Ana Sayfa Bağlama Büyüleri İsme Yapılan Bağlama Büyüsü

İsme Yapılan Bağlama Büyüsü

694
11

İsme Yapılan Bağlama Büyüsü

İsme Yapılan Bağlama Büyüsü
İsme Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri günümüzde çok sık yapılmaktadır. Eğer bir insan birisini kendisine bağlamak için çok çaba harcamış fakat bir türlü çabalarının sonucunu görememiş ise bu tür büyülere başvurduğu görülür. Bağlama büyüsü ile kişinin istediği bağlılık psişik yöntemler aracılığı ile sağlanmış olunur. Kısacası bir çözüm, bir yol olarak büyü görülmektedir.

Bağlama büyülerinin yapılışlarında pek çok farklı adım, yöntem, tarif vardır. Bunların her biri büyüyü uygulayacak olan uzman kişiye göre değişiklik gösterir. Ama belli başlı büyü yöntemleri arasında fotoğrafa yapılan bağlama büyüsü, eşyaya yapılan bağlama büyüsü ve isme yapılan bağlama büyüsü gibi yöntemler yer alır. Biz de bu yazı içerisinde ada yapılan bağlama büyüsü ile ilgili her detaylı bilgiyi sizlere verdik.

Yazıda önce isme yapılan bağlama büyüsünün ne olduğunu göreceksiniz. Sonra isimle bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı alacaksınız. Sonrasında ise isme yapılan bağlama büyüsünü kimlerin yapabiliyor olduğunu ve bu büyünün etkilerin güçlü olup olmadığını size açıklayacağız.

İsme Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir, Ne Anlama Gelir?

İsme yapılan bağlama büyüsü eski bir büyü yöntemidir. Bu genel bağlama büyülerinin bir yöntemi halindedir. Yöntemin en ayırt edici özelliği ise isme yapılarak, uygulanarak büyü işleminin gerçekleşmesidir. Tıpkı fotoğrafa yapılan ya da eşyaya yapılan büyülerde olduğu gibi bu büyüde de büyünün yapılacağı kişinin ismi üzerine büyü uygulanır.

Günümüzde de çok sık tercih edilmekte olan bir yöntemdir. Pek çok hoca ya da medyum, yani bu alanda uzman olan pek çok kişi isim üzerinden bu büyüyü yapmaktadır. Etkileri diğer bağlama büyülerinde olduğu gibidir, yine kuvvetli ve belirgin etkilere sahip haldedir. Bu büyü türü ve yöntemi hakkında size verebileceğimiz ilk bilgiler bu şekildedir. Şimdi konuyu daha detaylı ele alalım. Sıradaki konu başlığı altında sizlere isme yapılan bağlama büyüsünün nasıl yapılıyor olduğunu gösterdik.

İsme Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılışında bilmeniz gereken ilk şey herhangi bir cinsiyete özel olmadığıdır. Yani bu büyü hem erkeğin ismiyle bağlama büyüsü hem de kadının ismiyle bağlama büyüsü olarak da geçmektedir. Önemli olan şey doğru ismi hocaya ya da medyuma vermenizdir. Kimi kendinize bağlamak istiyor iseniz o kişinin ismini eksiksiz, yanlışsız bir şekilde büyüyü yapacak olan uzman kişiye verirsiniz. Bu uzman kişi de sadece bu ismi ve belirli kendi ritüellerini, yeteneklerini kullanarak büyü işlemini yapacaktır.

Büyüyü uygular iken sadece isim kullanılır. Bazı hocalar ya da medyumlar kağıtların üzerine isim yazarak da büyüyü uygularlar. İsim dışında fotoğraf, kişiye ait özel eşya, farklı nesneler kesinlikle kullanılmaz. Sizden farklı şeyler istenmez, sadece bağlanacak olan kişinin ismi istenir. Bu büyü türü kısacası bu şekilde yapılmaktadır. Zaten bu konuda bir hoca ya da medyum ile görüştüğünüz zaman tüm ayrıntılarını size anlatacaktır.

İsme Yapılan Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

İsme yapılan bağlama büyüsü sıradan insanlar yapabileceği bir büyü türü ve yöntemi asla değildir. Bu nasıl ki diğer tüm büyülerde geçeleri halde ise isme yapılan bu büyü yöntemi için de geçerli haldedir. Eğer kişinin cinler ile iletişime geçebileceği özel, psişik yetenekleri mevcut değil ise asla büyüyü uygulayamaz. Uygulamaya çalışsa bile ya yanlış yapacaktır, ya büyü kesinlikle tutmayacaktır ya da başına kötü güçleri bela edecektir. Bu yüzden sıradan bir insan olarak bu büyüyü uygulamaktan kesinlikle uzak durmanız gerekir.

Bu büyü türünü ve yöntemini doğru şekilde uygulayabilecek olan tek kişi ya bir hoca ya da ir medyumdur. Bu isimlerden başka kimseye büyü konusunda güvenmemelisiniz. Doğru, gerçek ve güvenilir bir hoca ya da medyum bulduğunuz zaman içiniz rahat olabilir. Bu kişiler yeteneklerini kullanarak bu büyüyü eksiksiz şekilde uygular. Etkilerini de kısa bir zamana sonra mutlaka görürsünüz.

Etkileri Güçlü Müdür?

İsme yapılan Bağlama Büyüsünün etkileri hakkında şunları diyebiliriz: Etkiler diğer büyülerde olduğu gibi çok güçlü haldedir. Doğrudan isme yapıldığı için büyü yapılan kişi çok belirgin bir şekilde tüm etkileri hisseder. Bu etkiler çok uzun yıllar boyu sürecektir çünkü kişinin alsa kurtulamayacağı bir şeye, ismine yapılmış bir büyüdür.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hataylı-e

Ali hocam süpersin ya verdiğin dualar çok iyi hepinize de öneririm burayı

Ahmet Can

Duaniz is yerinde etkisini gosterdi ellerine saglik hocam

Hasan

Ali hocamdan Allah razı olsun işini rast gitsin inşaallah çok yardımcı oldu memnunum. Dua yaptı üzerimde bir müddet taşıdım işimi gördü işe de yaradı sağolsun ilgilendi.

remino

Güzel yazı ya etkisini gördüm gerçekten teşekkür ederim size ali hocam

Funda yaman

İsme aşk duası yaptırmak için Ali hocama gitmiştim adını söyleyip yaptırdım 2 hafta sonunda işe yaradi

Tasin Kaynak

Kısmet açma duası is yerimde etkisini gosterdi tesekkur ediyorum ali hocam.

Edilom

Çok kısa sürede oldu inanmazdım teşekkürler

Emrim

Eşim bana çok ilgisiz di ali hocama gittim anlattım gayet bana yatdımcı oldu bana dua yaptı yedigün boyunca üstümde taşııdm çok iyi oldu eşimin bana ilgiisi çoğaldı hocam allah razı olsun

aşk vefkim tuttu

Isme yapılan bağlama duası vardı ali hoca sayesinde kurtuldum dua yaptı.

Feride

Hocam isme yapılan bağlama duaları için en etkilisi diyorlar. Bende kocam için bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

EMİR

ANNNEM EVİNE BAGLANSIN DİYE YAPTIK SÜREKLİ DIŞARDA GEZME DERDİNDEYDİ BABMLA HER GÜN KAVGA BIKMISTIK. HOCAM ALLAH RAZI OLSUN OLAYA DİREKT EL ATTI NE SÖYLEDİYSE OKUDUK. ANNEM ŞİMDİ EVİNE BAĞLI BİR KADIN OLMASI GEREKTİĞİ GİİBİ.