum tarafından yapıldığında etkisini kısa süre içerisinde görebileceğiniz Kabala büyüleri için bir medyum hocadan yardım almanız, büyünün etkisini de artıracaktır. Büyünün hazırlanma ve yapılma aşamalarında önemli adımları vardır. Bu adımlar hazırlanırken titiz ve hassas olmak son derece önem arz eder.

Doğru yöntemlerle uygulandığı sürece büyünün etkisini hızlı bir şekilde görürsünüz. Kabala büyüsü yaptıranlar, sevdiği kişinin duygu ve düşüncelerinin değişmeye başladığını dile getirmiştir. Bunun yanı sıra geçmişte yaşanan günlere ve kendisine özlemin arttığını söyleyenler olmuştur. Büyü yapılan kişinin iradesi ve gurunun yıkıldığını da eklemişlerdir.

Kabala büyüsünün etkileri kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Büyünün etkisinin değişkenlik göstermesinin nedeni ise büyü yapılan kişi ile yapan kişinin hikayesinin farklı olmasıdır. Bu yüzden hikayeleri büyüyü yapan kişiye en ince ayrıntısına kadar anlatmalısınız.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments