Ana Sayfa Evlenme Büyüsü Evlenmek için Yapılan Büyüler

Evlenmek için Yapılan Büyüler

516
8

Evlenmek için Yapılan Büyüler

Evlenmek için Yapılan Büyüler
Evlenmek için Yapılan Büyüler

Evlenmek için Yapılan Büyüler! Günümüzde pek çok kişi farklı amaçlar için büyü yaptırmaktadır. Fakat bu büyülerden genellikle çoğu sevdiği insana kavuşabilmek için ya da sevdiği insanı sevgilisinden ayırmak için yapılan büyülerdir. Evlenme Büyüsü de bu büyülerden biridir. Evlenme büyüsünü genellikle sevdiğine kavuşamayan kişiler yaptırmaktadır.

Evlenme Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin bir eşyasını ya da fotoğrafını getirerek büyücüye büyü yaptırtabilirsiniz. Bu evlenme büyüsü ile pek çok kişi sevdiği adama ya da kadına kavuşmuş ve evlenmişlerdir. Bu büyü için yapmanız gereken tek şey sevdiğiniz kişinin eşyası üzerine büyü yaptırtmak olacaktır. Bu şekilde kişiler büyünün etkisini daha çabuk görmektedirler. Büyü kişinin etkisi altında farkında olmadan farklı davranışlara yönelmesini sağlamaktadır. Kişi kendi iradesi dışında hareket edeceği için size karşı da ilgi duyup sevmeye başlayacaktır. Fakat bu evlenme büyüsünün de bir süresi olup tesiri geçecektir. Bu şekilde sürekli olarak büyünün etkisi geçmeye başladıkça büyüyü tazeletmeniz yeniden yaptırmanız gerekecektir.

Evlenmek için Yapılan Büyüler

Evlenme büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olup istediğiniz kişiyi kenedinize âşık edip evlenebileceğiniz bir büyüdür. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi sevgilisinden ya da eşinden ayrılacak ve size yönelip sizinle evlenecektir. Evlenmek için Yapılan Büyüler için daha tesirli olmasını sağlamak için büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Evlenme Büyüsü muskaya yazdırarak daha tesirli ve etkisi uzun süre sürecek bir büyü yaptırabilirsiniz.

Muska üzerine yazılan büyüyü kişinin evinde görmeyeceği ve ulaşamayacağı bir yere saklamanız gerekmektedir. Eğer kişi ya da bir başkası muskayı bulur ve açar ise muska açıldığı için büyünün etkisi geçecektir. Bu yüzden olabildiğince kimsenin bulamayacağı bir yere bu büyülü muskayı saklamanız gerekmektedir. Bu muska evde durduğu sürece kişi size bağlanacak ve sizinle mutlu olacaktır. Bu şekilde evlenme büyüsü yaptırarak özellikle de muskaya yazdırarak sevdiğiniz kişiye kavuşabilir ve onunla evlenebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
nebahat soylu

sevdgim bende ayrildi bende internette bu hocayi buldum etkili yontemleri varmis insan ister istemez tereddut ediyor ama gercekten basarli oldugunu gordum memnun kalanlarda fazlaydi tavsiye ederim

Meltemcik

Mrh bende yaptırmak istiyorum yorumlardan yola çıkarak bu kanıya vardım telefonda da konuştuk. Bilmiyorum nedendir sesine güvendim inandım. Şuan hazırlanıyor işlemim umarım benimde faydalı olur teşekkürle..

ATAKAN

EN GUZELI BUYU DEGIL DUA OLARAK YAPMASI ALLAH RAZI OLSUN BEN ETKI GORDUM GORMEDIM DESEM YALAN OLUR 7 GUNDE HAZIRLADI VEFK YAPTIRDIM ONLUYMUS IYIKI DOGRU KISIYI BULDUM MAZALLAH NELER DUYUYORUZ

Mahmut karacac

Selamun aleyküm bende yaptırıyorum hocam işiyle ilgi alakalı ne zaman arasam ulaşabiliyorum. Bazıları var ki parayı gönderene kadar herşey iyi güzel sonradan ulaşamıyoruz. Ama bu hoca öyle değil. Emeğine sağlık vesselam..

misafir

sevindm ne guzel telefonu varmi hocanin bilen yazsin lutfen

Duam

Çok uzun süreden beri Nohut duasını yapmak için işinden emin güvenilir bir hoca arıyordum. Ali hocaya denk geldim ve iyiki güvenmişim diyorum herşeyi ayrıntılı bir şekilde öğrendim ve tek tek sırayla gerçekleştirdik.