Ana Sayfa Kısmet Duaları İş için Kısmet Açma Duası

İş için Kısmet Açma Duası

165
0

İş için Kısmet Açma Duası                    

İş için Kısmet Açma Duası
İş için Kısmet Açma Duası

Bazı insanlar, hayatlarında iş konusunda bir türlü dikiş tutturamaz ve ne yaparlarsa yapsınlar uzun süreli bir işe giremezler. Bu, bazen kişinin kendinden bazen de işverenden kaynaklı olabilir. Ancak bu gibi durumların sürekli olması kişinin psikolojik olarak da gücünü kaybetmesine neden olabilir. Kişiler böyle durumlarda iş için kısmet açma duası yardımı ile iş hayatlarını yoluna koymaya çalışırlar.

İş kısmeti açmak için dua arayışında olan kişiler, artık bu konuda son çare olarak bunu görürler. Bu dualar, bereket ve rızık artırma adına okunacak dualardır. Bu duaların oldukça etkili ve insanların hayatlarında büyük değişimlere sebep olan dualar olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu duaları detayları ile inceleyelim.

İş Kapılarının Aralanmasını Sağlayan Dua

İş kısmetinin açılması için dua okunmadan önce mutlaka abdest alınması gerekmektedir. İş bularak ekonomik açıdan refaha ermek isteyenlerin okuyabilecekleri dualar arasında şunlar vardır:

  • Allahümme Ya Metinü 500 kez
  • Allahümme Ya Kerimü 270 kez
  • Allahümme Ya Latiyfü 129 kez

Saydığımız duaları, bir işe başlarken, bir işe niyet ederken ya da işiniz ile alakalı bir eylem gerçekleştirirken okumalısınız. İş hayatınız ile ilgili niyetinizin en kısa sürede gerçekleşmesi için oldukça etkili ve çabuk tesir eden dualardır. İş ortamında başarı elde etmek ve yüksek gelir elde etmek isteyen kişilerin bu dualardan herhangi birini düzenli olarak her gün okuması gerekir. Kişiler unutmamalıdır ki dua her kapıyı açar.

Hayırlı Bir İş Bulmak için Dua

İş için Kısmet Açma Duası

Biz kullar ne istersek Allah’tan isteriz. İstediğimiz ve niyet ettiğimiz hayırlı bir iş kapısı ise bunu da yine Allah’tan isteriz. Hayırlı iş kapılarının aralanması için dualarımızı Allah’a ederiz. Kur’an-ı Kerim’de bu niyetle edebileceğiniz çok sayıda dua yer almaktadır. Bu konuya tam anlamı ile vakıf olmayabilirsiniz. Bu durumda, hayırlı iş bulmak için hangi duanın okunacağı ile ilgili, ilim sahibi bir hocadan yardım alabilirsiniz.

Konu hakkında deneyim sahibi hocalar size hangi duayı kaç kez okuyacağınız ile ilgili doğru bilgiyi vereceklerdir. Öncelikle bu duaları ederken niyetinizin helal ve bol rızık için iş istemek olması gerektiğini unutmamalısınız. Gönülden ve inanarak ettiğiniz iş bulma duası en kısa sürede kabul olacaktır.

İşlerin Açılması için Okunacak Dua

Allah, kullarına kaldıramayacağı yükü vermediğini ayetlerinde bildirmektedir. Bu nedenle de insanların he daim sabırlı olmaları çok önemlidir. Unutulmamalıdır ki en hayırlı kazanç alın teri ile kazanılandır. Pek çok kişi kısmetlerinin kapalı olması nedeniyle iş bulamamaktadır. Bu da bunalıma girmelerine neden olur. Yapmaları gereken şey ise Allah’a dua etmektir. İş nasip açma duası, bunun için okunması gereken duadır.

Hayırlı bir iş bulmak ve bu işte sürekli kalmak için okuyabileceğiniz duaları alim hocalardan öğrenebilirsiniz. Bu duaları kaç defa okumanız gerektiği de oldukça önemlidir. Doğru şekilde ve okunması gerektiği sayıda okuduğunuz dualar çok daha tesirli olacaktır. Bu dua sonrasında iyi işlere girmiş ya da kendi işini kurmuş çok sayıda kişi bulunmaktadır.

Ömürlük Aşık Eden Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments