Ana Sayfa Ayırma Duaları Etkili Ayırma Duası

Etkili Ayırma Duası

329
1

Etkili Ayırma Duası

Etkili Ayırma Duası
Etkili Ayırma Duası

Etkili ayırma duası yaptırarak istediğiniz çifti hızlı bir şekilde ayırabilirsiniz. Ayırma duası çok fazla olmasa da zaman zaman ihtiyacımız olan bir duadır. Eski sevgilinizin bir başka kişiyle birlikte olduğunu görmek sizi rahatsız ediyor olabilir.  Eski sevgilinizi yeniden kazanmak ve mutlu günlerinize yeniden dönmek için ayırma duası yaptırabilirsiniz. Alanında profesyonel medyumlar ile çalışmanız durumunda bu dua yaparak isteyiniz neticeye ulaşmamız sağlanır.

Çabuk Tutan Ayırma Duası

Ayırma duası yaptıran kişilerin bazı durumlarda aciliyeti olabilir. Böyle durumlarda çabuk tutan ayırma duası yaptırmanız gerekir. Böylelikle daha hızlı bir ayrılma gerçekleşir ve eski sevgiliniz veya eşiniz size hızlı bir şekilde geri döner. Bazı zamanlarda ayırma duası aileler tarafından da yapılmaktadır. Evladının yanlış bir kişi ile birlikte olduğunu görmekte olan aileler ayırma duası yaptırarak bu iş neticelendir.

Bu durum bazı durumlarda hızlı bir şekilde yapılması gerektiğinden çabuk tesir eden ayırma duası yapılması gerekmektedir. Duanın hızlı tutması veya zaman içerisinde tutması yapılacak duanın çeşidine göre değişmektedir.  Hızlı tutan ayırma duasının birtakım özellikleri bulunmasından dolayı bu durum mutlaka belirtilmelidir.  Yapılacak dua ile birlikte etki gücünü gördüğünüz zaman gözlerinize inanamayacaksınız.

Tevfik Duası

Tevfik duası son zamanlarda yapılmakta olan en kuvvetli dualardan bir tanesi olarak biliniyor. Çiftleri birbirinden ayırmak için okunmakta olan bu dua belirli ölçülerinde okunması durumunda tesirini gösteriyor. Uzun yıllardan beri medyum ilmi ile uğraşmakta olan hocalar bu duanın sırrını ve etkisini oldukça iyi biliyor.

Zaman içerisinde iyi niyetli bir şekilde yapılmakta olan sevgilileri ayırma duası hocalar tarafından kabul edilmekte ve yapılmaktadır. Çiftlerin bir arada bulunması durumunda oldukça kötü durumların söz konusu olduğunu bilme ihtimali her zaman mümkündür. Bunu mevcut yaşamakta olan çiftler o an için anlayabilir.  Bu sebeple aileler veya yatsınlar duam yapılmasını ve etkisini talep edebilirler.

Tefrik Duası Kaç Kere Okunur

Etkili Ayırma Duası

Kasaların bir şifresinin olduğu gibi dualarında bir şifresi bulunur. Yani her duayı belirli adet ve sayıda okuduğunuz takdirde etkisini görebilirsiniz. Tevfik duası kaç kere okunur sorusu da tam da bu sebeple sorulmaktadır. Her duanın kendine göre bir adedi bulunmaktadır. Belirtilen adetler ne bir eksik ne bir fazla okunur. Uzman hocamız tarafından size belirtilmiş olan adet kadar bu duanın okunması gerekmektedir.

Bulunduğunuz duruma göre bu sayılar değişebilir. Bu nedenle hocanız irtibat kurarak ne kadar okumamız gerektiği ile ilgili ayrıntılı bilgi almanız gerekmektedir. Kendi başınıza araştırma yaparak Okuduğunuz Tefrik duası netice vermeyebilir.  Mutlak surette alanında iyi ve eğitimli bir uzman medyum ile görüşerek ne kadarlık bir süre içerisinde ne kadar okunacağını öğrenmeniz gerekir.

Ayırma Duası Okunuşu

Ayırma duası okunuşu merak edilen konulardan bir diğeridir. Hangi zaman aralıklarında ve tam olarak nerede okunacağı ile ilgili de önemli ayrıntılar bulunmaktadır.  Duanın etkili bir şekilde temsil edebilmesi için bu ayrıntıların tamamına dikkat edilmelidir. Rastgele okuyacağınız duaların ettiği çok fazla olmayacaktır. Veya hızlı bir şekilde tesir etmesini istediğiniz bir dua ise mutlak suretle ayrıntıların önemsenmesi gerekir.  Talebinize göre duanın okunuşu ve adedi değişebilir.

Daha hızlı bir şekilde netice almak istediğiniz ayırma dualarında daha farklı bir sistem değerlendirilmektedir.  Bunun dışında hocalar arasında kendilerine ait birtakım farklılıklar da bulunabilir. Her hoca farklı deneyimleri ile birlikte karşımıza çıkmış olmasından dolayı farklı adetler ve sebepler ile birlikte duanın okunuşunu tavsiye edebilir. Bu nedeni tam olarak burada bir sayı belirtmek doğru olmaz. Veya nasıl okunacağı ile ilgili bilgi verilmesi burada tam olarak uygun olmayacaktır. Alanında uzman hocaları ile görüştükten sonra bu konuyu netleştireceğiniz gerçeği bulunur.

Ayırma Duaları

Hocalar tarafından yapılmakta olan ayırma duaları birbirinden farklılık gösterebilir. Ayırma duası denince sadece tek bir dua akla gelmemelidir. Daha önceden denenmiş ve sonuç alınmış birçok dua bulunur. Bu nedenle tam olarak doğru dua şudur denilemez. Hizmet almak istediğiniz hocaların ayrıntılı açıklamalarını dinledikten sonra doğru veya eksikliği olup olmadığını araştırılır.

Dua noktasında matematik işlemi gibi tek işlem yolu yoktur. Hocalar bundan önceki işlemlerinde ve yapmış oldukları hizmetlerde etkili bir şekilde değerlendirdikleri ve sonuç aldıkları duaları sizlere tavsiye edebilirler.  Alanında uzman ve profesyonel bir kişi ile konuştuğunuzda emin olduktan sonra onu vermiş olduğu tavsiyeleri harfiyen yerine getirmeniz gerekecektir.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gamze Yaren

Mrh kocam meni aldatıyor çok üzgünüm. Ali hocam sizin dualarınızı görüyorum youtube kanalınıza aboneyim bana bir el atsanız:(