Ana Sayfa Evlenme Büyüsü Evlenmek İsteyenler İçin

Evlenmek İsteyenler İçin

442
0

Evlenmek İsteyenler İçin

Evlenmek İsteyenler İçin
Evlenmek İsteyenler İçin

Evlenmek İsteyenler İçin! Evlenmek istenilen bir kimse için günde on sekiz defa Cuma Suresi okunmaya devam edildiği taktirde kısa zamanda mutlu bir yuva kurulur.

Düşmanını dost etmek veya dargın bir kimse ile barışıp onunlada evlenme niyetin var ise bu niyetle yirmi bir defa Tahrim suresini okur ve buna bir kaç gün devam ederse  istenilen kişi kendisiyle barışıp evlenmek ister.

Evlenmek İsteyenler için

Erkek Arkadaşıma Bağlama Büyüsü

Eğer düzgün giden bir ilişkiniz var ise bu durumda karşınızdaki kişi ile evlenmek istemeniz olasıdır. Ancak hayatta hiçbir şey belli olmadığı için bu kişinin sizi terk etme olasılığı da vardır. Bu sebeple kendinizi garantiye almak ve sevdiğiniz kişinin size bağlılığını arttırmak için büyü yaptırmak oldukça mantıklı olacaktır.

Bağlama büyüsü karşınızdaki insanın size ciddi derecede bağlanmasını ve size karşı duygularının kuvvetlenmesini sağlar. Ancak büyü yaptırmak ve riskli ve ciddi bir iştir. Bu sebeple büyü yaptıracağınız hocanın güvenilir ve işinin ehli olduğundan emin olmanız yararınıza olacaktır. Eğer büyünün yapımında bir hata yapılırsa beklenen etki elde edilemez ve sonuçtan memnun kalmazsınız.

Evlenme Büyüsü olarak bilinen bu işlem bazı büyücü ve medyumlar tarafından yapılır. Ancak Büyü ilmi doğru bir çalışma değildir. Elbette en güzel yöntem Evlenme Duası Yaptıran hocalardan destek almak olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments