Ana Sayfa Bağlama Büyüleri Gözü Dışarda olan Eşinizi Eve Nasıl Bağlarsınız?

Gözü Dışarda olan Eşinizi Eve Nasıl Bağlarsınız?

208
0

Gözü Dışarda olan Eşinizi Eve Nasıl Bağlarsınız?

Gözü Dışarda olan Eşinizi Eve Nasıl Bağlarsınız?
Gözü Dışarda olan Eşinizi Eve Nasıl Bağlarsınız?

Gözü dışarda olan eşinizi eve nasıl bağlarsınız? sorusu bir hayli merak edilen konular arasında yerini almaya devam ediyor. Herkes eşlerinin sadece kendilerine sadık olmalarını isterler ve bu yüzden de birçok dua ile herkes eşlerini eve bağlamak isterler.

Bu durum karşısında birçok şey yer alsa bile asıl şeyler kadınların erkekler için yapabilecekleri birçok dua sistemi sayesinde herkes eşlerini daha rahat bir şekilde eve bağlar. Tabi ki de sadece dualar ile sınırlı kalmak yerine birden fazla detay da yerini alabilir.

Gözü Dışarıda Olan Erkeğe Ne Yapmalı?

Gözü dışarıda olan erkeğe ne yapmalı da araştırılan konular arasında yer almalıdır. Bu anlarda kadınların yapmaları gereken birden fazla detay yerini almaya da devam ediyor. Bu süreçler içerisinde kadınların yapabilecekleri a dan z ye kadar birçok detay arasında;

 1. Giyimlerine özen göstermek
 2. Sürekli özenli ve temiz olmak
 3. Kendilerine iyi bakmak ve özgüvenlerin yerinde olması
 4. Evde dahi olsa bakımsız olmak yerine sürekli güzel kıyafetler ile süslenmek
 5. Eşleri ile kendileri için özel vakit açmak
 6. Eşlerine farklı dikkat çekici sözler söylemek
 7. Eşleri ile kendileri için farklı bir etkinlik düzenlemek gibi detaylar yer alır.

Gözü dışarıda olan erkek belirtileri kısmında erkekler genel olarak kendilerini kısa sürede belli eder. Bu detaylar ve belirtiler genel olarak incelenecek olduğu zaman da;

 1. Sosyal medya platformlarında çok fazla vakit geçirmek, farklı kadınlar eklemek ve daha çok keşfet kısmında kadın profillerini ziyaret etmek
 2. Sürekli olarak kendilerine dışarı çıkarken daha çok bakmak
 3. Eşlerine karşı aşağılayıcı düzeylerde yer alan cümleler kurmak
 4. Eşlerinden uzak durmak
 5. Eşleri ile cinsel ilişkiye dahi girmekten kaçınmak
 6. Eşlerinden nefret eder gibi bakmak tarzında durumlar ile aslında erkekler kendilerini çok iyi bir şekilde de belli ederler.

Gözü dışarıda olan kadın nasıl anlaşılır kısmında erkekler gibi kadınlar da aynı belirtileri verirler. Bu yüzden de eşler arasında sorunlar meydana geldiği zaman her iki tarafın da hal ve hareketlerinden kendilerine bakma oranlarına kadar birçok detayın iyi bir şekilde analiz edilmesine özen göstermek gerekir. Bu sayede herkes çok daha rahat bir şekilde yaşadıkları sorunları da çözebilirler.

 Gözü Dışarıda Ne Demek?

Gözü Dışarda olan Eşinizi Eve Nasıl Bağlarsınız?
Gözü Dışarda olan Eşinizi Eve Nasıl Bağlarsınız?

Gözü dışarıda ne demek sorusu da birçok kişinin araştırdıkları ve merak ettikleri detaylar arasında yer almaya devam ediyor. Genel olarak kelime anlamına bakılacak olduğu zaman eşlerinden ya da hayatında olan kişilerden sıkılan kişilerin dışarıda olan kişilere karşı daha çok meyilli olması ve sürekli evdekiler ile karşılarında olan kişileri kıyaslamaları durumuna denir.

Gözü dışarıda olan kadın sözleri ile aslında her zaman kendilerini belli eder. Bu yüzden de birçok farklı durum yer alır. Bu tarz kadınlar hayatında olan adamları beğenmiyor olmasında ötürü daha çok;

 1. Onun eşi buna hediye almış.
 2. Onun sevgilisi gezmeye götürmüş.
 3. O adam ne kadar bakımlı. Sen kendine hiç bakmıyorsun.
 4. Sen neden bana güzel sözler söylemiyorsun.
 5. Bizim ilişkimizin acaba heyecanı mı bitti?

Tarzında olan sözler ile aslında bir kadın eşleri ile aralarında bir soğukluklar olduğunu her zaman detaylı bir şekilde belli eder.

Gözü Dışarıda Olan Erkek İçin Dua

Gözü dışarıda olan erkek için dua kısmında kadınların yapacakları birçok dua yöntemi vardır. Bu yüzden de kadınlar daha çok Gözü dışarıda olan erkeğe sözler gibi detaylara takılmak yerine en zor anlarında Allah’a yönelmeyi tercih ederek en içten gelen duyguları ile dua etmeleri gerekir.

Bu dualar arasında birçok farklı detay da yer alır. Genel olarak eşlerinin dışarıda olan kadınlara karşı daha meyilli olduğuna inanan kadınların edebilecekleri dualardan bir tanesine örnek verilecek olduğu zaman bu dua;

‘’ Allah’ım sen eşim ile aramda olan durumları biliyorsun. Ben elimden gelen her şeyi yaptım. Fakat başarılı olamadım. Sen her şeye gücü tek yetensin. Bana yardım et, çocuklarımla bana eşimi bağışla. Ne olur yeniden evimize sadık kalsın.’’ Şeklinde bir dua da edilerek istenebilir.

Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments