Ana Sayfa Kısmet Duaları İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası

473
0

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası
İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası

Hemen hemen her insanın başına kısmetinin kapalı olduğu bazı dönemler gelmiştir. Kısmet kapanması öyle kötüdür ki insan elini neye atsa başarısız olur. Bu olay insanı depresyona sokar ve kötü bir dönem geçirmesine neden olur.

İnanılmaz etkili kısmet açma duası okuyarak kısmetinizi açabilir ve yeniden eski güzel günlerinize kavuşabilirsiniz. Her işte başarılı olup sevdiğiniz adama veya kadına kavuşabilirsiniz.

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası Nedir?

İnanılmaz etkili kısmet açma duası sizin veya sevdiklerinizin kısmetinin açılmasını sağlar. Gerek iş hayatında gerek aşk hayatında kısmetinizin açılmasını sağlar. Eğer hiçbir işiniz rast gitmiyorsa ve kısmetinizin kapandığını düşünüyorsanız, bu duayı ederek çok kısa bir süre içerisinde kısmetinizi tekrardan açabilirsiniz.

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası Ne İşe Yarar?

Kısmet açma duası çeşit çeşittir, bunlardan en etkilisini okumanız;

  • İş hayatında kısmetinizi açar, iş bulamayan iş bulur.
  • İş hayatınızda başarılı olup terfi atmanızı sağlar.
  • Hayatınızda biri yoksa aşk hayatında kısmetinizi açar.
  • Hayatınızda biri varsa bu kişiyle evlenmenizi sağlar.

Bunlar gibi iyi niyetli sebepler için bu duayı edip kısmetinizi çok kısa bir süre içerisinde açabilirsiniz.

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnanılmaz etkili kısmet açma duası ederken dikkat etmeniz bazı kurallar vardır.

Bunlar;

  • Duayı etmeden önce abdest almanız gerekmektedir.
  • Duayı ettiğiniz ortamda yalnız olmanız gerekmektedir.
  • Duayı ettiğiniz ortamın temiz olması gerekmektedir.
  • Gece yatmadan önce bu duayı okumanız gerekmektedir.
  • Duayı ettiğiniz ortamın karanlık veya loş ışık olması gerekmektedir.

Bu kurallara dikkat ederek edeceğiniz duanın daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Daha kısa sürede işe yarayıp kısmetiniz açılacaktır.

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası

  • “Ya Latif” ism-i şerifi, Lafza-i Celal (Ya Allah)’den sonra YaHay ve Ya Kayyum esmaları kadar etkili bir ism-i Rabbanidir.

İnanılmaz etkili kısmet açma duası için her gün sabah ve akşam olmak üzere 1000 kere Ya Latif ismini okumanız gerekmektedir. Ayrıca sabah veya akşam ilk hafta 500 ikinci hafta 600 üçüncü hafta 700 ve sonrasında da her hafta 100er defa arttırarak, salavat-ı şerif-e: esselatü vesselamü aleyke ya seyidi, ya rasulullah. Huz biyed kallet hileti, edrikni bi lütfuke ve keremike ya sahibel lütfu vel ihsan. Ya rahmeten lil âlemin.

Bu salavatı okumanız gerekmektedir. Bu şekilde Ya Latif ismini ve bu salavatı düzenli bir şekilde okuyup arttırarak devam ederseniz kısmetiniz kısa süre içerisinde tekrardan açılacaktır.

Hayırlı Bir Kısmet İçin Kısmet Açma Duası

Eğer bir kişi evlenemiyorsa, hayırlı bir kısmet bulamıyorsa, kısmeti başkaları tarafından bağlanmış olabilir. Büyü yerine bu tarz dualara başvurarak daha kısa süre içerisinde kısmetinizi açıp kötü yollara başvurmamış olursunuz. Eğer kısmetinizin başkası tarafından bağlandığını düşünüyorsanız inanılmaz etkili kısmet açma duası ederek kısmetinizi tekrardan açabilir, hayırlı bir eş bulup yuva kurabilirsiniz.

Bu sorundan kurtulmak için pazartesi veya perşembe gecesi sabaha karşı abdest alıp, temiz, karanlık ve yalnız olduğunuz bir ortamda kıbleye yönelip, amber gibi güzel kokulu bir şey yakıp odayı buhurlar, daha sonra da niyet edip tam 1001 kere hz. peygamber (s.a.v)’e ”Allahümme salli ala seyyidina muhammedinil fatihıl ebvab.” allahümme inni es’ elüke bi resulike muhammedin habiybike ve haliylike en tühallile ukdete. (Bu kısımdan sonra kısmeti kapalı olan kişinin ismi söylenir.) an kısmetiha vekşit anha zulmetes sıhrı ve te’siral ayni ya hılale ukudu ve ya kaşifez zulmi ya allahü ya keriymü ya keriymü ya zel celali vel ikram.” diyerek bu duayı pazartesi ve perşembe günleri sabaha karşı okursanız Allah’ın izniyle nazar ortadan kalkar ve kısmetiniz tekrardan açılır.

İş İçin Kısmet Açma Duası

Sabah ve akşam olmak üzere Ahzap suresini 41 kere okuyan kişinin işi, ticareti ve kazancı bol olur. İş hayatında yükselip terfi alır, iş hayatındaki kısmeti açılır. Eğer üzerinizde nazar olduğunu düşünüyorsanız veya iş hayatındaki kısmetinizin bağlandığını düşünüyorsanız, büyü gibi kötü yollar yerine bu tarz dualar ederek kısmetinizi tekrardan açabilir ve iş hayatında yükselip yüksek maaşlar alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments