Ana Sayfa Aşık Etme Duaları Fotoğrafa Okunan Aşık Etme Duası

Fotoğrafa Okunan Aşık Etme Duası

748
0

Fotoğrafa Okunan Aşık Etme Duası

Fotoğrafa Okunan Aşık Etme Duası
Fotoğrafa Okunan Aşık Etme Duası

Aşka ulaşmak için insanların pek çok dileği bulunmaktadır. Ancak bazen aşık olduğunuz kişilerden gereken karşılığı alamayabilirsiniz. Yoğun ilginiz ve sevginize rağmen bunun değerini anlayamayan insanlar sizde büyük bir kalp yüküne sebep olabilir. Hatta bu durum temel ihtiyaçlarınızı bile karşılamakta zorlanacağınız psikolojik sorunlara yol açabilir. Bu eziyetlerin hiçbirine katlamak istemiyorsanız fotoğrafa okunan aşık etme duası ile kalbinizde aşkını taşıdığınız kişinin size karşılık vermesini sağlayabilirsiniz.

Sevdiğim Adamı Kendime Nasıl Bağlarım Dua

Bazı zamanlarda ilişki sürecinizde; aşık olduğunuz kişinin sizden koptuğunu, duygusal veya fiziksel olarak sizden uzaklaştığını gözlemleyebilirsiniz. Ya da sevgi beslediğiniz kişinin size dair böyle bir hissiyatı olmaması sizi fazlasıyla üzüp incitebilir. Bu sorunları çözebilmenin etkili yollarından biri de ‘’ sevdiğim adamı kendime nasıl bağlarım dua ‘’ sıdır. Bu yöntemi kullanarak sevdiğiniz adamı kendinize bağlayabilir, size olan ilgisini tekrar kazanabilirsiniz.

Kevser Suresi İle Aşık Etme

Fotoğrafa Okunan Aşık Etme Duası
Fotoğrafa Okunan Aşık Etme Duası

Aşık etme dua yöntemleri içerisinde yer alan Kevser Suresi ile aşık etme yöntemi diğer dualara nazaran hızı ve etki kuvveti bakımından ayrı bir yerde değerlendirilmelidir. Çünkü Kevser Suresinin aşık etme ritüelinde kullanılması belli başlı kurallara dayalı olarak gerçekleştirilmelidir. Bu dua aracılığıyla aşık etmek istediğiniz bir var ise, dua işlemini yapan kişinin tecrübesinden emin olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde arzu ettiğiniz amaca ulaşamama ihtimaliniz bulunmaktadır.

Sevdiğini Ayağına Getiren Dua

Size karşı kalbinizi kıran bir şekilde yaklaşımı sebebiyle aranıza soğukluk giren, ya da sizin varlığınızdan bile haberdar olmayan sevdiğinize ulaşmak için sevdiğini ayağına getiren dua sayesinde size gelmesini sağlayabilirsiniz. Etkisi ve süresi bakımından oldukça faydalı olan bu dua ile sevdiğiniz kişinin sizi fark etmesi, ya da sevdiğinizin hatasını anlayıp ayağınıza gelmesi mümkün olabilir.

Hemen Arasın Duası

Size telefon etmesi için sabırla beklediğiniz halde istediğiniz kişi sizi aramıyor, sizinle iletişime geçmiyor ise hemen arasın duası yöntemini kullanarak sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Bu duanın yapılmasının hemen ardından en kısa sürede istediğiniz kişi tarafından aranmanız mümkün olacaktır. Böylelikle sizinle iletişime geçmesini sağlayacak ve beklemek zorunda kalmamış olacaksınız.

Ayrıca En Ağır Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments