Ana Sayfa Geri Getirme Duaları Gideni Geri Getirme Duası

Gideni Geri Getirme Duası

20
0

Gideni Geri Getirme Duası

Eşler, arkadaşlar ve kardeşler arasında yaşanan tatsızlıklar çoğu zaman evden gitme ya da uzaklaşma ile sonuçlanır. Evden giden geride kalan için büyük bir yıkıma neden olurken duygusal ve fiziksel zorluklar da geride kalan için baş gösterir.

Konuşarak geri gelmesi mümkün olmayan kimseler için tek çare gideni geri getirme duası olur. Gidenin arkasından ağlayıp yakınmak yerine dua etmek çok daha makbuldür.

Gideni geri getirme duası ile arkadaşlarınızı, sevgilinizi ya da kardeşinizi geri getirmek mümkündür. Ancak bunun için gönülden dua etmek ve sabırlı olmak gerekir.

Ayrılanı Döndürme Duası

Uzun süredir yaşadığınız gönül ilişkisinin çeşitli nedenlerle bozulması ve ayrıldığınız kişinin içinizde ortaya çıkardığı derin yara ancak dua ve tevekkül ile kalkar ortadan. Allah’a sığınarak dua etmek ve ayrılanı döndürme duası etmek sizin için çok ama çok değerli olur.

Gideni Geri Getirme Duası

Kalben inanarak yapacağınız bu dua size uzun süren ilişkinizin devam etmesi için bir fırsat verir.

Ayrılmak istemediğiniz kişi ile iletişim kuramadığınızda başvurmanız gereken bu duanın tam anlamı ile bir mucize olduğunu da bilmelisiniz. Çünkü ayrılanı döndürme duası yuvanın yıkılmasına ve insanların tekrar barışmasına etki eder!

Giden Kocayı Geri Getirme Duası

Kocanızın evden gitmesi bir kadın olarak sizi derinden sarsar. Bu sarsıntıdan kurtulmak ve eşinizle aranızı tekrardan bulmak adına duanın gücüne sığınmanız gerekir. Giden kocayı geri getirme duası eşler arasındaki muhabbeti arttıran ve sağlıklı bir ilişkiye devam etmeyi sağlayan bir konudur. Eğer kocanız evden bir hışımla ayrıldıysa üzülmek terine giden kocayı geri getirme duası sayesinde onu geri getirmenin yollarını aramalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bırakıp Giden Birini Geri Getirme Duası

Eşimi Geri Getirmek İçin Dua

Birbirini çok seven eşler arasında yaşanan kavgalar çoğu zaman istenmeyen ayrılıklara neden olur. Ayrılığın etkisi duygusal olarak zorluklara neden olduğu gibi eşlerin iletişim kurmasını da zorlaştırır. Bu durumda eşlerin konuşup anlaşması da imkansızlaşır. Eğer siz de eşiniz ile iletişim kuramıyor ve dargınlığı ortadan kaldıramıyorsanız eşimi geri getirme duası ile arzularınızı yerine getirmeniz mümkün. Üstelik bu dua tez zamanda kabul olarak size mutluluk da getirecek.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz