Ana Sayfa Geri Getirme Duaları Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin

Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin

452
1

 

Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin

Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin
Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin

Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin! Yazan mübarek ayeti kerime eşine karşı kalbinde soğukluk olan marhameti az olan kadınlar için Cuma yada Pazartesi gecesi üç yüz on üç yedi yüz veya bin defa okunur ve yedirilirse eşine karşı derin bir sevgi ve muhabbet duymaya başlar. Tecrübe edilmiştir.

Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevemeti vel enami vel hars zalike metaul hayatid dünya vallahü indehu husnül meab

 

Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin Yapılan Dua

Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin edilen Dualar arasında yer almaktadır. Güçlü Geri Getirme Duası uzman ve işinin ehli bir hoca tarafından yapılması çalışmaya ayrı bir enerji ve yoğunluk katacağından başarı oranları oldukça yüksek mertebelerde olmaktadır. Bu durumu iyi araştırmalı ve gerçek anlamda dua ile çalışan kimseleri bulmak işlemin akıbeti açısından önemlidir. Allah’a emanet olun selam ve dua ile..

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Çilem33

Kocamn bendne gizlice başka kadnlarla buluşuyrdu ama başka kadına neden kaptırayım eve bağlamak varken dedim ve ali hocaya başvurduk bağlama işlemini yaptık kocam rüyasında hep beni gördüğnü söyledi ve banadeliler gibi aşık olduğunu söyleyip ağladı