Ana Sayfa Geri Getirme Duaları Gidenin Sizi Araması İçin Dua

Gidenin Sizi Araması İçin Dua

148
0

Gidenin Sizi Araması İçin Dua

Gidenin sizi araması için dua etmek istiyorsanız eğer bunun için farklı dua uygulamalarını yaparak sevdiğiniz insanların size yeniden dönmesini sağlayabilirsiniz. Ali hoca bu konuda uzman desteğiyle sizlerle.

Bunun için farklı dua uygulamaları bulunuyor. Özellikle de İslam dininin kutsal kitabı olan Kur’an – ı Kerim içerisinde yer alan ayetler ile dua edilmesiyle birlikte dualarınızın daha hızlı biçimde kabul olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevdikleri insanların kendilerine geri dönmesini isteyen kişiler bunun için Allah’a dua edebiliyorlar. Dualarının daha tesirli hale gelmesini isteyen kişiler özellikle de inanarak dua etikleri zaman duaları daha tesirli hale gelebiliyor. Gidenin Sizi Araması İçin Dua : İnsanlar dualarını özellikle de ayetleri okumalarının ardından ettikleri zaman duaları Allah’ın da izni ile kabul oluyor.

Barışmak İçin Hangi Sure Okunur?

Gidenin Sizi Aramasi Icin Dua 1
Gidenin Sizi Araması İçin Dua

Barışmak için sure okumak isteyen kişiler bunun için özellikle de farklı sureler ile birlikte gideni geri döndürebiliyorlar. Sevdikleri kişiler ile yollarını ayıran kişiler, bunun için özellikle de kötü enerjileri ve vesveseleri def ederek bunu sağlayabiliyorlar. Bu noktada en etkili şekilde okunması gereken sureler ise şu şekilde sıralanıyor;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi

Bu surelerin düzenli bir biçimde okunması ile birlikte özellikle de kötü enerji, varlık ve vesveselerin uzaklaşması sağlanıyor. Böylelikle de barışmak için ortada herhangi bir engel kalmıyor.

İnsanlar bu sureleri düzenli bir biçimde okudukları zaman sorunsuz bir biçimde giden eşlerinin ya da sevgililerinin kendilerine geri dönmelerini sağlayabiliyorlar.

Çevir Gel Duası Ne Zaman Okunur?

Çevir gel duası ile birlikte insanlar sevdikleri insanların kendilerine geri dönmelerini sağlayabiliyorlar. Gidenin Sizi Araması İçin Dua  Bu noktada duayı eden kişiler sevdiklerinin kendilerine geri dönmesi adına özellikle de inanmaları gerekiyor. Gerçekten de tam olarak yürekten dua eden kişilerin duaları daha tesirli hale geliyor.

İnsanlar bu duaları okuyarak sevdikleri kişilerin kendilerine yeniden dönmesini sağlayabiliyorlar. Özellikle de giden kişilerin kendilerini aramasını istedikleri zaman bu duayı okuyabiliyorlar.

Çevir gel duası ile birlikte sevdikleri kişilerin kendilerine yeniden dönmesini isteyenler bunun için öncelikli olarak abdest alıyorlar. Bu duanın okunması gereken herhangi bir zaman bulunmuyor.

İnsanlar istedikleri her an bu duayı okuyarak sevdikleri kişilerin kendilerine yeniden dönmesini ya da aramalarını sağlayabiliyorlar. Ancak insanların özellikle de bunun olacağına gerçekten de inanarak duayı okumaları da ciddi anlamda önem taşıyor.

Evden Giden Eş Nasıl Geri Gelir?

Evden giden eşi getirme duası okumak isteyen kişilerin bunun için öncelikli olarak gerçekten de inanmaları ve Allah’tan istemeleri gerekiyor.

Eşlerinin yeniden evlerine dönmesini isteyenler özellikle de namaz kılarak dua ettikleri zaman sevdikleri insanların kendilerine yeniden dönmelerini sağlayabiliyorlar. Bunun için dua uygulaması yapan kişiler özellikle de şu adımları uyguluyor;

 1. Abdest almak
 2. 2 rekat dilek namazı kılmak
 3. Ya Cami, Ya Vedud ve Ya Hafız esmalarını okumak
 4. Allah’a dua etmek

Tüm bu adımları gerçekten de inanarak uygulayan kişilerin istekleri Allah’ın da izni ile birlikte kabul oluyor. Böylelikle de insanlar evlerinden giden eşlerinin kendilerine yeniden dönmesini sağlayabiliyorlar.

3 Günde Geri Döndüren Dua, Gidenin Sizi Araması İçin Dua

3 günde geri döndüren dua ile birlikte sevdikleri insanların kendilerine yeniden dönmesini isteyen kişiler özellikle de 77 Ayetel Kürsi dua uygulamasını yapmayı tercih ediyorlar.

Bir hayli basit ve etkili olan duayı gerçekten de inanarak eden kişilerin duaları çok daha tesirli hale geliyor. Gidenin Sizi Araması İçin Dua Bunun için de uygulanması gereken adımlar ise şu şekilde sıralanıyor;

 1. Abdest almak
 2. Niyet etmek
 3. 2 rekat dilek namazı kılmak
 4. 1 su bardağı suya 77 kez Ayetel Kürsi suresini okuyarak üflemek
 5. Suyu besmele çekerek 3 yudumda içmek
 6. Allah’a dua etmek

Belirtilen adımları eksiksiz şekilde uygulayan ve gerçekten inanan kişilerin duaları genel anlamda kabul oluyor. Böylelikle de insanlar Allah’ın izniyle yeniden sevdiklerine kavuşabiliyorlar.

Sevdiğini Geri Getirme Duası

Sevdiğini geri getirme duası etmek isteyen kişiler direk olarak içlerinden geldiği şekilde de dualarını edebiliyorlar. Allah’ın, kimlerin dualarını ne zaman kabul edeceği asla bilinmiyor.

Bu nedenle de insanların umutlarını kaybetmeden Allah’a sığınmaları ve O’na ibadet etmeleri gerekiyor. Özellikle de yapılan ibadetlerin ardından edilen dualar çok daha güçlü oluyor.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments