Ana Sayfa Unutma Duası Eski Sevgiliyi Unutturan Dua

Eski Sevgiliyi Unutturan Dua

689
1

Eski Sevgiliyi Unutturan Dua

Eski Sevgiliyi Unutturan Dua
Eski Sevgiliyi Unutturan Dua

Yaşanan ilişkilerin ardından eğer sevdiğimiz halde bitirmek zorunda kaldığınız bir ilişkiden çıktıysanız kendinizi toparlamakta zorlandığınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu süreç boyunca ayrıldığınız kişiyi düşünmeden, onunla biriktirdiğiniz anıları yad etmeden geçirdiğiniz tek bir zaman dilimi bile olmayabilir. Hasretle birleştiğinde oldukça acı verici olan bu süreci ne kadar sonlandırmak isteseniz de duygularınız veya alışkanlıklarınız buna engel olabilmektedir. Böyle bir durumda eski sevgili unutturan dua ile artık sizin için bir ıstırap halini alan bu zaman dilimine noktayı koyabilir ve yeni mutluluklara kapınızı açabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Unutturan Dua

Evden Giden Eşi Geri Getirme Duası

Eşinizle yaşadığınız herhangi bir tartışma ya da ona karşı yaptığınız bir hata sonucu evi terk etmesi sizi son derece üzen bir olaydır. Yuvanızın dağılmasını istemiyorsanız fakat tüm çabalarınıza rağmen eşiniz eve dönmediyse; evden giden eşi geri getirme duası sayesinde evliliğinizi kurtarma şansı bulabilirsiniz. Durumun zorluğundan dolayı hissettiği asabiyet ve kırgınlıkta bu duanın etkisiyle bir azalma yaşayan eşiniz en kısa sürede yuvasına dönerek sorunlarınızı çözmenizde işbirliği yapmak isteyecektir.

Uzaktaki Birini Aşık Etme Duası

Eski Sevgiliyi Unutturan Dua
Eski Sevgiliyi Unutturan Dua

Aranızdaki mesafeler ne kadar çok olursa olsun sevmekten vazgeçmediğiniz ama görüşme şansınız olmadığı için size aşık olmasını sağlayamadığınız biri var ise uzaktaki birini aşık etme duası ile o kişinin size tutkulu bir aşla bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece aranızdaki engellerden biri olan uzaklık ortadan kalkabilir ve aşkınıza karşılık bulduğunuz kişi ile geleceğiniz için bir araya gelme şansı bulabilirsiniz.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır

Evliliklerin gidişatı yahut istenilen evliliklerin yapılması için veya evinizin içindeki sıkıntılı durumlardan kurtulmak istediğinizde başvurulan sık yöntemlerden biri de tuz büyüsüdür. Tuz büyüsü nasıl yapılır sorusunun çeşitli cevapları bulunmaktadır çünkü bu büyünün yapılış aşamaları yapılmak istenilen amaç ve kişiye göre değişmektedir. Bu nedenle konuya dair uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemli bir konudur. Aksi takdirde istenilen sonuçlar alınamayacağı gibi istenmeyen durumlar da meydana gelebilmektedir.

Eşini Eve Bağlamak İçin Okunacak Dua

Mutlu bir yuvanın temeli evliliğine bağlı bireylere dayanmaktadır. Ancak eşlerden biri bazen evliliğe yahut yuvasına olan ilgisini kaybettiğinde kendini dış dünyaya kaptırabilmektedir. Bu sebeple eşini eve bağlamak için okunacak dua aracılığıyla eşinizin evine sevgiyle bağlanmasını sağlamanız gerekebilmektedir.

Ayrıca Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum yazımızı da okuyabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

 Arkaşlar benim oğlum evlenmesin istemediğim bir kıza kaçmıştı, kız çok kötü bir tipti fakat oğluma hayır diyemeden gitti. Bende bu duayı yaptım ve oğlumu geri kazandım artık ayrılar ALLAH ali hocadan razı olsun.